Fuksiarz: As Typerów na French Open. Najlepsi gracze zdobywają nagrody!

Dla grających u bukmachera Fuksiarz obstawianie French Open to szansa na zdobycie dodatkowych środków. W puli nagród konkursu As Typerów czeka 2000 złotych!

Fuksiarz: As Typerów na French Open. Najlepsi gracze zdobywają nagrody!
Fuksiarz: As Typerów na French Open. Najlepsi gracze zdobywają nagrody!

Fuksiarz i jego konkurs na French Open 2022

Promocja przygotowana z okazji French Open 2022 to akcja, z której skorzystać może każda osoba zarejestrowana na www.Fuksiarz.pl. W przypadku braku konta w tym miejscu można dokonać ekspresowej rejestracji, wpisując zaledwie kilka danych. Niepotrzebny jest kod promocyjny, a na start przygotowano nawet 500 złotych bez ryzyka i 30 dni pakietu sportowego Polsat Box Go. Ten ostatni pozwala na śledzenie całego French Open w internecie oraz telewizji.

W ramach oferty As Typerów gracze za każdy postawiony kupon zbierają punkty podsumowywane w specjalnym rankingu. Na uczestników czekają atrakcyjne nagrody o łącznej wartości 2000 zł. Bonusy pieniężne przygotowane zostały zarówno dla tych, którym będzie dobrze szło przez cały okres trwania promocji, jak i osób mogących pochwalić się najwyższymi trafionymi kursami.

Fuksiarz As Typerów. Do wygrania łącznie 2000 zł!
Fuksiarz As Typerów. Do wygrania łącznie 2000 zł!

As Typerów to szansa na zdobycie 2000 zł!

Punkty naliczane to iloczyn stawki, kursu oraz ilości zdarzeń na kuponie. Przykładowo: 100 zł x 4.55 x 3 spotkania = 1365 punktów. Jeżeli zakład jest nietrafiony, przy obliczeniach nie bierze się pod uwagę kursu, a jedynie stawkę oraz liczbę zagranych zdarzeń. W przytoczonym przykładzie wyglądałoby to następująco: 100 zł x 5 spotkań = 500 punktów.

Jakie kupony kwalifikują się do tej promocji? Oto szczegółowa lista:

  • zakłady pojedyncze i AKO
  • przedmeczowe, a także na żywo
  • tylko i wyłącznie typy związane z French Open 2022

Fuksiarz przygotował prezenty dla najaktywniejszych, a także najskuteczniejszych w konkretnych etapach promocji. Do zdobycia są następujące bonusy:

  • najwyższy trafiony kurs w I tygodniu promocji – 250 zł
  • najwyższy trafiony kurs w II tygodniu promocji – 250 zł
  • najwyższy kurs trafiony podczas całej akcji specjalnej – 500 zł
Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl1500 + 140 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

W przypadku klasyfikacji generalnej struktura wypłat nagród przedstawia się tak:

  • 500 zł dla zwycięzcy
  • 250 zł dla osoby z 2. miejsca
  • 100 zł dla gracza z 3. miejsca
  • 25 zł dla każdego, kto zajmie miejsce od 4. do 10.

Promocje bukmacherskie na French Open 2022

Bukmacherzy przygotowali wiele premii z okazji turnieju wielkoszlemowego w Paryżu. Oprócz rankingu w Fuksiarzu znajdziemy chociażby cashback French Open w STS. Na naszej stronie internetowej będą pojawiały się na bieżąco newsy dotyczące występów Igi Świątek oraz innych Polaków, ale również i najnowsze informacje o konkretnych promocjach w wielu miejscach.

Konkurs na stronie www.Fuksiarz.pl, w którym przygotowano łącznie 2000 zł, trwa od 22 maja 2022 do 5 czerwca 2022. Rankingi tygodniowe to pierwszy etap od 22 do 29 maja oraz drugi – od 30 maja do 5 czerwca.


Bukmacherska Sp. z o.o. zezwolenie z 9 grudnia 2020 r. nr PS4.6831.1.2020. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

4.7 / 5. Ocen: 77

Maksymilian Kotowski

Miłośnik sportów drużynowych. Spędzam najwięcej czasu na oglądaniu piłki nożnej i NFL. Na Sport1 odpowiedzialny jestem za wszystko oprócz gradobicia, tornado i PHP. Sporo czasu zajmuje mi także obstawianie meczów w zakładach sportowych, niestety jeszcze nie udało mi się wygrać! Zwariowany, chociaż nie za często uśmiechnięty ;)

Najnowsze wiadomości

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Dodaj swój komentarz.x