CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – WTOREK (10.01.2023)

Mecz Ligi Mistrzyń siatkarek: Developres BELLA DOLINA Rzeszów – A. Carraro Imoco Conegliano, mecz Turkish Airlines Euroligi koszykarzy: Panathinaikos Ateny (z Mateuszem Ponitką w składzie) kontra Fenerbahce Beko Stambuł a także mecze pierwszej rundy tenisowych turniejów ATP i WTA w Adelajdzie oraz inne sportowe wydarzenia we wtorkowych transmisjach na żywo.

CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – WTOREK (10.01.2023)

CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – WTOREK (10.01.2023):

SPORTOWE TRANSMISJE NA ŻYWO:

01:30 Tenis: Turniej ATP w Adelajdzie – mecz 1. rundy
Transmisja: Eurosport 1

04:30 Tenis: Turniej ATP w Adelajdzie – mecz 1. rundy
Transmisja: Eurosport 1

05:00 Tenis: Turniej WTA w Adelajdzie – mecz 1. rundy
Transmisja: Canal+ Sport

07:00 Tenis: Turniej ATP w Adelajdzie – mecz 1. rundy
Transmisja: Eurosport 2

09:00 Tenis: Turniej ATP w Adelajdzie – mecz 1. rundy
Transmisja: Eurosport 1

10:30 Tenis: Turniej WTA w Adelajdzie – mecz 1. rundy
Transmisja: Canal+ Sport

14:05 Piłka nożna, Puchar Zatoki Perskiej: Zjednoczone Emiraty Arabskie – Kuwejt
Transmisja: Polsat Sport Premium 1

16:50 Piłka nożna, Puchar Zatoki Perskiej: Katar – Bahrajn
Transmisja: Polsat Sport Premium 1

17:20 Hokej, Liga Mistrzów mecz półfinałowy: Tappara Tampere – EV Zug
Transmisja: Polsat Sport News

17:50 Siatkówka kobiet, Liga Mistrzyń: Developres BELLA DOLINA Rzeszów – A. Carraro Imoco Conegliano
Transmisja: Polsat Sport

17:50 Siatkówka kobiet, Liga Mistrzyń: SC Prometey Dnipro – CS Volei Alba Blaj
Transmisja: Polsat Sport Premium 2

17:55 Hokej, Liga Mistrzów mecz półfinałowy: Frolunda HC – Lulea HF
Transmisja: Polsat Sport Fight

18:00 Narciarstwo alpejskie: Zawody Pucharu Świata we Flachau – 1. przejazd slalomu kobiet
Transmisja: Eurosport 1

18:20 Snowboard: Zawody Pucharu Świata w Bad Gastein – slalom równoległy
Transmisja: Eurosport 2

Dlaczego warto?BukmacherBonus
🔥 Najwyższe kursySuperbet3754 PLN
📱 Najlepsza aplikacjaeWinner610 PLN
❤️ Najlepsza oferta na startSTS1660 PLN
🎪 Najwięcej rynkówFortuna630 PLN
🤩 Najciekawsza promocjaFuksiarz500 PLN
Ranking najlepszych ofert 2023

18:50 Siatkówka mężczyzn, Liga Mistrzów: Montpellier HSC VB – VfB Friedrichshafen
Transmisja: Polsat Sport Extra

19:50 Siatkówka kobiet, Liga Mistrzyń: Igor Gorgonzola Novara – VakifBank Stambuł
Transmisja: Polsat Sport Premium 1

20:00 Snooker: Turniej Masters w Londynie – 3. dzień
Transmisja: Eurosport 2

20:30 Koszykówka mężczyzn, Turkish Airlines Euroliga: Panathinaikos Ateny – Fenerbahce Beko Stambuł
Transmisja: Polsat Sport News

20:35 Narciarstwo alpejskie: Zawody Pucharu Świata we Flachau – 2. przejazd slalomu kobiet
Transmisja: Eurosport 1

20:50 Siatkówka mężczyzn, Liga Mistrzów: Benfica Lizbona – Cucine Lube Civitanova
Transmisja: Polsat Sport

20:55 Piłka nożna, Puchar Włoch 1/8 finału: Inter Mediolan – Parma Calcio
Transmisja: Polsat Sport Extra

UWAGA: Sprawdź aktualny ranking bukmacherów - wybierz bukmachera z najlepszą ofertą kursów, zakładów i bonusów na start.

VIAPLAY – TRANSMISJE NA ŻYWO:

01:05 Hokej, Liga NHL: Buffalo – Philadelphia

01:05 Hokej, Liga NHL: Montreal – Seattle

01:35 Hokej, Liga NHL: Ottawa – Nashville

04:35 Hokej, Liga NHL: Los Angeles – Edmonton

12:20 Hokej: NHL On The Fly

20:30 Piłka nożna, ćwierćfinał Carabao Cup: Manchester United – Charlton

20:55 Piłka nożna, ćwierćfinał Carabao Cup: Newcastle United – Leicester City

Sprawdź nowy Betfan kod rejestracyjny na darmowe premie.

5 / 5. Ocen: 1

Tomasz Bysiewicz

Pasjonat sportu z ponad 15-letnim doświadczeniem dziennikarskim. Interesuje się wieloma dyscyplinami sportowymi a w szczególności piłką nożną, koszykówką, siatkówką i tenisem a także sportami zimowymi w tym najbardziej narciarstwem alpejskim. Nie potrafi żyć bez sportu i dobrej muzyki :)

Najnowsze wiadomości

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Dodaj swój komentarz.x