Duże zmiany w składzie reprezentacji Polski na drugi tydzień SLN 2022!

Zgodnie ze wcześniejszymi zapowiedziami selekcjonera polskich siatkarzy, Nikoli Grbicia, podczas drugiego tygodnia rywalizacji w Siatkarskiej Lidze Narodów 2022 zobaczymy już wszystkich najlepszych zawodników. Z wyjątkiem przyjmującego Bartosza Bednorza, któremu na przeszkodzie stanął uraz.

Duże zmiany w składzie reprezentacji Polski na drugi tydzień SLN 2022! (Fot.: FIVB/materiały prasowe)

SLN 2022: Skład reprezentacji Polski na turniej w Bułgarii

Podczas pierwszego tygodnia rywalizacji w Siatkarskiej Lidze Narodów 2022 mężczyzn reprezentacja Polski wygrała trzy z czterech meczów, czyli spisała się lepiej niż wielu oczekiwało. Z doskonałej strony pokazało się wielu dublerów, ale nie wszystkich zobaczymy w najbliższych spotkaniach.

Wszystko przez to, że do gry wracają najlepsi siatkarze, którzy szlifowali formę w Spale. O kim mowa? O libero Pawle Zatorskim, środkowym Mateuszu Bieńku, rozgrywających Marcinie Januszu i Grzegorzu Łomaczu, atakujących Bartoszu Kurku i Łukaszu Kaczmarku oraz przyjmujących Kamilu Semeniuku i Aleksandrze Śliwce.

Poza nimi w akcji podczas najbliższego tygodnia będziemy mogli zobaczyć libero Jakuba Popiwczaka, przyjmujących Tomasza Fornala i Bartosza Kwolka oraz środkowych Karola Kłosa, Jakuba Kochanowskiego i Mateusza Porębę.

Fot.: PZPN/@PolskaSiatkowka on Twitter

Terminarz Polski siatkarzy w SLN 2022 (22-26 czerwca)

Wszystkie mecze reprezentacji Polski, kobiet i mężczyzn, w Siatkarskiej Ligi Narodów 2022 można śledzić na antenach TVP i sportowych kanałach Telewizji Polska. Kiedy i o której te najbliższe?

  • Środa 22 czerwca: 16:00 Polska – Brazylia
  • Czwartek 23 czerwca: 12:30 Polska – Kanada
  • Sobota 25 czerwca: 15:30 Polska – Australia
  • Niedziela 26 czerwca: 15:30 USA – Polska

Źródło: volley24.pl

5 / 5. Ocen: 1

Bartosz Kamiński

Co ja robię na Sport1? Głównie zajmuje się wiadomościami ze świata siatkówki, gdyż to właśnie siatka to moja pierwsza miłość. Dodatkowo typuję w zakładach online, póki co bez sukcesów :)

Najnowsze wiadomości

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button

Najwyższy kurs - 300.0 na wygraną City w finale LM
Najwyższy kurs - 300.0 na wygraną City w finale LM

This will close in 0 seconds

0
Dodaj swój komentarz.x