Dziennikarz Mateusz Kaniowski w High League!

Mateusz Kaniowski podpisał umowę z HIGH League! Jeden z najlepszych polskich dziennikarzy sportowych zadebiutuje w organizacji już przed trzecią galą, która odbędzie się 4 czerwca w ERGO ARENIE. 

Dziennikarz Mateusz Kaniowski w High League!
Dziennikarz Mateusz Kaniowski w High League!

Kaniowski podpisał umowę z High League

Mateusz Kaniowski praktycznie od początku freak-fightowych organizacji w Polsce jest z nimi związany. Teraz zasili dziennikarską część HIGH League, z którym związał się dłuższą umową. 

Kaniowski po raz pierwszy w historii poprowadzi konferencję przed galą. W roli prowadzącego zadebiutuje już 30 maja podczas II konferencji przed HIGH League 3. Wydarzenie odbędzie się w ATM Studio przy ul. Wał Miedzeszyński 384 w Warszawie. Ograniczona pula biletów na wydarzenie jest już dostępna w serwisie Eventim.

Będzie to ostatnia okazja, żeby zobaczyć w Warszawie gwiazdy HIGH League. Po raz pierwszy szerszej publiczności pokażą się Alan “Alanik” Kwieciński i Dawid “Crazy” Załęcki, którzy stoczą emocjonujący pojedynek na dynamicznych zasadach K-1 w małych rękawicach (piąstkówkach).

Fortuna kod promocyjny
Fortuna kod promocyjny

Zanim jednak Kaniowski poprowadzi konferencję, to zadebiutuje przed publicznością HIGH League w piątek, 27 maja, o godz. 20:00. Poprowadzi wtedy program Rundki, w którym skonfrontują się główne gwiazdy gali, Alberto Simao i Marcin Dubiel! Naprzeciw siebie usiądą raper i streetfighter oraz gwiazda mediów społecznościowych i YouTube’a.

Gala High League 3 już 4 czerwca. Kto wystąpi?

Gala HIGH League 3 odbędzie się 4 czerwca w trójmiejskiej ERGO ARENIE. Bilety w cenie od 99 zł są jeszcze dostępne w serwisie Eventim. Poza Alberto i Dubielem w prawdziwym freak-fighcie zmierzą się kulturyści Robert „Robur WK” Orzechowski i Robert „Hardkorowy Koksu” Burneika, a w brutalnym boksie birmańskim skonfrontują się Aniela „Lil Masti” Bogusz i Zusje Astafiewa. Dozwolone będą uderzenia głową!

HIGH League 3 to dziewięć niezapomnianych pojedynków, w których wystąpią najsłynniejsze gwiazdy showbiznesu, sportu i rozrywki. Do tego odbędą się wielkie koncerty i prawdziwe show. To trzeba przeżyć na żywo! PPV już dostępne na HighLive.TV – w dwóch wariantach: standardowym oraz PPV Premium.

Karta walk

  • Alberto Simao vs Marcin Dubiel 
  • Robert „Robur WK” Orzechowski vs Robert „Hardkorowy Koksu” Burneika 
  • Boks birmański: Aniela „Lil Masti” Bogusz vs Zusje Astafiewa 
  • Denis „Bad Boy” Załęcki vs Mateusz „Don Diego” Kubiszyn 
  • Ewa „Kleo” Brodnicka vs Kamila „Kamiszka” Wybrańczyk
  • Extrafight K-1: Alan “Alanik” Kwieciński vs Dawid “Crazy” Załęcki 
  • Łukasz „Lukas TV” Wdowiak vs Kamil Kossakowski 
  • Mateusz „Tarzan” Leśniak vs Paweł „Scarface” Bomba
  • Przemysław „Kolar” Kolarczyk vs Alan „Alan Człowieku” Godziński  

4.8 / 5. Ocen: 424

Najnowsze wiadomości

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button

200 PLN za min. 5 punktów Sochana!

X
0
Dodaj swój komentarz.x