Co za kurs – aż 200.0 na wygraną Rakowa z Florą!

Raków Częstochowa meczem z Florą Tallinn rozpocznie zmagania w eliminacjach do Champions League. Tylko jeden bukmacher oferuje kurs aż 200.0 na to, że polski klub wygra przed własną publicznością! Jak skorzystać z tak wyjątkowej oferty?

Co za kurs - aż 200.0 na wygraną Rakowa z Florą!
Co za kurs – aż 200.0 na wygraną Rakowa z Florą!

Raków wygra z Florą – kurs 200.0 w Etoto!

Mistrzowie Polski rozpoczynają walkę o europejskie puchary meczem przed własną publicznością. Na tym etapie Raków może jeszcze grać na swoim stadionie, a w nie w Sosnowcu, a więc można powiedzieć, że czeka go w stu procentach domowe spotkanie. Rywal? Flora Tallinn, której nie daje się zbyt dużych szans w potyczce z polską ekipą.

Tylko u jednego bukmachera można naprawdę dużo zarobić, stawiając pojedynczy kupon z typem na to, że Raków we wtorek pokona Florę. Estoński klub skazywany jest na klęskę, dlatego też najczęściej kurs na częstochowską jedenastkę do najwyższych nie należy. Wyjątek stanowi to, co dostępne na www.Etoto.pl – tutaj postawić można na Raków po kursie wynoszącym aż 200.0!

Bonus🔥 Kurs 200.0 na Raków z Florą 🔥
Kod promocyjnyBETONLINE
Bukmacherwww.Etoto.pl

Jeżeli ktoś chce postawić na to, że Raków wygra z Florą i zarobić aż 200 PLN przy postawieniu zaledwie 1 PLN, wystarczy, iż wykona wszystkie kroki przedstawione poniżej. Akcja specjalna obowiązuje tylko do rozpoczęcia spotkania w ten wtorek.

Jak postawić: Kurs 200.0 na Raków z Florą Tallinn:

  1. Zarejestrowanie konta za darmo z kodem „BETONLINE” na stronie www.Etoto.pl
  2. Wpłacenie co najmniej 100 PLN – odebranie bonusu 100%!
  3. Zagranie złotówki na zwycięstwo Rakowa z Florą
  4. Odebranie aż 200 PLN bonusu w przypadku triumfu polskiego zespołu

Promocyjny kurs znaleźć można tylko i wyłącznie w odpowiedniej zakładce, tj. Mega Kurs. Jedna osoba postawić może maksymalnie jeden kupon. W tej ofercie bierze się pod uwagę nowych graczy.

Kurs 200.0 na wygraną Rakowa z Florą Tallinn!
Kurs 200.0 na wygraną Rakowa z Florą Tallinn!

Nowo zarejestrowani otrzymują w Etoto garść bonusów o łącznej wartości aż 2222 PLN. Przy pierwszej wpłacie zdobyć można do 400 PLN ekstra, przy drugiej aż 600, natomiast trzeba to równe 1000 PLN do odebrania!

Warto pamiętać, że z kodem promocyjnym „BETONLINE na stronie www.Etoto.pl można zapewnić sobie darmowy zakład w wysokości 222 PLN w aplikacji (warunek: odebranie maksymalnego bonusu przy III wpłacie).

Mecz eliminacyjny z udziałem Rakowa odbędzie się 11 lipca. Na naszej stronie można sprawdzić drabinkę eliminacji LM oraz wyniki dotychczasowych meczów.

4.9 / 5. Ocen: 185

Maksymilian Kotowski

Miłośnik sportów drużynowych. Spędzam najwięcej czasu na oglądaniu piłki nożnej i NFL. Na Sport1 odpowiedzialny jestem za wszystko oprócz gradobicia, tornado i PHP. Sporo czasu zajmuje mi także obstawianie meczów w zakładach sportowych, niestety jeszcze nie udało mi się wygrać! Zwariowany, chociaż nie za często uśmiechnięty ;)

Najnowsze wiadomości

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button

Darmowe kody PPV na Fame Friday Arena 2!

X
0
Dodaj swój komentarz.x