FAME MMA 15: typy i kursy bukmacherskie na galę. Oferta + bonusy

Gala FAME MMA 15 już 26 sierpnia! Zobacz aktualne kursy bukmacherskie i sprawdź, jakie typy są wybierane przez graczy najczęściej. Pełna oferta zakładów oraz bonusy to z pewnością kolejne informacje, które mocno cię zainteresują!

FAME MMA 15: typy i kursy bukmacherskie na galę. Oferta + bonusy
FAME MMA 15: typy i kursy bukmacherskie na galę. Oferta + bonusy

Gala FAME MMA 15. Karta walk bogata w znane nazwiska!

Czy mogło być inaczej? Wydaje się, że nie. Organizatorzy FAME MMA 15 przygotowali dla kibiców wiele pojedynków, o których jest bardzo głośno od momentu ich ogłoszenia. Ciekawie będzie nie tylko w walce wieczoru, chociaż to o niej mówi się najwięcej. Jako main event przedstawiana jest walka Marty Linkiewicz z Anielą Bogusz. Przed pojedynkiem tych pań Marcin Majkut skrzyżuje rękawice z Mikołajem Tylko – ich walka odbędzie się na zasadach K1.

Wśród uczestników FAME MMA 15 znalazło się miejsce dla Mariusza Gollinga, Marcina Wrzoska, Marcina Dubiela, Kacpra Blonsky’ego czy Murańskich, którzy znowu zmierzą się z Arkadiuszem Tańculą. Łącznie 26 sierpnia będziemy świadkami dziewięciu pojedynków – jeden będzie bokserski, trzy na zasadach K1, a do tego dojdzie jeszcze bójka w oktagonie dwóch na dwóch. W tej ostatniej wystąpią Patryk Woźniak i Radosław Kapis, a także duet Neffati Brothers.

STS bonus + kod promocyjny BETONLINE
STS nowy bonus + kod promocyjny BETONLINE

Już teraz można sprawdzić, kto będzie bił się podczas FAME MMA 15:

 • Marta Linkimaster Linkiewicz – Aniela Lil Masti Bogusz (Main Event)
 • Marcin Xayoo Majkut – Mikołaj Konopskyy Tylko (K1)
 • Mariusz Sarius Golling – Marcin Polish Zombie Wrzosek (Boks)
 • Marcin Dubiel – Kacper Blonsky (Rzymska Klatka + bez limitu czasowego)
 • Mateusz Murański – Arkadiusz Tańcula (MMA w oktagonie 3×3)
 • Jacek Murański – Arkadiusz Tańcula / Tomasz Szalony Reporter Matysiak (MMA + łokcie w klatce rzymskiej)
 • Franciszek Franio Rusiecki – Jakub Paramaxil Frączek (K1)
 • Rafał Takefun Górniak – Filip Zabielski (K1)
 • Patryk Woźniak & Radosław Warjat Radek Kapias – Jamil & Jamel Neffati (Neffati Brothers)

Obstawianie FAME MMA 15. Gdzie postawić typy na walki?

Z racji tego, że hitów freak fightowych nie brakuje, FAME MMA 15 to dla wielu osób dobra okazja do tego, by spróbować postawić kupon u bukmachera i powalczy o duże pieniądze. Trzeba jednak wiedzieć, gdzie można zawierać zakłady oraz co dokładnie trzeba zrobić, by móc wygrać środki w stu procentach legalnie. Niestety, w przypadku gal z freak fightami nie zawsze łatwo jest znaleźć miejsce do zawierania zakładów.

BukmacherBonusKod
STS.pl1660 PLN w bonusach!BETONLINE
eFortuna.pl630 PLN w bonusachBETONLINE
Superbet.pl3754 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl200% do 300 PLNBETONLINE
Fuksiarz.pl500 PLN bez obrotuBETONLINE

Dobra wiadomość na pewno jest taka, że w Polsce jest coraz więcej firm, które decydują się na oferowanie nieszablonowych propozycji. Tym samym znalezienie miejsca do grania zakładów na walki na gołe pięści, pojedynki na „plaskacze” i tym podobne nie jest już tak trudne, jak było to jeszcze ładnych parę lat temu. Dobrze jednak wiedzieć, gdzie można obstawiać na FAME MMA 15 typy, by potem nie przekonać się o tym, że na grę jest już za późno.

Pojedynki organizowane w ramach Prime Show MMA czy chociażby High League grać można na www.eFortuna.pl. Bukmacher ten proponuje graczom na start specjalny kod promocyjny „BETONLINE„, którego użyć można jedynie przy zakładaniu konta. Na dobry początek odebrać można tutaj 20 zł bez depozytu, a pierwszy kupon jest ze zwrotem do kwoty 600 zł!

