CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – WTOREK (01.11.2022)

Tenisowy turniej WTA Finals w Fort Worth i mecze pierwszej rundy ATP w Paryżu a także kolejne mecze Plusligi siatkarzy oraz inne sportowe wydarzenia we wtorkowych transmisjach na żywo.

CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – WTOREK (01.11.2022)

CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – WTOREK (01.11.2022):

SPORTOWE TRANSMISJE NA ŻYWO:

01:00 Tenis: Turniej WTA Finals w Fort Worth – mecz fazy grupowej
Transmisja: Canal+ Sport

03:00 Tenis: Turniej WTA Finals w Fort Worth – mecz fazy grupowej
Transmisja: Canal+ Sport

03:30 Wyścigi konne: Melbourne Cup
Transmisja: Polsat Sport

11:00 Tenis: Turniej ATP w Paryżu – mecz 1. / 2. rundy
Transmisja: Polsat Sport

13:00 Tenis: Turniej ATP w Paryżu – mecz 1. / 2. rundy
Transmisja: Polsat Sport

14:00 Snooker, Champion of Champions: Neil Robertson – Fan Zhengyi
Transmisja: TVP Sport

15:00 Tenis: Turniej ATP w Paryżu – mecz 1. / 2. rundy
Transmisja: Polsat Sport

16:00 Siatkówka mężczyzn: Superpuchar Włoch – mecz finałowy
Transmisja: Polsat Sport News

16:10 Snooker, Champion of Champions: Kyren Wilson – Ryan Day
Transmisja: TVP Sport

16:30 Siatkówka mężczyzn, PlusLiga: Ślepsk Malow Suwałki – Cuprum Lubin
Transmisja: Polsat Sport

16:30 Tenis: Turniej ATP w Paryżu – mecz 1. / 2. rundy
Transmisja: Polsat Sport Extra

17:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów – studio
Transmisja: Polsat Sport Premium 1

17:30 Tenis: Turniej ATP w Paryżu – mecz 1. / 2. rundy
Transmisja: Polsat Sport Extra

18:05 Piłka nożna, Liga Mistrzów: Bayer 04 Leverkusen – Club Brugge KV
Transmisja: Polsat Sport Premium 2

Dlaczego warto?BukmacherBonus
🔥 Najwyższe kursy 🔥Superbet3754 PLN
📱 Najlepsza aplikacja 📱eWinner610 PLN
❤️ Najlepsza oferta powitalna ❤️STS1660 PLN
🎪 Najwięcej rynków 🎪Fortuna850 PLN
🤩 Najciekawsza promocja 🤩Fuksiarz500 PLN
Ranking legalnych bukmacherów

18:35 Piłka nożna, Liga Mistrzów: FC Porto – Atletico Madryt
Transmisja: Polsat Sport Premium 1

18:45 Siatkówka mężczyzn, PlusLiga: Barkom-Każany Lwów – PGE Skra Bełchatów
Transmisja: Polsat Sport

19:30 Tenis: Turniej ATP w Paryżu – mecz 1. / 2. rundy
Transmisja: Polsat Sport Extra

20:00 Koszykówka mężczyzn, EuroCup: WKS Śląsk Wrocław – Turk Telekom Ankara
Transmisja: Polsat Sport News

20:00 Snooker: Champion of Champions – 2. dzień
Transmisja: TVP Sport

20:30 Tenis: Turniej ATP w Paryżu – mecz 1. / 2. rundy
Transmisja: Polsat Sport Extra

20:50 Piłka nożna, Liga Mistrzów: Liverpool FC – SSC Napoli
Transmisja: Polsat Sport Premium 1

BukmacherBonusyKod
STS.pl1660 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl3754 PLN w bonusach!BETONLINE
eFortuna.pl830 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl200% do 300 PLNBETONLINE
Fuksiarz.pl500 PLN bez obrotuBETONLINE

20:50 Piłka nożna, Liga Mistrzów: Viktoria Pilzno – FC Barcelona
Transmisja: Polsat Sport Premium 2

20:50 Piłka nożna, Liga Mistrzów: Bayern Monachium – Inter Mediolan
Transmisja: Polsat Sport Premium 3 PPV

20:50 Piłka nożna, Liga Mistrzów: Sporting Lizbona – Eintracht Frankfurt
Transmisja: Polsat Sport Premium 4 PPV

20:50 Piłka nożna, Liga Mistrzów: Olympique Marsylia – Tottenham Hotspur
Transmisja: Polsat Sport Premium 5 PPV

20:50 Piłka nożna, Liga Mistrzów: Rangers FC – Ajax Amsterdam
Transmisja: Polsat Sport Premium 6 PPV

21:00 Tenis: Turniej WTA Finals w Fort Worth – mecz fazy grupowej
Transmisja: Canal+ Sport

21:00 Siatkówka mężczyzn, PlusLiga: Projekt Warszawa – Cerrad Enea Czarni Radom
Transmisja: Polsat Sport

21:25 Snooker: Champion of Champions – 2. dzień
Transmisja: TVP Sport

23:00 Tenis: Turniej WTA Finals w Fort Worth – mecz fazy grupowej
Transmisja: Canal+ Sport

Mecz na żywo: Darmowa transmisja na żywo z tego meczu będzie dostępna w usłudze STS TV, wystarczy obstawić dowolny zakład przed meczem, żeby uzyskać dostęp do setek transmisji dziennie. Rejestracja z kodem BETONLINE na stronie www.STS.pl.

23:30 Piłka nożna: Liga Mistrzów – skróty
Transmisja: Polsat Sport Premium 1

VIAPLAY – TRANSMISJE NA ŻYWO:

00:05 Hokej, Liga NHL: Buffalo – Detroit

00:05 Hokej, Liga NHL: Carolina – Washington

00:30 Major League Baseball: Phillies – Astros

01:05 Hokej, Liga NHL: St. Louis – Los Angeles

12:00 Hokej: NHL On The Fly

15:20 Rugby, Puchar Świata: Anglia – Brazylia

17:50 Rugby, Puchar Świata: Papua Nowa Gwinea – Kanada

18:55 Hokej, Liga szwedzka: Frolunda – Vaxjo

20:55 Piłka nożna, Championship: Bristol City – Sheffield United

UWAGA: Sprawdź aktualny ranking bukmacherów - wybierz bukmachera z najlepszą ofertą kursów, zakładów i bonusów na start.

5 / 5. Ocen: 2

Tomasz Bysiewicz

Pasjonat sportu z ponad 15-letnim doświadczeniem dziennikarskim. Interesuję się wieloma dyscyplinami sportowymi a w szczególności piłką nożną, siatkówką i tenisem. Nie są mi obce również sporty zimowe. Nie potrafię żyć bez sportu i dobrej muzyki :)

Najnowsze wiadomości

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Dodaj swój komentarz.x