Fiorentina – Sampdoria: Typy, kursy (30.11.2021)

Ciekawie zapowiada się spotkanie we Florencji gdzie gospodarze podejmą drużynę Bartosza Bereszyńskiego. Sampdoria ma za sobą dwie wygrane więc jej forma jest całkiem niezła. Fiorentina u siebie groźna dla każdego rywala, więc mecz powinien być dobry dla oka. Transmisja pojedynku na Eleven Sports 1.

Piłka nożna
Fiorentina – Sampdoria: Typy, kursy (30.11.2021)

Typy na mecz Fiorentina – Sampdoria

Aktualne kursy bukmacherów:

  • 1.65 – 4.20 – 5.10 (STS)
  • 1.65 – 4.15 – 5.40 (Fortuna)
  • 1.66 – 4.25 – 5.20 (Betclic)

Po czternastu kolejkach Fiorentina zajmuje szóste miejsce mając na koncie dwadzieścia jeden punktów. Sampdoria ma sześć oczek mniej i plasuje się na piętnastej pozycji.

Sampa ostatnie dwa ligowe mecze to dwa zwycięstwa. Najpierw na wyjeździe z Salernitaną 2:0 a kilka dni później z Veroną u siebie 3:1.

Fiorentina w każdym meczu u siebie w tym sezonie strzelała przynajmniej jednego gola.

W ostatnich siedmiu spotkaniach pomiędzy tymi drużynami obie strzelały gola. Tym razem widzimy podobnie. Fiora u siebie jest mocna a Sampa jest w całkiem niezłej dyspozycji.

Nasz typ: obie strzelą gola ( kurs 1.73 na www.STS.pl).

0 / 5. Ocen: 0

Łukasz Garguła
Łukasz Garguła
Skromny człowiek. Jego pasją od dziecka jest sport oraz fizyka. Lubi także inne nauki ścisłe jak chemia czy astronomia. Całkiem nieźle wychodzi mu typowanie. Na Sport1.pl odpowiedzialny za zapowiedzi i analizy wydarzeń sportowych.

Podobne do: Fiorentina – Sampdoria: Typy, kursy (30.11.2021)

Sport w Polsce

Wiadomości sportowe

P