Dowolny zakład na Ekstraklasę z bonusem 400 PLN. Jak odebrać premię?

Sam decydujesz o tym, jaki mecz da ci bonus. Specjalnie na 6. kolejkę Ekstraklasy przygotowano premię, dzięki której można otrzymać 400 PLN od Superbet. Pokazujemy, jak można skorzystać z tej oferty.

Dowolny zakład na Ekstraklasę z bonusem 400 PLN. Jak odebrać premię?
Dowolny zakład na Ekstraklasę z bonusem 400 PLN. Jak odebrać premię?

400 PLN bonusu na 6. kolejkę Ekstraklasy w Superbet

Już 25 sierpnia rusza kolejna seria gier w piłkarskiej ekstraklasie w naszym kraju. Każdy chętny na typowanie zbliżających się pojedynków może skorzystać z promocji na www.Superbet.pl i powalczyć aż o 400 PLN za trafienie dowolnego zakładu z oferty na najwyższą klasę rozgrywkową!

Promocja obowiązuje do końca 6. kolejki PKO BP Ekstraklasy. Poniżej przedstawiamy pełną instrukcję dotyczącą tego, jak można zdobyć specjalny prezent.

🔥 400 PLN na dowolny mecz 6. kolejki Ekstraklasy. Jak otrzymać? 🔥

  1. Zarejestrowanie konta z kodem „BETONLINE” na stronie www.Superbet.pl
  2. Wpłacenie za pierwszym razem co najmniej 50 PLN
  3. Odebranie freebetu 34 PLN
  4. Postawienie co najmniej 2 PLN w kuponie SOLO dowolnego meczu odbywającego się w ramach 6. kolejki Ekstraklasy
  5. Zdobycie standardowej wygranej + 400 PLN dodatkowego bonusu!
400 PLN na dowolny mecz Ekstraklasy - tylko w Superbet!
400 PLN na dowolny mecz Ekstraklasy – tylko w Superbet!

Jeden nowo zarejestrowany gracz postawić może maksymalnie jeden kupon. Dodatkowe środki są przyznawane automatycznie. W tej promocji liczą się jedynie kuponu 1X2 – na zwycięstwo jednej z drużyn lub remis.

Jeżeli nie wiesz, na kogo postawić, możesz sprawdzić na naszej stronie internetowej typy na Ekstraklasę. Zbliżające się mecze zapowiadają się bardzo ciekawie. Nie trzeba typować na faworyta, ale warto pamiętać, że bonus od Superbet przyznawany jest tylko w sytuacji, gdy uda się trafić kupon kwalifikacyjny zagrany w dniach między 24 a 27 sierpnia.

Bonus od Superbet powinien pojawić się na kontach odpowiednich osób maksymalnie w ciągu 72 godzin od rozliczenia kuponu promocyjnego.

5 / 5. Ocen: 79

Maksymilian Kotowski

Miłośnik sportów drużynowych. Spędzam najwięcej czasu na oglądaniu piłki nożnej i NFL. Na Sport1 odpowiedzialny jestem za wszystko oprócz gradobicia, tornado i PHP. Sporo czasu zajmuje mi także obstawianie meczów w zakładach sportowych, niestety jeszcze nie udało mi się wygrać! Zwariowany, chociaż nie za często uśmiechnięty ;)

Najnowsze wiadomości

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button

Darmowe kody PPV na Fame Friday Arena 2!

X
0
Dodaj swój komentarz.x