Dejan Kulusevski w Premier League? Tottenham szuka wzmocnień

Tottenham Hotspur poważnie rozważa zatrudnienie Dejana Kulusevskiego – informuje serwis Goal.com. Antonio Conte dalej szuka wzmocnienia siły ognia na prawej flance Spurs.

Deian Kulusevski zamieni Juventus na Tottenham? (Fot.: Twitter/@juventusfc)

Kulusevski trafi do Tottenhamu?

Dejan Kulusevski to 21-letni reprezentant Szwecji. Skrzydłowy trafił do Juventusu w styczniu 2020 roku za 35 milionów euro z Atalanty, uznawany za jeden z największych talentów wśród swoim roczniku, jednak jego sytuacja w „Starej Damie” stale się pogarsza. W zeszłym sezonie zaliczył 35 występów w pierwszej drużynie, zdobywając 4 bramki i 3 asysty, w tym natomiast w większości przypadków wchodzi z ławki, w efekcie w 20 spotkaniach zagrał tylko 760 minut, zdobywając bramkę i 3 asysty.

Nie jest tajemnicą, że Antono Conte od dłuższego czasu szuka kogoś do wzmocnienia prawej strony Tottenhamu. Najpierw się plotki o Adamie Traore z Wolverhampton, jednak ten za moment zostanie zaprezentowany jako zawodnik FC Barcelony. Spurs interesowali się także skrzydłowym Porto – Luisem Diazem, jednak według doniesień mediów ten dogadany jest już z Liverpoolem. Uwaga Tottenhamu została zatem skupiona na sprowadzeniu Kulusevskiego.

Szwed, mimo że nie układa mu się współpraca z Allegrim, jest niezwykle utalentowanym zawodnikiem, który ma zalewie 21 lat i może jeszcze wejść na najwyższy poziom. Był częścią kadry Szwecji na Euro 2020, na którym zaliczył dwie asysty – w tym w meczu z Polską przy decydującej bramce na 3:2 dla Szwedów.

0 / 5. Ocen: 0

Podobne do: Dejan Kulusevski w Premier League? Tottenham szuka wzmocnień

Sport w Polsce

Wiadomości sportowe

P