Dariusz Szpakowski ocenia zachowanie Michniewicza: Śmieszne i żenujące

Dariusz Szpakowski postanowił skomentować ostatnie doniesienia wokół reprezentacji Polski i o zachowaniu selekcjonera reprezentacji Polski – Czesława Michniewicza, który postanowił zablokować dostęp do jego konta na Twitterze dla dziennikarzy sportowych, którzy jego zdaniem pisali o nim krytycznie lub nieprawdziwe informacje na jego temat.

szpakowski
Dariusz Szpakowski ocenia zachowanie Michniewicza: Śmieszne i żenujące

Szpakowski krytykuje działania Kuleszy i Michniewicza

O grze reprezentacji Polski na MŚ i aferze premiowej oraz o wczorajszym oświadczeniu PZPN w sprawie przyszłości Michniewicza. Szpakowski wypowiedział się następująco w programie „Studio Katar” na antenie TVP Sport.

– Typowe polskie piekiełko. Jestem zszokowany i zniesmaczony. Mamy coś historycznego, po 36 latach wychodzimy z grupy. Wracamy do Polski i zaczyna się: a to premie, a to nie wiadomo ile, a to nie wiadomo jak podzielone, czy Michniewicz dalej będzie selekcjonerem. Zajmujemy się czymś zastępczym – stwierdził komentator sportowy TVP.

Nie rozumiem prezesa Cezarego Kuleszy i decyzyjności. Komunikat powinien być jasny i czytelny: do końca roku selekcjoner ma kontrakt, a co będzie później? Zobaczymy. Jeśli wychodzi z PZPN czytelny komunikat, że kontaktują się z Maciejem Skorżą, który ma kontrakt w Japonii, to wiadomo, że są przymiarki, zastanowienia i nikt nie chce przedłużać umowy z Michniewiczem. Wygląda to tak: albo kogoś znajdziemy i wtedy Michniewicza nie ma, a jeśli nie znajdziemy, to przedłużymy. To niepoważne i nielicujące z tym, czego spodziewam się po władzach PZPN. Jestem zszokowany, jak w ten sposób można traktować polskiego kibica, reprezentację, nasze dobro narodowe – dodał Szpakowski.

Komentator sportowy odniósł się także do blokowania części dziennikarzy na Twitterze, którzy pisali nieprzychylnie o jego pracy podczas MŚ w Katarze.

– Dla mnie jest śmieszne i żenujące, żeby selekcjoner blokował dziennikarzy na Twitterze. Drogi panie Czesławie– skomentował tak to Szpakowski.

Sam Szpakowski wraz z Sebastianem Milą skomentują finał MŚ w Katarze, który odbędzie się już w najbliższą niedzielę. Dla legendarnego komentatora sportowego będzie dla niego ostatnim turniejem tej rangi w roli komentatora sportowego.

Źródło: TVP Sport

5 / 5. Ocen: 5

Miłosz Sojka

Na Sport1 zajmuje się głównie newsami piłkarskimi z kraju i ze świata. Interesują się także sportami walki, zwłaszcza Fame MMA i KSW.

Najnowsze wiadomości

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Dodaj swój komentarz.x