CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – WTOREK (15.02.2022)

Jedenasty dzień Zimowych Igrzysk Olimpijskich w Pekinie oraz inne wydarzenia sportowe we wtorkowych transmisjach na żywo.

CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? - WTOREK (15.02.2022)
CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – WTOREK (15.02.2022)

CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – WTOREK (15.02.2022):

ZIMOWE IGRZYSKA OLIMPIJSKIE PEKIN 2022 NA ŻYWO – EUROSPORT:

02:00 Curling mężczyzn: Szwecja – Dania
Transmisja: Eurosport 1

02:00 Curling mężczyzn: ROC – Norwegia
Transmisja: Eurosport 5

02:25 Narciarstwo dowolne: slopestyle kobiet
Transmisja: Eurosport 2

03:00 Narciarstwo dowolne: slopestyle mężczyzn – kwalifikacje
Transmisja: Eurosport 2

04:00 Narciarstwo alpejskie: zjazd kobiet
Transmisja: Eurosport 1

04:00 Curling mężczyzn: Szwecja – Dania
Transmisja: Eurosport 2

05:00 05:30 Hokej mężczyzn, mecz fazy play-off
Transmisja: Eurosport 3

05:30 Hokej mężczyzn, mecz fazy play-off
Transmisja: Eurosport 1

06:00 Snowboard: Big Air mężczyzn
Transmisja: Eurosport 2

07:00 Curling mężczyzn: ROC – Chiny
Transmisja: Eurosport 5

07:20 Łyżwiarstwo szybkie: biegi drużynowe kobiet i mężczyzn
Transmisja: Eurosport 2

07:30 Łyżwiarstwo szybkie: biegi drużynowe kobiet i mężczyzn
Transmisja: Eurosport 4

09:30 Hokej mężczyzn, mecz fazy play-off: Czechy – Szwajcaria
Transmisja: Eurosport 3

09:55 Biathlon: sztafeta mężczyzn
Transmisja: Eurosport 1

10:15 Hokej mężczyzn, mecz fazy play-off: Czechy – Szwajcaria
Transmisja: Eurosport 2

11:00 Łyżwiarstwo figurowe: program krótki solistek
Transmisja: Eurosport 4

11:55 Narciarstwo dowolne: skoki akrobatyczne mężczyzn – kwalifikacje
Transmisja: Eurosport 2

12:00 Kombinacja norweska: bieg na 10 km
Transmisja: Eurosport 1

12:50 Łyżwiarstwo figurowe: program krótki solistek
Transmisja: Eurosport 1

13:00 Curling mężczyzn: Szwecja – Wielka Brytania
Transmisja: Eurosport 5

13:15 Bobsleje: 3. przejazd dwójek mężczyzn
Transmisja: Eurosport 2

14:00 Hokej mężczyzn, mecz fazy play-off: Kanada – Chiny
Transmisja: Eurosport 3

14:50 Bobsleje: 4. przejazd dwójek mężczyzn
Transmisja: Eurosport 2

15:25 Hokej mężczyzn, mecz fazy play-off: Kanada – Chiny
Transmisja: Eurosport 1

17:00 Strefa medalowa – magazyn
Transmisja: Eurosport 1

ZIMOWE IGRZYSKA OLIMPIJSKIE PEKIN 2022 NA ŻYWO – TVP:

03:10 Snowboard: Big Air kobiet
Transmisja: TVP Sport

03:55 Narciarstwo alpejskie: zjazd kobiet
Transmisja: TVP Sport

06:00 Snowboard: Big Air mężczyzn
Transmisja: TVP Sport

07:25 Łyżwiarstwo szybkie: biegi drużynowe kobiet i mężczyzn – półfinały
Transmisja: TVP 1

08:20 Łyżwiarstwo szybkie: biegi drużynowe kobiet i mężczyzn – finały D i C
Transmisja: TVP 1

08:55 Kombinacja norweska: konkurs na skoczni dużej
Transmisja: TVP Sport

09:20 Łyżwiarstwo szybkie: biegi drużynowe kobiet i mężczyzn – finały B i A
Transmisja: TVP 1

