FAME MMA 11 typy + kursy. Faworyci nie zawiodą?

2 października odbędzie się gala FAME MMA 11, podczas której dojdzie aż do jedenastu pojedynków celebrytów. Jakie typy i kursy na to wydarzenie? Czy znani są wszyscy faworyci?

FAME MMA 11 typy + kursy. Faworyci nie zawiodą?
FAME MMA 11 typy + kursy. Faworyci nie zawiodą?

Kto wystąpi na gali FAME MMA 11?

Gale FAME MMA to już nie anonimowe wydarzenia, którymi interesuje się tylko wąskie grono miłośników sportów walki. To przedsięwzięcie znane już w całym kraju, a wydaje się, że z każdą edycją nabierające coraz większego tempa. Podczas FAME MMA 11 zobaczymy aż jedenaście pojedynków, z czego dwa bedą za sadach bokserskich, natomiast w jednym wystąpią przedstawicielki płci pięknej.

W main evencie Borys Mańkowski sprawdzi się w starciu z Normanem Parke. Panowie powalczą nie w MMA, a piętnastominutowym pojedynku bez żadnych przerw. Starcie odbędzie się na zasadach tak zwanego „ulicznego stylu brudnego boksu”, więc można spodziewać się tutaj naprawdę prawdziwych emocji i wielu mocnych wrażeń. Irlandczyk odgraża się Polakowi, a ten nie pozostaje mu dłużny, co jeszcze mocniej zachęca fanów do obejrzenia zbliżającej się gali.

W boksie zobaczymy tym razem również Sylwestra Wardęgę. Ten miał początkowo walczyć w zupełnie innym pojedynku, ale ostatecznie i tak zobaczymy go na gali numer 11. organizacji FAME. Rywalem znanego youtubera będzie Danny Ferreri. To starcie reklamuje się jako walkę bokserską w rękawicach MMA.

FAME MMA 11 karta walk. Gala już 2 października 2021!

Przed main eventem dojdzie do niezwykle ciekawej walki Wojtka Przeździeckiego z Marcinem Dubielem. Podczas gali wystąpią też jeszcze, między innymi, Marcin Malczyński, Arkadiusz Tańcula, Michał „Boxdel” Baron, Amadeusz „Ferrari” Roślik oraz Krystian „Krycha” Wilczak.

Jeżeli nie dojdzie już do żadnych losowych zdarzeń, na pewno karta walk FAME MMA 11 się nie zmieni. Tym samym będzie wyglądała tak, jak przedstawione jest to poniżej:

 • Borys Mańkowski – Norman Parke (Dirty Boxing – 15 minut bez rund) – walka wieczoru
 • Wojtek WiP Bros Przeździecki – Marcin Dubiel
 • Sylwester Wardęga – Danny Ferreri (boks w rękawicach do MMA)
 • Norbert Smolasty Smoliński – Piotr Miły Pan Kołaczyński
 • Karolina Way Of Blonde Brzuszczyńska – Patrycja Wieja
 • Marcin Malczyński – Arkadiusz Tańcula
 • Michał Boxdel Baron – Maksym Ziółkowski
 • Filip Filipek Marcinek – Amadeusz Ferrari Roślik
 • Krystian Krycha Wilczak – Aleksandr Sasha Muzheiko
 • Piotr Szeli Szeliga – Krzysztof Fericze
 • Mikołaj Mixer Magdziarz – Piotr Popo Węgrzyn

Bilety na FAME MMA 11 oraz transmisja

Gala FAME MMA 11 odbędzie się z udziałem publiczności. Bilety na ten event szybko znajdowały swoich właścicieli od razu po wystartowaniu sprzedaży. Kto nie będzie mógł być na trybunach, może zdecydować się na oglądanie w systemie PPV. Koszt dostępu zaczyna się od kwoty 24,99 zł. Za najwyższy pakiet transmisyjny trzeba zapłacić blisko 30 zł.

FAME MMA 11 transmisja PPV
FAME MMA 11 transmisja PPV

Cały czas można nabywać wejściówki na galę FAME MMA 11. W niektórych miejscach przeczytać można, że bilety nie są już dostępne, ale nie jest to prawda. Poza nielicznymi wyjątkami, ciągle jest szansa na zobaczenie bohaterów gali nie tylko za pośrednictwem internetu.

Oczywiście, nie będzie nigdzie pokazywane FAME MMA 11 za darmo. To bardzo popularne zapytanie, ale możemy być pewni, że w żadnym legalnym źródle nie znajdziemy bezpłatnie relacji wideo z gali FAME MMA 11.

