Data kolejnej walki Tysona Fury’ego potwierdzona przez promotora Franka Warren

Tyson Fury ma bronić swojego tytułu wagi ciężkiej WBC z Dillianem Whyte, która ma zostać rozegrana 26 marca, według jego promotora Franka Warrena. Fury musi bronić swojego tytułu wagi ciężkiej WBC przed pretendentem i tymczasowym mistrzem Dillian Whyte.

Data kolejnej walki Tysona Fury’ego potwierdzona przez promotora Franka Warren (foto: Boxing Channel)

Tysona Fury z powrotem na ring już 26 marca?

Konkurs nie został jeszcze sfinalizowany, ale Warren powiedział, że – kogokolwiek podejmie Fury – „Cygański Król” będzie kolejnym krokiem na ringu 26 marca.

„Tyson chce, aby walka odbyła się pod koniec marca” – powiedział Warren iFL TV. „Jako team przyglądamy się również innym opcjom. Cokolwiek się stanie, będzie walczył 26 marca, taki jest cel”

Fury powiedział niedawno, że zwolni swoich promotorów, jeśli nie będą w stanie zapewnić mu marcowej walki.

Brytyjczyk ostatnio walczył w październiku, pokonując Deontay Wildera. W ten sposób Fury zachował pas WBC, który zdobył od Wildera podczas drugiego starcia.

W międzyczasie Whyte ostatnio boksował w marcu, nokautując Aleksandra Povetkina, aby pomścić wcześniejszą przegraną z Rosjaninem.

Brytyjczyk miał walczyć z Otto Wallinem zaledwie kilka tygodni po ostatnim zwycięstwie Fury’ego nad Wilderem, ale Whyte wycofał się, z uwagi na kontuzję.

0 / 5. Ocen: 0

Najnowsze wiadomości

Back to top button

200 PLN za min. 5 punktów Sochana!

X