Gerson Rodrigues odsunięty od składu

Nad luksemburskim piłkarzem zebrały się czarne chmury. ESTAC Troyes poinformował, że Gerson Rodrigues został odsunięty od składu. Powodem takiej decyzji ma być nieprofesjonalne zachowanie 26-latka.

Gerson Rodrigues ponownie został odsunięty od składu (Fot.: ESTAC Troyes/Facebook)

Rodrigues pożegna się z Ligue 1?

Reprezentant Luksemburga został wypożyczony z opcją wykupu z Dynama Kijów. Wszystko jednak wskazuje na to, że włodarze ESTAC Troyes nie skorzystają z możliwości zakontraktowania pomocnika. Piłkarz może w niedługim czasie opuścić Ligue 1.

Na przeszkodzie w wykupieniu zawodnika stoją jego problemy dyscyplinarne. Rodrigues wielokrotnie spóźniał się na treningi, dlatego został odsunięty od drużyny. Gdy zespół objął Bruno Irles zawodnik dostał drugą szansę, której niestety nie wykorzystał. „L’Equipe” podaje, że 26-latek nie tylko spóźnia się notorycznie na treningi, ale również prowadzi niezdrowy tryb życia. Francuzi mają już dość krnąbrnego piłkarza, dlatego zdecydowano o ponownym odsunięciu go od drużyny.

Nieoficjalnie mówi się, że Rodrigues może już za niedługo pożegnać się z rozrywkami ligi francuskiej. Zarząd Troyes AC ma rozważać skrócenie okresu wypożyczenia ofensywnego pomocnika.

0 / 5. Ocen: 0

Najnowsze wiadomości

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button

Najwyższy kurs - 300.0 na wygraną City w finale LM
Najwyższy kurs - 300.0 na wygraną City w finale LM

This will close in 0 seconds

0
Dodaj swój komentarz.x