Gibraltar – Łotwa: Typy, kursy (16.11.2021)

Obie reprezentacje zamykają grupe G. Gospodarze nie zdobyli jeszcze punktu i mają na pewno chrapkę by zanotować na koniec eliminacji spektakularny wynik. Łotysze zapewne będą chcieli przynajmniej pokusić się o podobny wynik jaki miał miejsce w pierwszym meczu. Czy tak się stanie? Spotkanie poprowadzi Norweg Eskas.

Gibraltar – Łotwa: Typy, kursy (16.11.2021)

Typy na mecz Gibraltar – Łotwa

Aktualne kursy bukmacherów:

  • 8.40 – 4.85 – 1.38 (STS)
  • 8.70 – 4.70 – 1.38 (Fortuna)
  • 8.80 – 4.50 – 1.36 (Betclic)

Jak wspomnieliśmy we wstępie Gibraltar nie zdobył jeszcze punktu w eliminacjach do Mistrzostw Świata. Łotysze z kolei mają na koncie sześć oczek.

Pierwsze spotkanie na Łotwie zakończyło się wygraną gospodarzy 3:1 po bramkach x2 Gutkovskisa oraz Cigankisa. Honorową bramkę dla gości zdobył z rzutu karnego Tjay De Barr.

Co ciekawe Gibraltar w 2018 roku pokonał Łotwę 1:0 w meczu towarzyskim.

Jest to ostatnie spotkanie w ramach eliminacji do Mistrzostw Świata 2022 w Katarze. Z racji tego uważamy, że ten mecz będzie niezwykle otwarty i ujrzymy sporo sytuacji bramkowych mimo iż w obu reprezentacjach nie mamy klasowych zawodników.

Wydaje nam się, że będzie to mecz pod publiczkę i kilka goli obejrzymy. Na papierze Łotysze wydają być się faworytem, ale w tym starciu idziemy w stronę goli. Według nas będzie to mecz na sporej dozie fantazji i przynajmniej trzy trafienia powinniśmy zobaczyć.

Nasz typ: powyżej 2.5 gola (kurs 1.81 na www.STS.pl).

0 / 5. Ocen: 0

Łukasz Garguła

Skromny człowiek. Jego pasją od dziecka jest sport oraz fizyka. Lubi także inne nauki ścisłe jak chemia czy astronomia. Całkiem nieźle wychodzi mu typowanie. Na Sport1.pl odpowiedzialny za zapowiedzi i analizy wydarzeń sportowych.

Najnowsze wiadomości

Back to top button