Euro 2022: Piłkarze ręczni grają o wszystko

Polscy reprezentaci występujący na Euro 2022 w piłce ręcznej rozegrają dziś bardzo ważny mecz przeciwko Szwecji. Dla Biało-Czerwonych to pojedynek o wszystko. Niestety, bukmacherzy nie dają im zbyt wielkich szans na sukces.

Euro 2022: Piłkarze ręczni grają o wszystko
Euro 2022: Piłkarze ręczni grają o wszystko

Koniec Euro 2022 dla Polaków?

Polacy sprawili niezwykle miłą niespodziankę wychodząc z grupy na mistrzostwach Europy. Szczególnie biorąc pod uwagę niesprzyjające okoliczności – zakażenia covid-19 i nieprofesjonalne podejście organizatorów turnieju. 

Kolejną fazę zmagań Polacy zaczęli jednak od dotkliwej porażki z Norwegami. Rywale zdominowali to spotkanie i nie pozwolili nam rozwinąć skrzydeł. W meczu o być albo nie być zmierzymy się z innymi z faworyzowanych Skandynawów – Szwedami.  Podopieczni Glena Soldberga mają póki co przeciętny jak na siebie bilans W-L-D-W, jednak Polacy będą potrzebowali najwyższej dyspozycji, aby pokonać zamorskich sąsiadów.

Betfan cashback bonus
Betfan cashback bonus

Polska ma małe szanse na wygranie ze Szwecją

Analitycy nie dają nam w tym starciu dużych szans. Sprawia to jednak, że na ewentualnej wygranej biało-czerwonych można zgarnąć naprawdę pokaźną kwotę:

  • Polska wygra, 50 zł -> 506 zł
  • Polska remis/zwycięstwo, 50 zł -> 259 zł

Aby tak się stało, musimy z pewnością liczyć na naszych liderów i ich świetną formę rzutową. Do tej pory nasi czołowi zawodnicy prezentowali się naprawdę nieźle i można mieć nadzieję, że w meczu ze Szwedami też dadzą z siebie wszystko. Analitycy całkiem wysoko oceniają szansę na ich wysoki wynik bramkowy:

  • K. Syprzak over 2,5 -> 55%
  • M. Daszek over 4,5 ->  47%
  • Sz.Sićko over 5,5 -> 54%
  • A.Moryto over 6,5 -> 54%

Załóż konto na www.Betfan.pl ze specjalnym kodem BETONLINE, a swój pierwszy zakład obstawisz całkowicie bez ryzyka! Legalny polski bukmacher zwróci 100% stawki do 600 zł w ramach oferty CASHBACK 600!

5 / 5. Ocen: 1

Najnowsze wiadomości

Back to top button

20 PLN bez depozytu - darmowa rejestracja!

X