CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – ŚRODA (20.04.2022)

Mecz eliminacji mistrzostw Europy piłkarek ręcznych: Litwa – Polska, emocje piłkarskie a także piąty dzień mistrzostw świata w snookerze oraz inne sportowe wydarzenia w środowych transmisjach na żywo.

CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – ŚRODA (20.04.2022)

CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – ŚRODA (20.04.2022):

SPORTOWE TRANSMISJE NA ŻYWO:

11:00 Snooker: Mistrzostwa świata w Sheffield – 5. dzień
Transmisja: Eurosport 1

11:00 Tenis: Turniej ATP w Barcelonie – mecz 2. rundy
Transmisja: Polsat Sport

11:10 Kolarstwo kobiet: Wyścig Walońska Strzała
Transmisja: Eurosport 1

13:00 Kolarstwo: Tour of the Alps – 3. etap
Transmisja: Eurosport 1

13:00 Tenis: Turniej ATP w Barcelonie – mecz 2. rundy
Transmisja: Polsat Sport

14:30 Kolarstwo kobiet: Wyścig Walońska Strzała
Transmisja: Eurosport 1

15:00 Tenis: Turniej ATP w Barcelonie – mecz 2. rundy
Transmisja: Polsat Sport

16:45 Snooker: Mistrzostwa świata w Sheffield – 5. dzień
Transmisja: Eurosport 1

17:00 Tenis: Turniej WTA w Stuttgarcie – mecz 1. rundy
Transmisja: Canal+ Sport 2

17:00 Tenis: Turniej ATP w Barcelonie – mecz 2. rundy
Transmisja: Polsat Sport News

17:40 Piłka nożna, PKO BP Ekstraklasa: Lech Poznań – Górnik Łęczna
Transmisja: Canal+ Sport / Canal+ Sport 3

17:55 Piłka ręczna kobiet, Eliminacje mistrzostw Europy: Litwa – Polska
Transmisja: Eurosport 2

17:55 Piłka nożna, Liga czeska: Slavia Praga – FC Fastav Żlin
Transmisja: Polsat Sport Premium 1

18:20 Koszykówka mężczyzn, Energa Basket Liga 2. mecz ćwierćfinałowy play-off: Arged BM Stal Ostrów Wielkopolski – Legia Warszawa
Transmisja: Polsat Sport Extra

18:40 Piłka nożna, Liga włoska: Udinese Calcio – Salernitana
Transmisja: Eleven Sports 4

18:55 Piłka nożna, Liga hiszpańska: Atletico Madryt – Granada CF
Transmisja: Canal+ Sport 2

18:55 Piłka nożna, Liga francuska: AS Monaco – OGC Nice
Transmisja: Canal+ Sport 5 / Eleven Sports 1

18:55 Piłka nożna, Liga francuska: Girondins Bordeaux – AS Saint-Etienne
Transmisja: Canal+ Now

18:55 Piłka nożna, Liga francuska: Stade Reims – Lille OSC
Transmisja: Eleven Sports 2

19:45 Snooker: Mistrzostwa świata w Sheffield – 5. dzień
Transmisja: Eurosport 1

19:55 Piłka nożna, Liga hiszpańska: Celta Vigo – Getafe CF
Transmisja: Eleven Sports 3

20:10 Piłka nożna, PKO BP Ekstraklasa: Pogoń Szczecin – Raków Częstochowa
Transmisja: Canal+ Sport / Canal+ Sport 3 / TVP Sport

20:30 Siatkówka mężczyzn, PlusLiga mecz o 11. miejsce: LUK Lublin – Ślepsk Malow Suwałki
Transmisja: Polsat Sport

20:40 Piłka nożna, Liga angielska: Manchester City – Brighton & Hove Albion
Transmisja: Canal+ Family

20:40 Piłka nożna, Puchar Niemiec mecz półfinałowy: RB Lipsk – Union Berlin
Transmisja: Eurosport 2

20:50 Koszykówka mężczyzn, Eurocup mecz 1/8 finału: CB Gran Canaria – WKS Śląsk Wrocław
Transmisja: Polsat Sport Extra

20:55 Piłka nożna, Liga angielska: Chelsea Londyn – Arsenal Londyn
Transmisja: Canal+ Sport 2

20:55 Piłka nożna, Liga francuska: Angers SCO – Paris Saint-Germain
Transmisja: Canal+ Now / Eleven Sports 1

20:55 Piłka nożna, Liga francuska: Olympique Marsylia – FC Nantes
Transmisja: Eleven Sports 2

20:55 Piłka nożna, Liga francuska: RC Strasbourg – Rennes
Transmisja: Eleven Sports 4

20:55 Piłka nożna, Puchar Włoch rewanżowy mecz półfinałowy: Juventus Turyn – AC Fiorentina
Transmisja: Polsat Sport Premium 1

21:25 Piłka nożna, Liga hiszpańska: Osasuna – Real Madryt
Transmisja: Canal+ Sport 5

VIAPLAY – TRANSMISJE NA ŻYWO:

00:30 Major League Baseball: Marlins – Cardinals

01:05 Hokej, Liga NHL: NY Rangers – Winnipeg

01:05 Hokej, Liga NHL: Tampa Bay – Detroit

01:05 Hokej, Liga NHL: Montreal – Minnesota

01:05 Hokej, Liga NHL: Toronto – Philadelphia

01:35 Hokej, Liga NHL: NY Islanders – Florida

02:00 Hokej, Liga NHL: St. Louis – Boston

02:05 Hokej, Liga NHL: Nashville – Calgary

03:30 Major League Baseball: Mariners – Rangers

04:05 Hokej, Liga NHL: Anaheim – Los Angeles

04:05 Hokej, Liga NHL: Vancouver – Ottawa

04:35 Hokej, Liga NHL: San Jose – Columbus

12:00 NHL On The Fly

15:25 Boks, Konferencja prasowa: Fury vs Whyte

18:50 Piłka nożna, Liga szwedzka kobiet: Vittsjo – Djurgarden

18:50 Piłka nożna, Liga szwedzka kobiet: Linkoping – Hammarby

18:50 Piłka nożna, Liga szwedzka kobiet: Orebro – Umea IK

18:50 Piłka nożna, Liga szwedzka kobiet: Rosengard – AIK Sztokholm

18:50 Piłka nożna, Liga szwedzka kobiet: Pitea – IFK Kalmar

18:55 Hokej, Liga szwedzka: Rogle – Farjestad

19:30 Major League Baseball: Brewers – Pirates

0 / 5. Ocen: 0

Tomasz Bysiewicz

Pasjonat sportu z ponad 15-letnim doświadczeniem dziennikarskim. Interesuję się wieloma dyscyplinami sportowymi a w szczególności piłką nożną, siatkówką i tenisem. Nie są mi obce również sporty zimowe. Nie potrafię żyć bez sportu i dobrej muzyki :)

Najnowsze wiadomości

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Dodaj swój komentarz.x