Fortuna kod bonusowy
Fortuna kod bonusowy

W tym materiale znajdują się informacje o tym, jakie są typy bukmacherskie na FAME MMA 15 oraz ile wynoszą kursy na poszczególnych zawodników. Po zapoznaniu się z danymi na ten temat dobrze jest mieć świadomość, że gale FAME można typować jedynie w portalu www.Betclic.pl – w żadnym innym miejscu nie jest to możliwe!

Bonus specjalny na FAME MMA 15. Kod promocyjny „KOD550”

Można wykorzystać na obstawianie FAME MMA 15 specjalny bonus powitalny, który jest dostępny tylko i wyłącznie dla graczy Betclic. Podczas zakładania konta do wpisania jest limitowany kod promocyjny „KOD550„, a dzięki niemu można postawić pierwszy kupon bez obaw o to, że całkowicie nie pójdzie po naszej myśli!

Legalny bukmacher Betclic ma dla nowych graczy na FAME MMA 15 aż 200 zł zwrotu w przypadku przegranej. Co to oznacza? Możliwość postawienia kuponu zawierającego typy na FAME MMA 15, który albo przyniesie zysk, albo ewentualnie pozwoli nam zgarnąć zwrot postawionej stawki do kwoty 200 zł.

Pokazujemy dokładnie, jak wygląda granie na FAME MMA 15 z bonusem od Betclic. Wszystko przedstawione jest poniżej krok po kroku!

 1. Gracz rejestruje konto za darmo na www.Betclic.pl z kodem promocyjnym „KOD550
 2. Stawia pierwszy kupon, grając pewniaki na FAME MMA 15
 3. Otrzymuje wygraną, jeśli prawidłowo wytypował
 4. Dostaje zwrot stawki do 200 zł, gdy coś nie pójdzie po jego myśli
Betclic kod promocyjny na obstawianie FAME MMA
Betclic kod promocyjny na obstawianie FAME MMA

Jeżeli ktoś już ma konto w Betclic, powinien pamiętać o tym, że dla niego cały czas również organizowane są różne promocje. Można także do kuponów dokładać premie jak Multi+, dzięki którym powiększane są wygrane przy dużych kuponach!

FAME MMA 15 typy bukmacherskie. Pewniaki na galę 26.08.22

Linkimaster vs Lil Masti typy bukmacherskie

To jeden z najgłośniejszych rewanżów, jakie zorganizowano w ostatnim czasie w świecie freak fightów. Linkiewicz była oskarżana przez Lil Masti o to, że wraz z włodarzami FAME MMA knują spisek przeciwko niej. Aniela Bogusz po całej tej historii odeszła z FAME i przeniosła się do High League. Teraz postanowiła wrócić i jeszcze raz zmierzyć się z Martą Linkiewicz, z którą walczyła po raz ostatni podczas FAME MMA 4 w 2019 roku. Od tego czasu obie zawodniczki jeszcze ani razu nie przegrały i teraz zmierzą się o pas królowej freak fightów. Na kogo tutaj postawić? Nasz typ na ten pojedynek to wygrana Anieli Bogusz. Kurs wynosi 1.30 – nie jest szczególnie wysoki, ale najważniejsze, by dał zarobić!

Typ: wygra Aniela „Lil Masti” Bogusz – kurs 1.30

Marcin Xayoo Majkut vs Mikołaj Konopskyy Tylko typy bukmacherskie

Każdy z tych zawodników nigdy wcześniej nie miał do czynienia ze sportami i obaj dopiero w tym roku oficjalnie rozpoczęli przygotowania do występu na FAME. W przypadku tego pojedynku bukmacherzy nie mają wątpliwości, kto wygra. To o tyle ciekawe, że obaj zawodnicy mogą pochwalić się bardzo podobnymi warunkami fizycznymi, a bardzo często we freak lightach to właśnie one decydują o tym, że jeden z uczestników walki uważany jest za tego, kto powinien wygrać.

Jeżeli ktoś szuka pewniaka na FAME MMA 15, którego mógłby dołożyć do swojego kuponu, wydaje się, że w tym przypadku znajdzie rozwiązanie, na jakim mu zależy. Obstawiający nie mają większych wątpliwości, że Mikołaj Tylko nie będzie tutaj dyktował warunków w oktagonie i będzie musiał uznać wyższość rywala. W tym przypadku można spokojnie zagrać na to, że wygra „Xayoo”. Ciekawe wygląda także propozycja zakładu na to, że w walce będzie mniej niż 2,5 rundy.