09:55 Biathlon: sztafeta mężczyzn
Transmisja: TVP 1

11:15 Łyżwiarstwo figurowe: program krótki solistek
Transmisja: TVP 1

11:55 Kombinacja norweska: bieg na 10 km
Transmisja: TVP Sport

13:10 Bobsleje: 3. przejazd dwójek mężczyzn
Transmisja: TVP Sport

14:45 Bobsleje: 4. przejazd dwójek mężczyzn
Transmisja: TVP Sport

POZOSTAŁE TRANSMISJE NA ŻYWO:

01:00 Tenis, Turniej ATP w Rio de Janeiro: mecz 1. rundy
Transmisja: Polsat Sport

14:50 Siatkówka kobiet, Liga Mistrzyń: VakifBank Stambuł – ASPTT Mulhouse
Transmisja: Polsat Sport

16:00 Tenis, Turniej WTA w Dubaju: mecz 1. rundy
Transmisja: Canal+ Sport

16:50 Siatkówka kobiet, Liga Mistrzyń: LP Salo – Vero Volley Monza
Transmisja: Polsat Sport News

17:50 Siatkówka kobiet, Liga Mistrzyń: Lokomotiw Kaliningrad Region – Developres BELLA DOLINA Rzeszów
Transmisja: Polsat Sport

17:50 Siatkówka kobiet, Liga Mistrzyń: Fenerbahce Opet Stambuł – Beziers Volley
Transmisja: Polsat Sport Extra

18:00 Tenis, Turniej WTA w Dubaju: mecz 1. rundy
Transmisja: Canal+ Sport

18:10 Piłka ręczna mężczyzn, PGNiG Superliga: MKS Zagłębie Lubin – Grupa Azoty Unia Tarnów
Transmisja: TVP Sport

18:45 Piłka ręczna mężczyzn, Liga Europejska: ORLEN Wisła Płock – Pfadi Winterthur
Transmisja: Eurosport 1

19:20 Siatkówka kobiet, Liga Mistrzyń: A. Carraro Imoco Conegliano – Grupa Azoty Chemik Police
Transmisja: Polsat Sport News

20:00 Studio Pekin – magazyn sportowy
Transmisja: Polsat Sport Extra

20:20 Siatkówka mężczyzn, Liga Mistrzów: Projekt Warszawa – VC Greenyard Maaseik
Transmisja: Polsat Sport

21:00 Piłka nożna, Liga Mistrzów 1/8 finału: Paris Saint-Germain – Real Madryt
Transmisja: Polsat Sport Premium 1

21:00 Piłka nożna, Liga Mistrzów 1/8 finału: Sporting Lizbona – Manchester City
Transmisja: Polsat Sport Premium 2

21:00 Siatkówka kobiet, Liga Mistrzyń: Igor Gorgonzola Novara – Dinamo Moskwa
Transmisja: Polsat Sport Extra

21:10 Piłka nożna, Liga angielska: Manchester United – Brighton & Hove Albion
Transmisja: Canal+ Sport

23:00 Tenis, Turniej ATP w Rio de Janeiro: mecz 1. rundy
Transmisja: Polsat Sport

VIAPLAY – TRANSMISJE NA ŻYWO:

02:05 Hokej, Liga NHL: Minnesota – Detroit

03:05 Hokej, Liga NHL: Winnipeg – Chicago

03:05 Hokej, Liga NHL: Seattle – Toronto

04:35 Hokej, Liga NHL: San Jose – Edmonton

11:00 Pool: Premier League

12:00 NHL On The Fly

18:00 Pool: Premier League

0 / 5. Ocen: 0

Tomasz Bysiewicz

Pasjonat sportu z ponad 15-letnim doświadczeniem dziennikarskim. Interesuję się wieloma dyscyplinami sportowymi a w szczególności piłką nożną, siatkówką i tenisem. Nie są mi obce również sporty zimowe. Nie potrafię żyć bez sportu i dobrej muzyki :)

Wiadomości sportowe

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Dodaj swój komentarz.x