Finisz LOTTO Ekstraklasy! (Typy i Analizy)

W niedzielę 19 maja rozegrana zostanie ostatnia kolejka rozgrywek LOTTO Ekstraklasy 2018/19. Tego dnia rozegrane zostaną cztery spotkania grupy mistrzowskie, w tym dwa, które zdecydują o losach mistrzowskiego tytułu. Startujemy o godzinie 18:00!

Finisz LOTTO Ekstraklasy

Piast Gliwice vs Lech Poznań

Sytuacja przed ostatnią serią gier jest o tyle jasna, że Piast Gliwice ma dwa oczka przewagi nad Legią Warszawa, co oznacza, że wszystko jest w rękach podopiecznych Waldemara, którym w razie zwycięstwa nikt pierwszego mistrzostwa w blisko 75-letniej historii klubu nie odbierze. Gorzej gdy przytrafi się remis lub porażka, bo wówczas mogą stracić je na rzecz Legii Warszawa, jeśli tak pokona w niedzielę „Miedziowych”. Niemniej wydaje się, że gliwiczanie swojej szansy nie zaprzepaszczą. Zwłaszcza, że w rundzie finałowej zdobyli 16 na 18 możliwych punktów, a teraz przyjdzie im się zmierzyć ze słabym na wiosnę Lechem Poznań. Z Lechem, który nie ma już szans na europejskie puchary i jutro zagra w składzie dalekim od optymalnego. Żadnej niespodzianki tu nie przewiduję.

Darmowy zakład na eFortuna.pl!

Legia Warszawa vs KGHM Zagłębie Lubin

Podobnie sprawę widzę w drugiej konfrontacji. „Wojskowi” podejmą u siebie lubinian, którzy nie mają już szans na występy w europejskich pucharach i myślami są już pewnie na wakacjach. Legia pomimo nie najlepszych występów w rundzie finałowej ma wystarczające umiejętności i forma, żeby zgarnąć komplet oczek z rywalem grającym już o „pietruszkę”. „Legioniści” potrafią również grać pod presją wyniki, co udowodnili na finiszach dwóch ostatnich sezonów, kiedy to wychodzili z tarapatów obronną ręką.

Prognozy: 7/10, 7/10.
Transmisje na żywo w Internecie: 37. kolejka polskiej ekstraklasy

MeczTypKursBuk
Piast – Lech11,42Fortuna
Legia – Zagłębie11,56STS

STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565.

0 / 5. Ocen: 0

Bartosz Kamiński

Co ja robię na Sport1? Głównie zajmuje się wiadomościami ze świata siatkówki, gdyż to właśnie siatka to moja pierwsza miłość. Dodatkowo typuję w zakładach online, póki co bez sukcesów :)

Najnowsze wiadomości

Back to top button