CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – WTOREK (08.03.2022)

Rewanżowe mecze 1/8 finału piłkarskiej Ligi Mistrzów, kolarskie wyścigi – Paryż-Nicea i Tirreno-Adriatico, Zimowe Igrzyska Paraolimpijskie w Pekinie oraz inne sportowe wydarzenia we wtorkowych transmisjach na żywo.

CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – WTOREK (08.03.2022):

CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – WTOREK (08.03.2022):

SPORTOWE TRANSMISJE NA ŻYWO:

02:55 Zimowe Igrzyska Paraolimpijskie Pekin 2022: Parabiatlon
Transmisja: Polsat Sport

02:55 Zimowe Igrzyska Paraolimpijskie Pekin 2022: Paranarciarstwo alpejskie
Transmisja: Polsat Sport Extra

06:00 Zimowe Igrzyska Paraolimpijskie Pekin 2022: Parahokej: Kanada – Korea Południowa
Transmisja: Polsat Sport News

07:10 Zimowe Igrzyska Paraolimpijskie Pekin 2022: Paranarciarstwo alpejskie
Transmisja: Polsat Sport Extra

09:00 Snooker: Turkish Masters – 2. dzień
Transmisja: Eurosport 1

09:30 Zimowe Igrzyska Paraolimpijskie Pekin 2022: Parahokej: Włochy – Chiny
Transmisja: Polsat Sport

10:55 Zimowe Igrzyska Paraolimpijskie Pekin 2022: ceremonia medalowa
Transmisja: Polsat Sport Extra

11:30 Zimowe Igrzyska Paraolimpijskie Pekin 2022: Parabiatlon
Transmisja: Polsat Sport

12:25 Zimowe Igrzyska Paraolimpijskie Pekin 2022: ceremonia medalowa
Transmisja: Polsat Sport Fight

12:30 Zimowe Igrzyska Paraolimpijskie Pekin 2022: Paracurling: Norwegia – Szwajcaria
Transmisja: Polsat Sport Extra

12:30 Zimowe Igrzyska Paraolimpijskie Pekin 2022: Paracurling: Kanada – Słowacja
Transmisja: Polsat Sport News

13:00 Zimowe Igrzyska Paraolimpijskie Pekin 2022: Parahokej: Czechy – Słowacja
Transmisja: Polsat Sport

13:30 Snooker: Turkish Masters – 2. dzień
Transmisja: Eurosport 1

14:15 Kolarstwo: Wyścig Paryż-Nicea – 3. etap
Transmisja: Eurosport 1

16:00 Kolarstwo: Wyścig Tirreno-Adriatico – 2. etap
Transmisja: Eurosport 1

17:50 Siatkówka kobiet: Liga Mistrzyń ćwierćfinał: Developres BELLA DOLINA Rzeszów – Vakifbank Stambuł
Transmisja: Polsat Sport

18:25 Koszykówka mężczyzn, Liga Mistrzów: U-BT Cluj Napoca – Unicaja Malaga
Transmisja: nSport+

19:00 Piłka nożna, Liga Mistrzów: studio
Transmisja: Polsat Sport Premium 1

20:15 Piłka nożna, Liga Mistrzów rewanżowy mecz 1/8 finału: Liverpool FC – Inter Mediolan
Transmisja: Polsat Sport Premium 2

20:20 Siatkówka mężczyzn, Liga Mistrzów ćwierćfinał: Cucine Lube Civitanova – Jastrzębski Węgiel
Transmisja: Polsat Sport

20:30 Koszykówka mężczyzn, Liga niemiecka: Telekom Baskets Bonn – FC Bayern Monachium
Transmisja: Sportklub

20:40 Piłka ręczna mężczyzn, Liga Europejska: Fuechse Berlin – ORLEN Wisła Płock
Transmisja: Eurosport 1

20:50 Piłka nożna, Liga Mistrzów rewanżowy mecz 1/8 finału: Bayern Monachium – FC Salzburg
Transmisja: Polsat Sport Premium 1

20:50 Świat sportu z Ukrainą – wydanie specjalne
Transmisja: TVP Sport

VIAPLAY – TRANSMISJE NA ŻYWO:

01:00 Hokej, Liga NHL: Columbus – Toronto

01:05 Hokej, Liga NHL: Buffalo – Florida

01:05 Hokej, Liga NHL: Boston – Los Angeles

01:35 Hokej, Liga NHL: NY Islanders – Colorado

03:35 Hokej, Liga NHL: Calgary – Edmonton

18:55 Hokej, Liga szwedzka: Farjestad – Orebro

22:00 NHL On The Fly

5 / 5. Ocen: 2

Tomasz Bysiewicz

Pasjonat sportu z ponad 15-letnim doświadczeniem dziennikarskim. Interesuję się wieloma dyscyplinami sportowymi a w szczególności piłką nożną, siatkówką i tenisem. Nie są mi obce również sporty zimowe. Nie potrafię żyć bez sportu i dobrej muzyki :)

Najnowsze wiadomości

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Dodaj swój komentarz.x