FAME MMA 14 wyniki walk. Kto wygrał, kto przegrał? Relacja na żywo 14.05.22

FAME MMA 14 wyniki walk. Relacja na żywo to możliwość sprawdzenia, kto wygrał, a kto nie poradził sobie z rywalem podczas gali w Tauron Arenie w dniu 14.05.22.

FAME MMA 14 wyniki walk. Kto wygrał, kto przegrał? Relacja na żywo 14.05.22
FAME MMA 14 wyniki walk. Kto wygrał, kto przegrał? Relacja na żywo 14.05.22

FAME MMA 14 relacja na żywo. Śledź wyniki!

Druga gala FAME MMA w tym roku została zaplanowana na 14 maja w Tauron Arenie w Krakowie. W zestawieniu wieczoru znalazło się miejsce dla znanych z internetu Gimpera oraz Tromby. Dwa co-main eventy to pojedynek Agata „Fagata” Fąk – Monika Kociołek oraz Sergiusz „Nitro” Górski – Marcin „Xayoo” Majkut. Ponadto wśród uczestników przygotowano dla kibiców występy Normana Parke’a, Mateusza Murańskiego czy Mateusza „Fit Loversa” Janusza.

Informacje na temat tego, kto wygrał na FAME MMA 14 dla wielu osób są bardzo istotne. I nie tyczy się to tylko tych, którzy zdecydowali się na typowanie FAME MMA u bukmachera. Jeżeli z jakiegoś powodu ktoś nie był w stanie obejrzeć całej gali, na pewno będzie chciał poznać FAME MMA 14 wyniki. W tym miejscu przedstawiamy rezultat każdego pojedynku.

STS bonus + kod promocyjny BETONLINE
STS nowy bonus + kod promocyjny BETONLINE

Przygotowana z gali FAME MMA 14 relacja na żywo to sposób na to, aby na bieżąco śledzić to, kto zwyciężył podczas gali, a komu ta sztuka się nie udała. Z pewnością wielu fanów miało swoich faworytów, a za pewnych uczestników trzymało kciuki znacznie mocniej, niż za innych. Patrząc na wyniki FAME MMA 14, warto również zwrócić uwagę na to, jak sprawdziły się prognozy bukmacherów, a więc czy ich kursy prawidłowo szacowały szanse na wygraną poszczególnych zawodników.

FAME MMA 14 wyniki walk. Oto zwycięzcy!

W tym materiale są na bieżąco dodawane z FAME MMA 14 wyniki. Poniżej prezentowana jest lista pojedynków, które zostały zaplanowane na 14 maja. Nazwiska zaznaczone wytłuszczoną czcionką oznaczają tych uczestników gali, którym udało się zwyciężyć. Przy niektórych walkach mogą pojawić się dodatkowe informacje, jeśli tylko zajdzie taka potrzeba.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl1500 + 140 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Trzeba mieć na uwadze, że nie wszystkie starcia podczas FAME MMA 14 odbywały się na zasadach mieszanych sztuk walki. Walka Piotr Szeliga – Norman Parke została anonsowana jako starcie K1 na małe rękawice w klatce rzymskiej.

FAME MMA 14: wyniki walk. Kto wygrał?

  • Mateusz „Tromba” Trąbka – Tomasz „Gimper” Działowy
  • Agata „Fagata” Fąk – Monika Kociołek
  • Sergiusz „Nitro” Górski – Marcin „Xayoo” Majkut
  • Maksymilian „Wiewiór” Wiewiórka – Krystian „Krycha” Wilczak
  • Piotr Szeliga – Norman Parke
  • Mateusz „Fit Lovers” Janusz – Adam „Aj” Josef
  • Mateusz „Muran” Murański – Alan „Alanik” Kwieciński
  • Dawid Malczyński – Mariusz „Hejter” Słoński
  • Katarzyna „Laluna” Alexander – Wiktoria Jaroniewska
fuksiarz polsat go
Bonus bez obrotu + Polsat GO w Fuksiarz.pl

Na pewno relacja z FAME MMA 14 online nie jest w stanie całkowicie zastąpić transmisji z prawdziwego zdarzenia. Warto wiedzieć, że nawet po skończonej relacji istnieje sposób na to, by obejrzeć galę. Przygotowana została FAME MMA 14 powtórka, do której każdy może uzyskać dostęp przez internet.

Jak wynika z samego tytułu, w tym miejscu dostępna jest FAME MMA 14 relacja live. To oznacza, że treść tego materiału zmienia się cały czas pod wpływem tego, co dzieje się w Tauron Arenie podczas gali. Warto odświeżać, by nie przegapić żadnej istotnej informacji. Od razu po zakończeniu pojedynku powinny pojawić się dane, komu udało się wygrać, a kto zmuszony był uznać wyższość swojego rywala.

FAME MMA 14 relacja live

W naszym portalu poinformujemy też o tym, kto wystąpi na kolejnej gali. Tradycją jest to, że w trakcie jednej imprezy ogłaszane są nazwiska tych, którzy wystąpią w kolejnej. I z całą pewnością nie ma mowy o tym, by tym razem stało się inaczej.

Czy FAME MMA 14 wyniki walk mocno was zaskoczyły? A może niemal każdy pojedynek zakończył się dokładnie tak, jak tego przewidywaliście? Mimo że pojedynki celebrytów rządzą się swoimi prawami, bez dwóch zdań w niektórych starciach trudno było mieć problem ze wskazaniem murowanego kandydata do zwycięstwa.


4.8 / 5. Ocen: 234

Maksymilian Kotowski

Miłośnik sportów drużynowych. Spędzam najwięcej czasu na oglądaniu piłki nożnej i NFL. Na Sport1 odpowiedzialny jestem za wszystko oprócz gradobicia, tornado i PHP. Sporo czasu zajmuje mi także obstawianie meczów w zakładach sportowych, niestety jeszcze nie udało mi się wygrać! Zwariowany, chociaż nie za często uśmiechnięty ;)

Najnowsze wiadomości

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Dodaj swój komentarz.x