Fernando Santos konferencja. Transmisja na żywo. Prezentacja – oglądaj! [WIDEO]

Fernando Santos trenerem reprezentacji Polski. O godzinie 13 rozpocznie się konferencja prasowa nowego szkoleniowca Biało-Czerwonych. Prezentacja Santosa na żywo do obejrzenia dla każdego kibica!

Fernando Santos konferencja. Transmisja na żywo. Prezentacja - oglądaj! [WIDEO]
Fernando Santos konferencja. Transmisja na żywo. Prezentacja – oglądaj! [WIDEO]

Fernando Santos konferencja prasowa. Transmisja online

Po mistrzostwach świata w Katarze przez polskie media przewinęło się wiele nazwisk potencjalnych nowych trenerów piłkarskiej reprezentacji Polski. Prezes Cezary Kulesza zaskoczył jednak i kibiców, i dziennikarzy, zatrudniając doświadczonego i bardzo znanego szkoleniowca. Wiadomo już, że to Fernando Santos będzie prowadził zespół Biało-Czerwonych w eliminacjach do najbliższych mistrzostw Europy, a także prawdopodobnie i dłużej, jeśli tylko uda mu się do tej imprezy awansować.

Betfan TV - darmowe transmisje
Betfan TV – darmowe transmisje

We wtorek 24 stycznia Fernando Santos zostanie oficjalnie zaprezentowany w roli szkoleniowca reprezentacji Polski. Konferencja Fernando Santosa ma rozpocząć się o godzinie 13. Każdy ma możliwość obejrzenia tego wydarzenia na żywo i to bez żadnych opłat.

Fernando Santos konferencja prasowa. Start 24.01.23 o godzinie 13. Oglądaj na żywo:


Prezentacja Santosa na pewno będzie dla trenera okazją do odpowiedzi na pierwsze pytania polskich dziennikarzy. Z pewnością przyjdzie mu zmierzyć się również z niewygodnymi sprawami, chociaż jako doświadczony szkoleniowiec prawdopodobnie jest gotowy dosłownie na wszystko.

Santos konferencja na żywo. Darmowa relacja live!

Fortuna zakłady bez ryzyka z kodem "BETONLINE"
Fortuna zakłady bez ryzyka z kodem „BETONLINE”

Punktualnie o godzinie 13 powinna rozpocząć się konferencja prasowa, w której wezmą udział Fernando Santos, a także Cezary Kulesza. Podczas wydarzenia prezes PZPN wraz ze szkoleniowcem powinni zdradzić także, jak będzie wyglądał komplet sztabu trenerskiego reprezentacji Polski. Nieoficjalnie mówiło się przed konferencją, że jednym z asystentów będzie Łukasz Piszczek.

Transmisja konferencji Santosa za darmo do obejrzenia jest powyżej. Każdy zainteresowany może ją uruchomić bez względu na to czy przebywa obecnie w pracy, czy w innym miejscu daleko od domu. Materiał powinien bez problemu działać również na urządzeniach mobilnych.

W naszym portalu pisaliśmy już o tym, że znane są zarobki Santosa w reprezentacji Polski. W najbliższym czasie można spodziewać się kolejnych podobnych newsów na temat szkoleniowca.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Bukmacherska Sp. z o.o. zezwolenie z 9 grudnia 2020 r. nr PS4.6831.1.2020. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

4.8 / 5. Ocen: 239

Maksymilian Kotowski

Miłośnik sportów drużynowych. Spędzam najwięcej czasu na oglądaniu piłki nożnej i NFL. Na Sport1 odpowiedzialny jestem za wszystko oprócz gradobicia, tornado i PHP. Sporo czasu zajmuje mi także obstawianie meczów w zakładach sportowych, niestety jeszcze nie udało mi się wygrać! Zwariowany, chociaż nie za często uśmiechnięty ;)

Najnowsze wiadomości

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Dodaj swój komentarz.x