El. FIBA World Cup 2023: Litwa – Czarnogóra. Typy bukmacherskie 27 sierpnia (sobota)

Obie drużyny zajmują wysokie pozycje w tabeli Grupy K europejskich eliminacji do przyszłorocznych Mistrzostw Świata FIBA 2023. Pierwsze trzy ekipy wywalczą bilet na imprezę. Każde zwycięstwo ma ogromne znaczenie, bo do końca eliminacji wciąż pozostało kilka ważnych pojedynków.

Źródło: FIBA.basketball

Litwa – Czarnogóra. Typ i analiza

Aktualne kursy. Mecz: handicap (razem z dogrywką)
Czarnogóra +15.5 – 1.71 (Fortuna)
Czarnogóra +15.5 – 1.80 (STS)
Czarnogóra +15.5 – 1.72 (Superbet)

Ostatnia konfrontacja obu zespołów miała miejsce podczas Eurobasketu 2013 roku. Zwycięzcę wyłoniła wówczas dopiero dogrywka, a szczęśliwcami okazali się Litwini. Nasi północni sąsiedzi wygrali 77 do 70.

Drużyna Litwy

Reprezentacja Litwy po wzmocnieniach z NBA wygląda świetnie. W sierpniowych meczach towarzyskich odniosła siedem kolejnych zwycięstw. Litwini do finałowej fazy kwalifikacji awansowali z tylko jedną porażką. Dwa dni temu Sabonis i spółka nie bez problemów uporali się z ekipą Węgier (88 do 78). Domantas Sabonis i Jonas Valenciunas zdobyli w tym pojedynku po 17 punktów.

Drużyna Czarnogóry

Czarnogóra ma dość bojowy skład, co pokazała na pierwszym etapie eliminacji. Bałkańska drużyna walczyła wówczas jak równy z równym z faworyzowana ekipą Francji. Na wyjeździe ponieśli nieznaczną 6-punktową porażkę, a na własnym parkiecie zdobyli nawet zwyciężyć. Ostatecznie Czarnogórcy rywalizację w grupie zakończyli na drugim miejscu, na co wpływ miała porażka z Węgrami. Przed dwoma dniami drużyna Czarnogóry pokonała w Podgoricy Bośnię i Hercegowinę 88 do 69. Vladimir Mihailovic zdobył dla zwycięzców 20-punktów.

UWAGA: Dla nowych graczy specjalny bonus 3720 PLN + 34 PLN freebet – obowiązuje w Superbet kod promocyjny „BETONLINE”, rejestracja na stronie www.Superbet.pl.

Podsumowanie:

Gospodarze sobotniego meczu są uważani za zdecydowanych faworytów. Rośli Litwini celują w zwycięstwo, jednak mając na uwadze zbliżający się Eurobasket, z pewnością nie będą się nadmiernie forsować. Takie nastawienie może okazać się szansą dla Czarnogórców. Warto zatem postawić na „handicapowe” zwycięstwo gości.

Nasz typ: Handicap (razem z dogrywką) – Czarnogóra +13.5 – 1.92 na eFortuna


0 / 5. Ocen: 0

Najnowsze wiadomości

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Dodaj swój komentarz.x