Fortuna płaci aż 300 PLN – wystarczy, że Real strzeli z Celtą!

Piłkarze Realu Madryt są wyjątkowo skuteczni na początku sezonu hiszpańskiej ekstraklasy. Czy przeciwko Celcie Vigo znów będą strzelać? Wystarczy ich jeden gol, by w Fortunie otrzymać 300 PLN bonusu!

Fortuna płaci aż 300 PLN - wystarczy, że Real strzeli z Celtą!
Fortuna płaci aż 300 PLN – wystarczy, że Real strzeli z Celtą!

Ile warty jest gol Realu? Aż 300 PLN!

Oferta specjalna jest dostępna dla osób, które utworzą konto na www.eFortuna.pl z kodem promocyjnym „BETONLINE„. Akcja obowiązuje do 25 sierpnia do godziny rozpoczęcia promocyjnego starcia.

Jeden gracz otrzymać może maksymalnie jeden bonus. Dodatkowe środki przyznawane są zawsze w takiej samej wysokości – 300 PLN za co najmniej jednego gola Realu Madryt w meczu z Celtą Vigo.

Jak otrzymać 300 PLN za bramkę Realu Madryt?

  1. Zarejestrowanie darmowego konta z kodem „BETONLINE” na www.eFortuna.pl z zaznaczeniem dwóch zgód na komunikację
  2. Wpłacenie co najmniej 30 PLN
  3. Zagranie kuponu SOLO za min. 2 PLN na to, że Real Madryt strzeli gola w meczu z Celtą Vigo
  4. Odebranie do standardowej wygranej aż 300 PLN specjalnego bonusu!
Fortuna płaci 300 PLN za bramkę Realu Madryt z Celtą Vigo
Fortuna płaci 300 PLN za bramkę Realu Madryt z Celtą Vigo

Dodatkowe środki powinny pojawić się na odpowiednich kontach w ciągu 72 godzin od rozliczenia kuponu kwalifikacyjnego. Przypominamy, że promocja dotyczy tylko osób, które nie posiadały konta w Fortunie przed dniem 23 sierpnia 2023.

Real Madryt musi zdobyć z Celtą Vigo minimum jednego gola. W tym przypadku nie ma znaczenia, ile dokładnie Królewscy strzelą – już po pierwszej bramce możemy cieszyć się z bonusu 300 PLN!

W ofercie liczy się tylko kupon pojedynczy. Tym samym nie jest możliwe granie zakładów akumulowanych – z więcej niż jednym zakładem.


5 / 5. Ocen: 141

Maksymilian Kotowski

Miłośnik sportów drużynowych. Spędzam najwięcej czasu na oglądaniu piłki nożnej i NFL. Na Sport1 odpowiedzialny jestem za wszystko oprócz gradobicia, tornado i PHP. Sporo czasu zajmuje mi także obstawianie meczów w zakładach sportowych, niestety jeszcze nie udało mi się wygrać! Zwariowany, chociaż nie za często uśmiechnięty ;)

Najnowsze wiadomości

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button

Darmowe kody PPV na Fame Friday Arena 2!

X
0
Dodaj swój komentarz.x