Endrick 15 letni talent z Brazylii na oku klubów Premier League

Liverpool i Manchester City obserwowali brazylijskiego 15-latka Endricka podczas niedawnego turnieju młodzieżowego, w którym uczestniczy także Barcelona. Barcelona podobno już teraz chce pozyskać Brazylijczyka. Endrickiem zainteresowani są także Liverpoolu i Manchesteru City.

Endrick
Endrick 15 letni talent z Brazylii na oku klubów Premier League

Endrick porównywany do Romario i Ronaldo

Mówi się, że duet z Premier League obserwuje rozwój 15-latka, który przykuł uwagę kilku wielkich klubów i wróży mu się wielką karierę.

Endrick awansował do młodzieżowej drużyny Brazylii do lat 20, a jego umiejętności mimo młodego wieku wyróżniają go jako gracza, który może dotrzeć na sam szczyt.

Oba angielskie kluby miały skautów na Copa Sao Paulo de Futebol Junior – turnieju brazylijskich drużyn piłkarskich do lat 20, z których większość pochodzi ze stanu Sao Paulo.

Ten turniej wystawił wiele najzdolniejszych młodych talentów Brazylii w minionych latach, ale to Endrick jest wyróżniającym się graczem z tegorocznej edycji.

STS z kodem BETONLINEBonus
Bonus za 3 depozyty1500 PLN
Zakład bez ryzyka100 PLN
Bonus za zadania60 PLN
Kod promocyjnyBETONLINE
Logowaniewww.STS.pl
Aktualna oferta bonusów Polskiego bukmachera STS

15-latek został zmuszony do przerwania ostatnich meczów po pozytywnym wyniku testu na Covid, ale w ostatnim zwycięstwie pojawił się jako rezerwowy w drugiej połowie i zagrał bardzo dobrze.

Endrick przyciągnął uwagę swoimi statystykami, zdobył 167 bramek w 171 meczach w swoich młodzieżowych meczach w Palmeiras, któremu nie brakuje innych utalentowanych graczy, większość z nich chce przenieść się do Europy.

Ich 18-letni skrzydłowy Giovani brał już udział w 14 meczach pierwszego zespołu dla klubu, w tym w Copa Libertadores. Jednak to Endrick przyciąga najwięcej uwagi, a hiszpańska drużyna Sevilla również jest w gronie klubów zainteresowanych tym zawodnikiem, który w Brazylii porównywany jest do byłych napastników Romario i Ronaldo Nazario.


5 / 5. Ocen: 2

Najnowsze wiadomości

Back to top button

20 PLN bez depozytu - darmowa rejestracja!

X