Erling Haaland: Borussia Dortmund wywiera presję na mnie

Najbardziej rozchwytywany w Europie napastnik Erling Haaland mówi, że presja Borussii Dortmund, aby podjąć decyzję dotyczącą jego przyszłości, jest rozpraszająca.

Haaland
Erling Haaland: Borussia Dortmund wywiera presję na mnie

Erling Haaland wkrótcę podejmie decyzję odnośnie przyszłości

Haaland ma kontrakt z Dortmundem do 2024 roku, ale ma klauzulę oferty sprzedaży, którą można aktywować latem, co pozwoliłoby mu opuścić klub poniżej jego obecnej wartości rynkowej.

„W ciągu ostatnich sześciu miesięcy postanowiłem nic nie mówić z szacunku dla Dortmundu” – powiedział Haaland dla Viaplay. Ale teraz klub zaczął naciskać na mnie, abym podjął decyzję, ale wszystko, czego chcę, to grać w piłkę nożną.

„Ale naciskają na mnie, abym podjął teraz decyzję o mojej przyszłości. Oznacza to, że wkrótce muszę podjąć kroki i zdecydować się, gdzie będę dalej grał.”

STS z kodem promocyjnym BETONLINEBonus
Bonus za 3 depozyty1500 PLN
Zakład bez ryzyka100 PLN
Zakład bez ryzyka w Betgames20 PLN
Zakład bez ryzyka na Wirtualki20 PLN
Kod promocyjnyBETONLINE
Rejestracjawww.STS.pl
Aktualna oferta bonusów Polskiego bukmachera STS

– Od początku mówiłem, że chcę skupić się na piłce nożnej, ponieważ wtedy jestem w najlepszej formie, a nie gdy inne rzeczy przychodzą mi do głowy.

– Przez jakiś czas wywierali presję, która siedzi mi w głowie i przeszkadza w skupieniu. Czas więc zacząć działać. Jedyne, czego chcę, to grać w piłkę, a nie myśleć co mam robić dalej.

Kilka dni temu mówiło się, że Haaland przejdzie do Manchesteru City, a już wiadomo, że kilka innych topowych klubów zarzuciło sieć na reprezentanta Norwegii.

5 / 5. Ocen: 1

Jarosław
Jarosław
Redaktor naczelny Sport1.pl. W branży od ponad 15 lat, pasjonuje się nie tylko sportem i biznesem, ale także uwielbia astronomię i psychologię. Tutaj udziela się tylko jeśli w redakcji brakuje rąk do pracy :)

Podobne do: Erling Haaland: Borussia Dortmund wywiera presję na mnie

Sport w Polsce

Wiadomości sportowe

P