CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – WTOREK (08.02.2022)

Czwarty dzień Zimowych Igrzysk Olimpijskich w Pekinie oraz inne wydarzenia sportowe we wtorkowych transmisjach na żywo.

CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – WTOREK (08.02.2022)

CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – WTOREK (08.02.2022):

ZIMOWE IGRZYSKA OLIMPIJSKIE PEKIN 2022 NA ŻYWO – EUROSPORT:

02:15 Łyżwiarstwo figurowe: program krótki solistów
Transmisja: Eurosport 1

03:00 Narciarstwo dowolne: Big Air kobiet – finał
Transmisja: Eurosport 2

04:00 Narciarstwo alpejskie – supergigant mężczyzn
Transmisja: Eurosport 1

04:20 Snowboard: slalom gigant równoległy kobiet i mężczyzn – eliminacje
Transmisja: Eurosport 2

05:00 Hokej kobiet: Kanada – USA
Transmisja: Eurosport 3

05:30 Hokej kobiet: Kanada – USA
Transmisja: Eurosport 2

07:00 Curling – mecz o 3. miejsce par mieszanych: Szwecja – Wielka Brytania
Transmisja: Eurosport 1 / Eurosport 5

07:25 Snowboard: slalom gigant równoległy kobiet i mężczyzn – finały
Transmisja: Eurosport 2

09:10 Biegi narciarskie: biegi sprinterskie stylem dowolnym kobiet i mężczyzn – eliminacje
Transmisja: Eurosport 2

09:30 Biathlon: bieg indywidualny mężczyzn
Transmisja: Eurosport 1

09:30 Hokej kobiet: Czechy – Japonia
Transmisja: Eurosport 3

11:25 Biegi narciarskie: biegi sprinterskie stylem dowolnym kobiet i mężczyzn
Transmisja: Eurosport 1

11:30 Łyżwiarstwo szybkie: bieg na 1500 m mężczyzn
Transmisja: Eurosport 2 / Eurosport 4

13:30 Curling – mecz finałowy par mieszanych: Włochy – Norwegia
Transmisja: Eurosport 5

13:30 Curling – mecz finałowy par mieszanych: Włochy – Norwegia
Transmisja: Eurosport 1

14:00 Hokej kobiet: ROC – Finlandia
Transmisja: Eurosport 3

14:30 Saneczkarstwo: 4. przejazd jedynek kobiet
Transmisja: Eurosport 2

15:15 Hokej kobiet: ROC – Finlandia
Transmisja: Eurosport 1

15:30 Hokej kobiet: Szwecja – Dania
Transmisja: Eurosport 2

17:00 Strefa medalowa – magazyn
Transmisja: Eurosport 1

ZIMOWE IGRZYSKA OLIMPIJSKIE PEKIN 2022 NA ŻYWO – TVP:

03:35 Snowboard: slalom gigant równoległy kobiet i mężczyzn – eliminacje
Transmisja: TVP Sport

03:55 Narciarstwo alpejskie – supergigant mężczyzn
Transmisja: TVP 1

07:00 Curling – mecz o 3. miejsce par mieszanych: Szwecja – Wielka Brytania
Transmisja: TVP 1

07:25 Snowboard: slalom gigant równoległy kobiet i mężczyzn – finały
Transmisja: TVP Sport

08:55 Biegi narciarskie: biegi sprinterskie stylem dowolnym kobiet i mężczyzn – eliminacje
Transmisja: TVP Sport

09:25 Biathlon: bieg indywidualny mężczyzn
Transmisja: TVP 1

11:25 Biegi narciarskie: biegi sprinterskie stylem dowolnym kobiet i mężczyzn – finały
Transmisja: TVP Sport

11:30 Łyżwiarstwo szybkie: bieg na 1500 m mężczyzn
Transmisja: TVP 1

13:15 Curling – mecz finałowy par mieszanych: Włochy – Norwegia
Transmisja: TVP Sport

14:55 Saneczkarstwo: 4. przejazd jedynek kobiet
Transmisja: TVP Sport

POZOSTAŁE TRANSMISJE NA ŻYWO:

09:00 Tenis: Turniej WTA w Sankt Petersburgu – mecz 1. rundy
Transmisja: Canal+ Sport

11:00 Tenis: Turniej WTA w Sankt Petersburgu – mecz 1. rundy
Transmisja: Canal+ Sport

11:00 Tenis: Turniej ATP w Rotterdamie – mecz 1. rundy
Transmisja: Polsat Sport

12:30 Tenis: Turniej ATP w Rotterdamie – mecz 1. rundy
Transmisja: Polsat Sport

14:30 Tenis: Turniej ATP w Rotterdamie – mecz 1. rundy
Transmisja: Polsat Sport

15:50 Piłka nożna: Liga Młodzieżowa UEFA: Rangers FC – Sevilla FC
Transmisja: Polsat Sport Premium 1

17:20 Koszykówka mężczyzn, Energa Basket Liga: Arged BM Stal Ostrów Wielkopolski – Twarde Pierniki Toruń
Transmisja: Polsat Sport Extra

18:10 Piłka ręczna mężczyzn, PGNiG Superliga: Chrobry Głogów – Gwardia Opole
Transmisja: TVP Sport

18:50 Siatkówka mężczyzn, Liga Mistrzów: OK Merkur Maribor – Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
Transmisja: Polsat Sport

19:30 Tenis: Turniej ATP w Rotterdamie – mecz 1. rundy
Transmisja: Polsat Sport News

20:00 Studio Pekin – magazyn sportowy
Transmisja: Polsat Sport Extra

20:25 Koszykówka mężczyzn, Liga Mistrzów: Nutribullet Treviso – Tofas Bursa
Transmisja: nSport+

20:40 Piłka nożna, Liga angielska: West Ham United – Watford FC
Transmisja: Canal+ Sport 2

20:50 Siatkówka mężczyzn, Liga Mistrzów: SL Benfica – Zenit Sankt Petersburg
Transmisja: Polsat Sport News

20:55 Piłka nożna, Liga angielska: Burnley FC – Manchester United
Transmisja: Canal+ Sport

20:55 Piłka nożna, Puchar Francji mecz ćwierćfinałowy: AS Monaco – Amiens SC
Transmisja: Polsat Sport Premium 1

20:55 Piłka nożna, Puchar Włoch mecz ćwierćfinałowy: Inter Mediolan – AS Roma
Transmisja: Polsat Sport Premium 2

21:30 Tenis: Turniej ATP w Rotterdamie – mecz 1. rundy
Transmisja: Polsat Sport Extra

VIAPLAY – TRANSMISJE NA ŻYWO:

01:05 Hokej, Liga NHL: Toronto – Carolina

01:05 Hokej, Liga NHL: Ottawa – New Jersey

18:25 Piłka nożna, 2. Bundesliga: Karlsruher – Sandhausen

5 / 5. Ocen: 1

Tomasz Bysiewicz

Pasjonat sportu z ponad 15-letnim doświadczeniem dziennikarskim. Interesuję się wieloma dyscyplinami sportowymi a w szczególności piłką nożną, siatkówką i tenisem. Nie są mi obce również sporty zimowe. Nie potrafię żyć bez sportu i dobrej muzyki :)

Najnowsze wiadomości

Back to top button