Eliminacje UEFA EURO 2020: Polska kontra Izrael (Typ i Analiza)

To już dziś, w poniedziałek 10 czerwca reprezentacja Polski rozegra swój czwarty mecz w ramach kwalifikacji do Mistrzostw Europy 2020. Rywalem Biało-Czerwonych na PGE Narodowym w Warszawie będą Izraelczycy. Pierwszy gwizdek sędziego o 20:45.

Polska vs Izrael

Nie ma cienia wątpliwości, że to polska drużyna narodowa jest faworytem dzisiejszej konfrontacji. Komplet punktów, jaki udało się wywalczyć w trzech pierwszych spotkaniach, mówi sam za siebie. Rywali jednak nie można lekceważyć, bo to oni a nie Austriacy znajdują się za naszymi plecami ze stratą zaledwie dwóch oczek.

„To bardzo dobrze zorganizowany i skuteczny zespół. Musimy być czujni jako drużyna, żeby nie pozwolić strzelić sobie gola. Nasi rywale potwierdzili w minionych meczach, że są dobrze zorganizowani i wyszkoleni technicznie. To było widoczne w sposobie gry i stwarzaniu sytuacji podbramkowych. Mecz z Łotyszami na wyjeździe ułożył się im bardzo dobrze, bo szybko zdobyli bramkę po rzucie wolnym Zahaviego. Następne bramki zostały strzelone już w drugiej połowie. Zdajemy sobie sprawę, że ta drużyna gra bardzo dobrze w piłkę” – ocenił selekcjoner JERZY BrzĘczek podczas oficjalnej konferencji prasowej.

Doceniając klasę rywala nie można jednak zapominać o tym, że ekipa Jerzego Brzęczka jest do bólu skuteczna. Imponować może przede wszystkim postawa formacji defensywnej, bo nie straciliśmy nawet jednego gola. Wciąż czekamy na błysk Roberta Lewandowskiego i jego kolegów z ofensywy, ale chyba nikt nie ma wątpliwości, że to po naszej stronie jest zdecydowanie więcej atutów i klasowych zawodników, również jeśli chodzi o atak.

Wiedzą to też bukmacherzy i dlatego kursy na wygraną Biało-Czerwonych są niziutkie. Niemniej jednak uważam, że wciąż warto iść w tę stronę, zamiast szukać kwadratowych jaj i niespodzianki.

MeczTypKursBuk
Polska – Izrael11.57STS

Prognoza: 7/10.
Transmisja na żywo w Internecie: Polska vs Izrael

Freebet w STS!

STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Bartosz Kamiński

Co ja robię na Sport1? Głównie zajmuje się wiadomościami ze świata siatkówki, gdyż to właśnie siatka to moja pierwsza miłość. Dodatkowo typuję w zakładach online, póki co bez sukcesów :)

Najnowsze wiadomości

Back to top button