Forbet udostępni kibicom ŁKS-u swoje miejsca na trybunach

Dobra wiadomość dla kibiców ŁKS! Dzięki inicjatywie sponsora głównego – firmy forBET Zakłady Bukmacherskie – piątkowy mecz z Chrobrym Głogów będzie mógł obejrzeć komplet publiczności! forBET zrezygnował z wywieszania reklamy „sektorówki”, uwalniając 165 dodatkowych biletów na otwarcie Stadionu Króla. – Są kibice, którzy kilkadziesiąt lat marzyli o tej chwili. Nie chcemy, by zablokowała ich nasza reklama – wyjaśnia prezes forBETu Paweł Majewski.

Forbet udostępni kibicom ŁKS-u swoje miejsca na trybunach
Forbet udostępni kibicom ŁKS-u swoje miejsca na trybunach

ŁKS – Chrobry z kompletem publiczności

W piątek o godzinie 20:30 ŁKS podejmie w meczu ligowym Chrobrego Głogów. Jest to ważne spotkanie dla losów awansu do Ekstraklasy, ale dla Dumy Łodzi to historyczna chwila także z innego powodu. Mecz będzie otwarciem Stadionu Miejskiego ŁKS im. Stanisława Króla, czyli nowoczesnego obiektu na ponad 18 tysięcy widzów!

Kibice ŁKS-u nie zawiedli – bilety rozchodzą się jak świeże bułeczki. Spodziewany jest komplet publiczności, a zainteresowanie jest tak duże, że klub zgłosił się do forBETu z prośbą o zrezygnowanie z reklamy „sektorówki”, która przewidziana była za jedną z bramek.

– Nie powiem, że była to dla nas łatwa decyzja, bo ekwiwalent medialny z takiego wydarzenia będzie spory. Specjalnie na tę okazję wyprodukowaliśmy nowy baner, który byłby świetnie widoczny w telewizji czy na zdjęciach. Jednak są w życiu ważniejsze rzeczy i to jest jedna z nich. Nie chcemy, by nasza reklama blokowała miejsca kibicom, którzy od dawna marzyli o nowoczesnym stadionie dla ŁKS-u – mówi prezes forBETu Paweł Majewski.

Forbet oddaje miejsca kibicom

Dzięki tej akcji do kas trafi dodatkowe 165 biletów w sektorze H3. Baner forBET wróci na swoje miejsce w kolejnych spotkaniach, gdy zainteresowanie biletami będzie mniejsze. Nie wiadomo, czy będzie to już drugi mecz, bo po Chrobrym na Stadion Króla przyjedzie… Widzew.

Faworytem piątkowego starcia jest Duma Łodzi. Wygraną gospodarzy można obstawić po kursie 1.81. Oferta na najciekawsze wydarzenia piłkarskie dostępna jest na stronie www.iforbet.pl.

4.8 / 5. Ocen: 341

Maksymilian Kotowski

Miłośnik sportów drużynowych. Spędzam najwięcej czasu na oglądaniu piłki nożnej i NFL. Na Sport1 odpowiedzialny jestem za wszystko oprócz gradobicia, tornado i PHP. Sporo czasu zajmuje mi także obstawianie meczów w zakładach sportowych, niestety jeszcze nie udało mi się wygrać! Zwariowany, chociaż nie za często uśmiechnięty ;)

Najnowsze wiadomości

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Dodaj swój komentarz.x