Gdzie obejrzeć 4. Mistrzostwa MMA? Wiemy, kto pokaże transmisję!

Finałowe walki z 4. Mistrzostw MMA organizowanych przez Stowarzyszenie MMA Polska będzie można oglądać zarówno na profilu Stowarzyszenia w serwisie YouTube, jak również na Kanale Sportowym i stronie internetowej TVP Sport. 

Gdzie obejrzeć 4. Mistrzostwa MMA? Wiemy, kto pokaże transmisję!
Gdzie obejrzeć 4. Mistrzostwa MMA? Wiemy, kto pokaże transmisję!

Już 11 czerwca 4. Mistrzostwa MMA

Zmagania amatorskich fighterów na 4. Mistrzostwach MMA odbędą się już 11 czerwca. Turniej zostanie zorganizowany w nowo otwartej hali sportowej Azoty Arena w Puławach. Podczas wydarzenia wystartuje 267 zawodników i zawodniczek reprezentujących ponad 80 klubów sportowych z całego kraju.

Przebieg wydarzenia będzie można śledzić przez cały dzień na żywo w serwisie YouTube, na kanale Stowarzyszenia MMA Polska. 

Finały, które odbędą się w godzinach od 16:00 do 18:00, będą również transmitowane na żywo w Kanale Sportowym oraz na stronie Sport.tvp.pl i aplikacji TVP Sport. 

STS bonus + kod promocyjny BETONLINE
STS nowy bonus + kod promocyjny BETONLINE

Kanał Sportowy i TVP Sport są jednocześnie patronami medialnymi 4. Mistrzostw MMA.

4. Mistrzostwa MMA będą otwarte dla kibiców

Na ten rok Stowarzyszenie MMA Polska zaplanowało jeszcze dwa turnieje, która odbędą się po wakacjach. Dokładne terminy i lokalizacja zostaną ogłoszone w późniejszym terminie.

Stowarzyszenie MMA Polska powołano w roku 2019. Prezesem jest Martin Lewandowski, jeden z twórców organizacji KSW. Stowarzyszenie jako jedyna polska organizacja, jest zrzeszone w strukturach International Mixed Martial Arts Federation, organizacji zarządzającej amatorskim MMA na świecie.

Stowarzyszenie zostało powołane do reprezentowania i rozwoju amatorskiego środowiska mieszanych sztuk walki. Organizuje regularne zawody na szczeblu krajowym, dba o wizerunek MMA, edukuje młodzież, szkoli zawodników i trenerów, dba o bezpieczeństwo sportowej rywalizacji i organizuje projekty społeczne. Stowarzyszenie powołuje oficjalną kadrę Polski na międzynarodowe zawody IMMAF.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl1500 + 140 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Kanał Sportowy i TVP Sport pokażą Mistrzostwa MMA

Kanał Sportowy to medium założone przez czterech topowych dziennikarzy sportowych w Polsce – Mateusza Borka, Tomasza Smokowskiego, Michała Pola i Krzysztofa Stanowskiego. Swoją działalność rozpoczął w marcu 2020 roku na YouTubie.

Kanał dostarcza widzom różnorodną ofertą programową z telewizyjną jakością, ale bez sztywnych reguł, jakie narzuca to medium. Kanał Sportowy ma już ponad 850 tysięcy subskrybentów, produkuje średnio 80 filmów miesięcznie, z czego prawie 80% to transmisje live. W jego programach biorą udział takie gwiazdy jak Zbigniew Boniek, Doda czy Kuba Wojewódzki.

TVP Sport jest liderem oglądalności wśród telewizyjnych kanałów sportowych w Polsce. TVP Sport to przede wszystkim relacje na żywo, najpopularniejsze dyscypliny, imprezy sportowe o międzynarodowej randze, występy najlepszych sportowców oraz ekspercki komentarz znanych i lubianych komentatorów sportowych.

4.8 / 5. Ocen: 41

Maksymilian Kotowski

Miłośnik sportów drużynowych. Spędzam najwięcej czasu na oglądaniu piłki nożnej i NFL. Na Sport1 odpowiedzialny jestem za wszystko oprócz gradobicia, tornado i PHP. Sporo czasu zajmuje mi także obstawianie meczów w zakładach sportowych, niestety jeszcze nie udało mi się wygrać! Zwariowany, chociaż nie za często uśmiechnięty ;)

Najnowsze wiadomości

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Dodaj swój komentarz.x