FAME MMA Friday Arena 1: Wyniki walk na żywo. Kto wygrał? Relacja | 21.07.2023

FAME MMA Friday Arena 1 wyniki walk na żywo, czyli kto wygrał podczas gali we Wrocławiu w dniu 21.07.2023. Sprawdź już teraz aktualizowane na bieżąco informacje! Relacja live z wydarzenia startuje o godzinie 19:30.

FAME MMA Friday Arena 1: Wyniki walk na żywo. Kto wygrał? Relacja | 21.07.2023
FAME MMA Friday Arena 1: Wyniki walk na żywo. Kto wygrał? Relacja | 21.07.2023

FAME MMA Friday Arena 1 wyniki walk. Sprawdź, kto wygrał [NA ŻYWO]

Tylko na naszej stronie internetowej z gali FAME MMA Friday Arena 1 wyniki walk aktualizowane cały czas – nie dopiero po kilku minutach od zakończenia pojedynku. Właśnie teraz można sprawdzić, kto wygrał podczas piątkowego wydarzenia we Wrocławiu. Przypominamy, że początek eventu o godzinie 19:30, a już teraz można u nas zobaczyć:

Przygotowany przez bukmachera Betclic zakład bez ryzyka pozwala obstawiać wyniki gali FAME MMA Friday Arena 1 nawet w trakcie pojedynków i to bez obawy o to, że w razie przegranej straci się pieniądze!

Betclic: Bonus na FAME Friday Arena 2!
Betclic: Bonus na FAME Friday Arena 2!

Już teraz możesz sprawdzić na FAME MMA Friday Arena 1 kto wygrał. Poniższe zestawienie jest cały czas modyfikowane – zmiany następują od razu po zakończeniu danej walki!

FAME MMA Friday Arena 1 wyniki walkKto wygrał?
Alberto Simao – Jakub „Kubańczyk” FlasJakub „Kubańczyk” Flas
Filip „Filipek” Marcinek – Marcin DubielMarcin Dubiel
Jose „Josef Bratan” Simao – Kuba NowaczkiewiczJose „Josef Bratan” Simao
Michał „Wampir” Pasternak – Paweł „Księżniczka” TyburskiMichał „Wampir” Pasternak
Piotr „Świr” Świerczewski – Dariusz „Daro Lew” KaźmierczukPiotr „Świr” Świerczewski
Dominik “Jaxu” Jax – Adrian “Medusa”  SalamonDominik “Jaxu” Jax
Piotr „Tybori” Tyburski – Tomasz „Zadyma” GromadzkiRemis
Olga „Nanami Chan” Sałacka – Elizabeth „Lizi” AnorueElizabeth „Lizi” Anorue
Aleksandr „Sasha” Muzheiko – Dawid MalczyńskiAleksandr „Sasha” Muzheiko
Piotr „Edzio” Bylina – Kornel „Koro” RegelKornel „Koro” Regel

FAME MMA Friday Arena 1: Relacja live + opisy walk [21.07.2023]

W tym miejscu dostępna jest z gali FAME MMA Friday Arena 1 relacja live. Walka po walce opisujemy to, co się działo podczas konkretnych pojedynków. Jesteśmy przekonani, że nie będzie brakować osób, które nie będą mogły obejrzeć gali na żywo, natomiast chętnie zapoznają się z tym, co podczas niej się działo.

Fortuna bonus na mecz Tottenham - Liverpool
Fortuna bonus na mecz Tottenham – Liverpool

Sprawdzaj cały czas najnowsze informacje o gali FAME MMA Friday Arena 1 i bądź na bieżąco z tym, co ma miejsce we Wrocławiu.

Piotr „Edzio” Bylina – Kornel „Koro” Regel

Żadnemu z zawodników nie udało się zakończyć pojedynku przed czasem. Jednogłośną decyzją sędziów zwyciężył „Koro”, czyli Kornel Rygel.

Aleksandr „Sasha” Muzheiko – Dawid Malczyński

Aleksandr „Sasha” Muzheiko od samego początku prezentował się lepiej od rywala. Wygrał w drugiej rundzie po zadaniu Malczyńskimu serii ciosów.

Olga „Nanami Chan” Sałacka – Elizabeth „Lizi” Anorue

Olga Sałacka była tutaj przez ekspertów skazywana na klęskę, jednak jej walka z Elizabeth „Lizi” Anorue trwała pełen dystans. Sędziowie nie mieli jednak wątpliwości, kto tutaj był lepszy – ręka „Lizi” powędrowała do góry.

Piotr „Tybori” Tyburski – Tomasz „Zadyma” Gromadzki

Tomasz „Zadyma” Gromadzki w pierwszych dwóch rundach nie radził sobie z „Tyborim”, dlatego w trzeciej odsłonie walki zdecydował się postawić wszystko na jedną kartę. To była prawdziwa bitwa w oktagonie, która podobała się kibicom. Starcie ostatecznie zakończyło się większościowym remisem.

Dominik “Jaxu” Jax – Adrian “Medusa”  Salamon

Dominik “Jaxu” Jax zwyciężył przez jednogłośną decyzję sędziów.

Piotr „Świr” Świerczewski – Dariusz „Daro Lew” Kaźmierczuk, MMA

Podczas konferencji Piotr Świerczewski zachowywał spokój i nie reagował na zaczepki „Daro Lwa”. W klatce można było spodziewać się jednak tego, że „Świr” ruszy do ataku! Tak też się stało – z jego kopnięciami przeciwnik zupełnie nie dawał sobie rady. „Daro Lew” z powodu kontuzji nogi nie był w stanie dokończyć występu i tym samym zakończyła się jego seria dwóch wygranych z rzędu.

Michał „Wampir” Pasternak – Paweł „Księżniczka” Tyburski

Michał „Wampir” Pasternak wygrał na punkty, chociaż od początku walki dominował nad rywalem. Tyburski pod koniec słaniał się na nogach.

Jose „Josef Bratan” Simao – Kuba Nowaczkiewicz

Jose „Josef Bratan” Simao znokautował Nowaczkiewicza w rundzie 2.

Filip „Filipek” Marcinek – Marcin Dubiel

Marcin Dubiel zadawał więcej ciosów. Kibicom utkwi na długo w pamięci jego efektowne uderzenie kolanem w twarz Marcinka. Żadnemu z zawodników nie udało się skończyć pojedynku przed czasem. Sędziowie jednogłośnie wskazali, że lepszy był Dubiel.

Alberto Simao – Jakub „Kubańczyk” Flas

Alberto Simao i „Kubańczyk” dostarczyli kibicom tego, czego oczekiwali oni od main eventu. Simao dwukrotnie uderzył poniżej pasa rywala, przez co podczas walki dochodziło do przerw. Walka zakończyła się decyzją sędziów. Wygrał Jakub „Kubańczyk” Flas przez niejednogłośną decyzję.


5 / 5. Ocen: 394

Maksymilian Kotowski

Miłośnik sportów drużynowych. Spędzam najwięcej czasu na oglądaniu piłki nożnej i NFL. Na Sport1 odpowiedzialny jestem za wszystko oprócz gradobicia, tornado i PHP. Sporo czasu zajmuje mi także obstawianie meczów w zakładach sportowych, niestety jeszcze nie udało mi się wygrać! Zwariowany, chociaż nie za często uśmiechnięty ;)

Najnowsze wiadomości

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button

Darmowe kody PPV na Fame Friday Arena 2!

X
0
Dodaj swój komentarz.x