Firma AXA na koszulkach WKS Śląsk Wrocław Amp Futbol

Klub WKS Śląsk Wrocław Amp Futbol podpisał umowę sponsorską z marką AXA. Zawodnicy tej drużyny zagrają w strojach z logo nowego partnera podczas zbliżającego się meczu towarzyskiego z reprezentacją Polski.

Firma AXA na koszulkach WKS Śląsk Wrocław Amp Futbol
Firma AXA na koszulkach WKS Śląsk Wrocław Amp Futbol

AXA wśród sponsorów wrocławskiego amp futbolu

Hart ducha i samozaparcie zawodników amp futbol są dla nas inspiracją i jesteśmy zaszczyceni, że możemy zostać częścią teamu ampfutbolowego Śląska – powiedział Jarosław Toboła, Head of Shared Service AXA XL Wrocław. – Wartości drużyny WKS amp futbol są bardzo bliskie pracownikom wrocławskiego oddziału AXA XL i jesteśmy dumni, że nasze logo pojawi się na ich koszulkach – dodał Toboła.

W Polsce AXA XL jest obecna przez swoje Centrum Usług Wspólnych (Enterprise Shared Services), które jest istotnym wsparciem dla zespołów AXA XL z całego świata w zakresie działalności ubezpieczeniowej, usług aktuarialnych, IT, zarządzania projektami, finansów i księgowości. Zatrudniająca ponad 600 osób firma obchodzi w tym roku dziesięciolecie obecności w Polsce i od lat aktywnie angażuje się w życie wrocławskiej społeczności. W ciągu ostatnich pięciu lat ogromna większość pracowników biura brała udział w działalności charytatywnej w ramach firmowego Global Day of Giving, realizując blisko setkę projektów – wliczając w to opiekę nad osobami starszymi, czy działania na rzecz ochrony środowiska naturalnego.

300 PLN - wygraj razem z siatkarkami!
300 PLN – wygraj razem z siatkarkami!

Śląsk tak, jak Liverpool

Niezwykle cieszy nas połączenie sił z AXA XL. To firma, która doskonale wie, czym jest wielki futbol: w końcu od kilku lat jest sponsorem angielskiego Liverpool FC z Premier League – mówi Mariusz Kędzierski, kapitan amp futbolowej drużyny Śląska Wrocław, a także artysta, coach i mówca motywacyjny. – Wierzymy, że dzięki tej współpracy, opartej na zbieżnych wartościach, będziemy w stanie wspólnie dawać inspirację i motywować do wzięcia życia w swoje ręce nie tylko osoby niepełnosprawne – dodaje Kędzierski.

Drużyna amp futbolowa powstała we Wrocławiu w ubiegłym roku pod skrzydłami WKS Śląsk Wrocław. Przyświeca jej idea budowania klubu bez barier. Celem jest aktywizacja oraz integracja osób niepełnosprawnych poprzez sport, zapewniając im możliwość rozwijania swoich pasji i spełniania sportowych marzeń.

Dlaczego warto?BukmacherBonus
🔥 Najwyższe kursySuperbet3754 PLN
📱 Najlepsza aplikacjaeTOTO2222 PLN
❤️ Najlepsza oferta na startSTS1660 PLN
🎪 Najwięcej rynkówFortuna630 PLN
🤩 Najciekawsza promocjaFuksiarz500 PLN
Ranking najlepszych ofert 2023

5 / 5. Ocen: 42

Maksymilian Kotowski

Miłośnik sportów drużynowych. Spędzam najwięcej czasu na oglądaniu piłki nożnej i NFL. Na Sport1 odpowiedzialny jestem za wszystko oprócz gradobicia, tornado i PHP. Sporo czasu zajmuje mi także obstawianie meczów w zakładach sportowych, niestety jeszcze nie udało mi się wygrać! Zwariowany, chociaż nie za często uśmiechnięty ;)

Najnowsze wiadomości

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button

Kurs 200.0 na Liverpool - West Ham!

X
0
Dodaj swój komentarz.x