Eliminacje UEFA EURO 2020: Izrael vs Polska (Typ i analiza)

W swoim dziewiątym meczu kwalifikacji do Mistrzostw Europy 2020 reprezentacja Polski zmierzy się na wyjeździe z drużyną narodową Izraela. Początek spotkania w Jerozolimie zaplanowano na godzinę 20:45.

Eliminacje UEFA EURO 2020: Izrael vs Polska

Izrael vs Polska

Choć teoretycznie to drużyna gospodarza wciąż walczy o awans, a Biało-Czerwoni mogą być już pewni udziału w finałach UEFA EURO 2020, to paradoksalnie dla naszych piłkarzy sobotnia konfrontacja ma większą wagę.

Fakty są bowiem takie, że szanse izraelskiej ekipy na kwalifikację są już tylko iluzoryczne, gdyż trudno sobie wyobrazić, że Austriacy w dwóch ostatnich potyczkach z Macedonią i beznadzieją Łotwą (bez punktu po ośmiu meczach – przyp.) nie zwiększą swojego dorobku skoro w ostatnich sześciu potyczkach eliminacji wywalczyli aż 16 z 18 możliwych oczek.

Dla nas pełna pula w sobotniej konfrontacji jest o tyle ważna, że zmagania zakończymy meczem ze Słowenią, która jako jedyna w tych kwalifikacjach znalazła na nas sposób, wygrywając na własnym boisku w stosunku 2:0.

Nowy cashback w BetClic

Tymczasem chcąc utrzymać pierwszą pozycję w grupie i zapewnić rozstawienie w pierwszym koszyku, potrzebować będzie co najmniej trzech oczek, przy założeniu, że wspomniana już Austria zdobędzie komplet punktów, co jest bardzo prawdopodobne. Nie ma więc mowy o żadnym odpuszczaniu.

Izrael na własnym boisku jest wymagającym rywalem, więc nie należy spodziewać się powtórki z PGE Narodowego w Warszawie, kiedy rozbiliśmy ich w stosunku aż 4:0 po golach Piątka, Lewandowskiego, Grosickiego i Kądziora.

Wygrana z Austrią 4:2 i remis 1:1 Słowenią pokazują, że z Izraelem nie ma żartów, ale to nasz zespół dysponuje zdecydowanie większym potencjałem, przede wszystkim w środkowej strefie boiska, gdzie powinniśmy zobaczyć Zielińskiego, Krychowiaka i Bielika. Do tego mamy na szpicy Roberta Lewandowskiego, który znajduje się w życiowej formie, który może w pojedynkę przesądzić o losach meczu.

MeczTypKursBuk
Izrael – Polska2 (DNB)1.74BetClic

Prognozy: 6/10.
Transmisje na żywo w Internecie: Izrael vs Polska

Przewidywany skład reprezentacji Polski na mecz z Izraelem (godz.20:45):
Wojciech Szczęsny – Bartosz Bereszyński, Jan Bednarek, Kamil Glik, Arkadiusz Reca – Krystian Bielik, Grzegorz Krychowiak – Sebastian Szymański, Piotr Zieliński, Przemysław Frankowski – Robert Lewandowski.

BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017.

0 / 5. Ocen: 0

Bartosz Kamiński

Co ja robię na Sport1? Głównie zajmuje się wiadomościami ze świata siatkówki, gdyż to właśnie siatka to moja pierwsza miłość. Dodatkowo typuję w zakładach online, póki co bez sukcesów :)

Najnowsze wiadomości

Back to top button