CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – WTOREK (08.11.2022)

Mecz Ligi Mistrzów siatkarzy: Jastrzębski Węgiel – Vojvodina NS SEME Nowy Sad, mecz hiszpańskiej La Ligi: Osasuna – FC Barcelona z udziałem Roberta Lewandowskiego, mecze 1/8 finału FORTUNA Pucharu Polski a także kolejne mecze włoskiej Serie A oraz inne sportowe wydarzenia we wtorkowych transmisjach na żywo.

CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – WTOREK (08.11.2022)

CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – WTOREK (08.11.2022):

SPORTOWE TRANSMISJE NA ŻYWO:

03:00 Tenis: Turniej WTA Finals w Fort Worth – mecz finałowy
Transmisja: Canal+ Sport

14:00 Tenis: Turniej Next Gen ATP Finals w Mediolanie – mecz fazy grupowej
Transmisja: Polsat Sport Extra

14:20 Piłka nożna, FORTUNA Puchar Polski 1/8 finału: KKS Kalisz – Górnik Zabrze
Transmisja: Polsat Sport

16:00 Tenis: Turniej Next Gen ATP Finals w Mediolanie – mecz fazy grupowej
Transmisja: Polsat Sport Extra

17:20 Piłka nożna, FORTUNA Puchar Polski 1/8 finału: Górnik Łęczna – Piast Gliwice
Transmisja: Polsat Sport Extra

17:30 Tenis: Turniej Next Gen ATP Finals w Mediolanie – mecz fazy grupowej
Transmisja: Polsat Sport News

17:50 Piłka ręczna kobiet, Mistrzostwa Europy 2022: Serbia – Słowenia
Transmisja: Eurosport 1

18:00 Siatkówka mężczyzn, Liga Mistrzów: Jastrzębski Węgiel – Vojvodina NS SEME Nowy Sad
Transmisja: Polsat Sport

18:25 Piłka nożna, Liga włoska: SSC Napoli – Empoli FC
Transmisja: Eleven Sports 1

18:25 Piłka nożna, Liga włoska: Spezia Calcio – Udinese Calcio
Transmisja: Eleven Sports 2

18:55 Piłka nożna, Liga hiszpańska: Elche CF – Girona FC
Transmisja: Eleven Sports 3 / Eleven Sports 4

19:00 Piłka nożna, Liga grecka: Aris FC – Lamia FC
Transmisja: Sportklub

19:30 Tenis: Turniej Next Gen ATP Finals w Mediolanie – mecz fazy grupowej
Transmisja: Polsat Sport Extra

19:30 Siatkówka mężczyzn, Liga Mistrzów: Berlin Recycling Volleys – Hebar Pazardżik
Transmisja: Polsat Sport Premium 1

19:55 Piłka nożna, Liga hiszpańska: Athletic Club – Real Valladolid
Transmisja: Canal+ Sport 2

20:00 Damy i Asy – magazyn tenisowy
Transmisja: Canal+ Sport

20:20 Piłka ręczna kobiet, Mistrzostwa Europy 2022: Szwecja – Dania
Transmisja: Eurosport 1

20:30 Piłka nożna, FORTUNA Puchar Polski 1/8 finału: Lechia Gdańsk – Legia Warszawa
Transmisja: Polsat Sport

20:40 Piłka nożna, Liga włoska: US Cremonese – AC Milan
Transmisja: Eleven Sports 2

21:25 Piłka nożna, Liga hiszpańska: CA Osasuna – FC Barcelona
Transmisja: Eleven Sports 1

21:30 Tenis: Turniej Next Gen ATP Finals w Mediolanie – mecz fazy grupowej
Transmisja: Polsat Sport Extra

23:00 Piłka nożna, Liga brazylijska: Sao Paulo FC – Internacional SC
Transmisja: Polsat Sport

VIAPLAY – TRANSMISJE NA ŻYWO:

01:05 Hokej, Liga NHL: NY Islanders – Calgary

01:05 Hokej, Liga NHL: Boston – St. Louis

02:05 Hokej, Liga NHL: Washington – Edmonton

12:00 Hokej: NHL On The Fly

17:00 Tenis, Billie Jean King Cup: Kazachstan – Wielka Brytania

18:00 Piłka nożna, Bundesliga: VfL Wolfsburg – Borussia Dortmund

18:25 Piłka nożna, 2. Bundesliga: St. Pauli – Holstein Kiel

18:25 Piłka nożna, 2. Bundesliga: Paderborn – Arminia Bielefeld

18:25 Piłka nożna, 2. Bundesliga: Kaiserslautern – Karlsruher

18:25 Piłka nożna, 2. Bundesliga: Hannover – Fortuna Dusseldorf

18:55 Piłka ręczna, Bundesliga: Hamm-Westfalen – THW Kiel

20:20 Piłka nożna, Bundesliga: Bayern Monachium – Werder Brema

20:20 Piłka nożna, Bundesliga: VfL Bochum – Borussia Moenchengladbach

20:20 Piłka nożna, Bundesliga: VfB Stuttgart – Hertha Berlin

20:40 Piłka nożna, Carabao Cup: Bournemouth – Everton

20:40 Piłka nożna, Carabao Cup: Leicester City – Newport

20:55 Piłka nożna, Championship: Watford – Reading

5 / 5. Ocen: 2

Tomasz Bysiewicz

Pasjonat sportu z ponad 15-letnim doświadczeniem dziennikarskim. Interesuję się wieloma dyscyplinami sportowymi a w szczególności piłką nożną, siatkówką i tenisem. Nie są mi obce również sporty zimowe. Nie potrafię żyć bez sportu i dobrej muzyki :)

Najnowsze wiadomości

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Dodaj swój komentarz.x