Czarni  Słupsk – Asseco Gdynia: Typy, kursy (10.02.2022)

Asseco Gdynia kontynuuję serię trudnych spotkań wyjazdowych. Po wizytach we Włocławku i Zielonej Górze przyszedł czas na mecz w hali lidera, czyli Czarnych Słupsk. Gdynianie lubią wyzwania i również tym razem tanio skóry nie sprzedadzą. 

Czarni Słupsk – Asseco Gdynia
Czarni  Słupsk – Asseco Gdynia: Typy, kursy (10.02.2022) – (foto: Mariusz Mazurczak/Asseco Arka)

Typy na Czarni Słupsk – Asseco Gdynia: PLK (17:30, 10.02.2022)

Propozycje bukmacherów: 

  • 1.88 – Czarni – 12,5 (Czarni wygrają różnicą 13 punktów lub więcej) (Betclic).
  • 1.86 – Asseco + 12,5 (Asseco przegra maksymalnie 12 punktami lub wygra) (Betclic).  

Czarni Słupsk, czyli nieoczywisty lider

Po raz kolejny w tym sezonie mówimy o Czarnych Słupsk, jako o pozytywnym zaskoczeniu. Jednak po upływie większej części rundy zasadniczej ich pozycja lidera nie może być uznawana za przypadek. Słupszczanie mają bowiem na rozkładzie wszystkie czołowe drużyny. Ostatnio w meczu o pierwsze miejsce pokonali Anwil Włocławek. Pokazali ogromny hart ducha i wyrównaną końcówkę rozstrzygnęli na swoją korzyść. Tym samym zajęli miejsce na szczycie, stając się  jednym najbardziej niespodzianych liderów ostatnich lat. 

Transmisje w STS TV
Transmisje w STS – kod promocyjny: BETONLINE

Asseco zadowolone, pomimo porażki

Gdynianie po sensacyjnej wygranej we Włocławku mieli ochotę na kolejną niespodziankę. Do meczu w Zielonej Górze przystąpili bez kompleksów i pomimo niepowodzenia mogą być zadowoleni ze swojej postawy. Długo trzymali się blisko rywala, jednak w końcówce zabrakło im argumentów, żeby przychylić szalę zwycięstwa, na swoją korzyć. Stało się tak także  dlatego, bo w drugiej połowie na boisku nie pojawił się lider Asseco, Jacobi Boykins, Była to pewnego rodzaju „kara” za niewłaściwą reakcję na decyzję sędziów. Jeśli przyjezdni myślą o sprawieniu niespodzianki, to nie mogą sobie pozwolić na niedyspozycję, któregoś z graczy. 

Czarni nie muszą dokręcać śruby 

Słupszczanie mają za sobą niezwykle wyczerpujące fizycznie i mentalnie starcie z Anwilem. Choć przyniosło im ono wygraną i pozycję lidera, to z pewnością odcisnęło swoje piętno na zespole. Teraz czas na chwilę oddechu w meczu niżej notowanym rywalem, który z pewnością tanio skóry nie sprzeda. Gdynianie nie raz pokazali, że lubią sprawić niespodziankę. Również i  tym razem powinni trzymać się blisko rywala.

  •  Typy na mecz Czarni Słupsk – Asseco Gdynia: Asseco + 12,5 (kurs 1.86 na www.Betclic.pl). 

 Przygotował: Oskar Struk.     

5 / 5. Ocen: 2

Jarosław

Redaktor naczelny Sport1.pl. W branży od ponad 15 lat, pasjonuje się nie tylko sportem i biznesem, ale także uwielbia astronomię i psychologię. Tutaj udziela się tylko jeśli w redakcji brakuje rąk do pracy :)

Najnowsze wiadomości

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Dodaj swój komentarz.x