Dzięki transmisji Premium można nie tylko otrzymać dostęp do transmisji live w jakości 1080p, ale również da się oglądać na żywo to, co dzieje się w Loży Szyderców czy chociażby zobaczyć poprzednie gale (od 8.). Do dyspozycji oddano również materiały przedstawiające dzień z życia zawodnika FAME, zakulisową relację z media treningu, ważenia i gali, a także szczere rozmowy z gośćmi VIP.

Typy na FAME MMA 11. Na kogo się stawia?

Eksperci często nie chcą wypowiadać się na temat tego, kto ich zdaniem powinien wygrać podczas gali FAME. Wynika to oczywiście z faktu, że na tego typu imprezach występują najczęściej osoby niemające wiele wspólnego ze sportem. Tym samym trudno jest ocenić szanse poszczególnych zawodników.

Ale można było spodziewać się tego, że bardzo popularne będą typy na FAME MMA 11 i tak jest rzeczywiście. Sprawdziliśmy na kogo stawia się najczęściej, dzięki czemu każdy będzie mógł w łatwy sposób dojść do wniosku, które z zakładów to tak zwane pewniaki FAME MMA 11, a jakich zakładów na pewno do nich zaliczyć nie można.

Typerzy nie wierzą w to, iż Norman Parke poradzi sobie z dirty boxingu z Borysem Mańkowskim. Z kolei w co-main evencie wszystko wskazuje na to, iż zwycięzcą będzie Marcin Dubiel. W przypadku drugiej walki bokserskiej wieczoru – Wardęga vs Ferreri – zdecydowana większość stawia na tego pierwszego.

Aktualne kursy na walki FAME MMA 11 można znaleźć tylko i wyłącznie na stronie internetowej www.Betclic.pl. To jedyny bukmacher w naszym kraju, który może oferować zakłady na galę. Przypominamy, że startuje ona o godzinie 20 i to do tego czasu możliwe jest obstawianie zwycięstw swoich faworytów.

Do grania typów służy nie tylko strona internetowa, ale także Betclic aplikacja, która jest do pobrania z sieci całkowicie za darmo.

Największe pewniaki FAME MMA 11
🥊🥊

 • Borys Mańkowski wygra
 • Sylwester Wardęga wygra
 • Marcin Dubiel wygra
 • Karolina „Way of blonde” Brzuszczyńska wygra
Pewniaki FAME MMA 11 - Betclic kupon
Pewniaki FAME MMA 11 – Betclic kupon

FAME MMA 11 – kto wygra?

Odpowiedź na pytanie, kto wygra w starciach zaplanowanych na FAME MMA 11 pada nie tylko z ust tych, którzy chcą obstawić walki. Wiele osób interesuje zdanie innych, a trzeba przyznać, że mamy kilka takich pojedynków, w których wskazanie wyraźnego faworyta jest bardzo trudnym zadaniem. Poza Mańkowskim, Wardęgą, Dubielem oraz Brzuszczyńską można jeszcze na pewno znaleźć kilka takich nazwisk, które nie powinny zawieść swoich fanów:

 • Krystian „Krycha” Wilczak
 • Piotr „Polo” Węgrzyn
 • Arkadiusz Tańcula
 • Norbert „Smolasty” Smoliński


Powyższe zestawienie zawiera cztery nazwiska. Każdy z wymienionych zawodników wydaje się mieć spore szanse na to, by pokonać rywala. Oczywiście, czy tak się rzeczywiście stanie przekonamy się dopiero w najbliższą sobotę.

Jak obstawia się typy na FAME MMA MMA 11 w Betclic? ZOBACZ WIDEO:


W walkach znanych postaci niezwiązanych ze sportem często łatwo jest wytypować tego, kto powinien dominować w klatce. Wynika to z faktu, że mamy takie osoby, które na co dzień nie należą do szczególnie aktywnych, więc nie powinny rywalowi postawić zbyt wysoko poprzeczki.

Od dłuższego czasu walki FAME MMA są bacznie obserwowane nie tylko przez fanów freak fightów, ale również tych, co lubią zarabiać na sporcie. Taki trend nie bierze się z niczego. Trzeba tylko zwracać uwagę na to, by grać na stronach z licencją Ministerstwa Finansów, czyli miejscach w stu procentach legalnych.

FAME MMA 11 typy to nie wszystko - oto plan transmisji!
FAME MMA 11 typy to nie wszystko – oto plan transmisji!

Czy dużo można zyskać, grając na FAME MMA? Przy stawianiu tylko na faworytów jest do zdobycia nawet 600-700 złotych przy stawce 100 zł. Do wygrania jest też znacznie więcej, o ile ktoś zdecyduje się zagrać na warianty wyceniane na więcej niż kurs 1.50.

0 / 5. Ocen: 0

Najnowsze wiadomości

Back to top button

20 PLN bez depozytu - darmowa rejestracja!

X