Typ: wygra Marcin „Xayoo” Majkut lub liczba rund poniżej 2,5 – kurs 1.12 lub 1.30

Marcin Dubiel vs Kacper Blonsky typy bukmacherskie

Marcin Dubiel ma co udowadniać, bo przegrał ostatnio z Kacprem Blonskym i teraz z pewnością będzie chciał zrobić wszystko, by po raz kolejny już do czegoś takiego nie doszło. Organizatorzy FAME MMA 15 w tym pojedynku dla fanów przygotowali nie lada gratkę, ponieważ starcie to odbędzie się nie dość, że w klatce rzymskiej, to jeszcze… bez limitu czasowego! Panowie będą więc walczyć ze sobą na bardzo małej przestrzeni, a jednocześnie ich występ zakończy dopiero sytuacja, w której drugi nie będzie w stanie kontynuować walki. Zapowiadają się tutaj prawdziwe grzmoty!

Jak na razie statystyki wyglądają lepiej po stronie Kacpra Blonsky’ego. Pozostaje on niepokonany w sportach walki, mając na koncie trzy zwycięstwa. Czy w piątek znów do rekordu dopisze triumf? Zdania typerów nie są bardzo podzielone, chociaż warto napisać, że 25% z nich uważa, iż zwycięży Dubiel. Faworytem jest jednak Blonsky i my również w tym przypadku wybieramy typ na jego wygraną.

Typ: wygra Kacper Blonsky – kurs 1.28

Typowanie FAME MMA 15
Typowanie FAME MMA 15

Popularne typy na galę FAME MMA 15. Na tych zawodników gra się najwięcej!

Jeżeli planujemy grać typy na FAME MMA 15, z całą pewnością powinniśmy wiedzieć, na kogo grają inni. We freak fightach może wydarzyć się wiele i nie zawsze siłę zawodników da się ocenić tylko na podstawie tego, co można znaleźć w oficjalnych statystykach. Ba, te ostatnie są najczęściej bardzo ubogie i w typowaniu niewiele pomagają.

Betclic Polska upublicznia informacje o tym, jak rozkładają się typy na zwycięstwa poszczególnych zawodników. Tym samym można określić, kto jest faworytem dla typerów, a komu nie dają oni dużych szans na powodzenie w oktagonie.

Możemy być pewni, że w wielu przypadkach obstawiający będą mieli racje. Tym bardziej, że niespodzianki w starciach celebrytów zdarzają się najczęściej dość sporadycznie.

W walce wieczoru na Lil Masti stawia 72% osób. Oznacza to, że Bogusz nie jest zdecydowaną faworytką. Do takich zaliczyć można za to na pewno następujących uczestników FAME MMA 15:

 • Marcin Majkut – 87% typujących gra na jego wygraną
 • Marcin Wrzosek – stawia na niego 78% typujących
 • Arkadiusz Tańcula – na jego wygraną z Jackiem Murawskim stawia 84% osób
 • Neffati Brothers – ich wygrana wybierana jest przez 83% grających

Tak naprawdę w przypadku zakładów na żadną z walk FAME MMA 15 nie dzielą się głosy pół na pół, więc zawsze występuje kandydat do zwycięstwa. Warto pamiętać przy obstawianiu chociażby o tym, że Arkadiusz Tańcula będzie miał przed sobą pracowity wieczór, tak samo jak Murańscy. Zakłady na tych zawodników to kursy nie tylko na jeden pojedynek!

FAME MMA 15 typy + kursy. Kupon warty ponad 3000 zł!
FAME MMA 15 typy + kursy. Kupon warty ponad 3000 zł!

FAME MMA 15 kursy bukmacherskie

Czy przygotowane na FAME MMA 15 kursy bukmacherskie pozwalają zarobić duże pieniądze? Mogłoby się wydawać, że to mało prawdopodobne, bo kursy nie należą do szczególnie wysokich. Na szczęście, można grać więcej niż jeden zakład na kuponie, a to już stwarza większe możliwości. W przykładowym kuponie, jaki stworzyliśmy, stawka 250 zł to okazja do powalczenia aż o 3368,20 zł!

Kursy na walki FAME MMA 15 cały czas się zmieniają, dlatego najlepszym sposobem na ich sprawdzenie jest wejście na www.Betclic.pl. Zakłady na galę dostępne są jedynie tutaj, dlatego nie ma możliwości, by porównać kilka ofert.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Bukmacherska Sp. z o.o. zezwolenie z 9 grudnia 2020 r. nr PS4.6831.1.2020. Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Superbet zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

4.8 / 5. Ocen: 664

Maksymilian Kotowski

Miłośnik sportów drużynowych. Spędzam najwięcej czasu na oglądaniu piłki nożnej i NFL. Na Sport1 odpowiedzialny jestem za wszystko oprócz gradobicia, tornado i PHP. Sporo czasu zajmuje mi także obstawianie meczów w zakładach sportowych, niestety jeszcze nie udało mi się wygrać! Zwariowany, chociaż nie za często uśmiechnięty ;)

Najnowsze wiadomości

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Dodaj swój komentarz.x