CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – ŚRODA (19.10.2022)

Mecze 1/16 finału FORTUNA Pucharu Polski i Pucharu Włoch a także spotkania drugiej rundy piłkarskiego Pucharu Niemiec oraz inne sportowe wydarzenia w środowych transmisjach na żywo.

CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – ŚRODA (19.10.2022)

CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – ŚRODA (19.10.2022):

SPORTOWE TRANSMISJE NA ŻYWO:

01:30 Koszykówka mężczyzn, Liga NBA: Boston Celtics – Philadelphia 76ers
Transmisja: Canal+ Sport

04:00 Koszykówka mężczyzn, Liga NBA: Golden State Warriors – Los Angeles Lakers
Transmisja: Canal+ Sport

10:55 Skoki narciarskie, Letnie Mistrzostwa Polski w Zakopanem: konkurs drużynowy
Transmisja: TVP Sport

13:35 Koszykówka mężczyzn, Liga chińska: Sichuan Blue Whales – Qingdao Eagles
Transmisja: Sportklub

13:45 Snooker: Turniej Northern Ireland Open w Belfaście – 4. dzień
Transmisja: Eurosport 1

14:00 Piłka nożna, FORTUNA Puchar Polski mecz 1/16 finału: Radunia Stężyca – Lechia Gdańsk
Transmisja: Polsat Sport

14:50 Piłka nożna, Puchar Włoch mecz 1/16 finału: Spezia Calcio – Brescia Calcio
Transmisja: Polsat Sport Extra

16:40 Magazyn piłkarski 4-4-2
Transmisja: TVP Sport

17:30 Piłka nożna, FORTUNA Puchar Polski mecz 1/16 finału: Apklan Resovia Rzeszów – Cracovia Kraków
Transmisja: Polsat Sport

Superbet
3754 PLNKOD: BETONLINE
  • 3500 PLN bez ryzyka
  • 200 PLN w bonusach
  • 34 PLN freebet
STS
1660 PLN KOD: BETONLINE
  • 1500 PLN w bonusach
  • 100 PLN bez ryzyka
  • 60 PLN za zadania

17:30 Siatkówka mężczyzn, PlusLiga: GKS Katowice – Cerrad Enea Czarni Radom
Transmisja: Polsat Sport Extra

17:40 Piłka ręczna mężczyzn, PGNiG Superliga: Chrobry Głogów – Torus Wybrzeże Gdańsk
Transmisja: TVP Sport

17:55 Piłka nożna, Puchar Niemiec mecz 2. rundy: Hannover 96 – Borussia Dortmund
Transmisja: Eleven Sports 1

17:55 Piłka nożna, Puchar Niemiec mecz 2. rundy: SC Paderborn 07 – SV Werder Bremen
Transmisja: Eleven Sports 2

17:55 Piłka nożna, Puchar Niemiec mecz 2. rundy: SC Freiburg – FC St. Pauli
Transmisja: Eleven Sports 3 / Eleven Sports 4

18:00 Tenis: Turniej WTA w Guadalajarze – mecz 2. rundy gry
Transmisja: Canal+ Sport

18:55 Piłka nożna, Liga hiszpańska: Cadiz CF – Betis Sevilla
Transmisja: Canal+ Sport 2

18:55 Piłka nożna, Liga hiszpańska: Real Valladolid – Celta Vigo
Transmisja: Canal+ Sport 5

19:45 Snooker: Turniej Northern Ireland Open w Belfaście – 4. dzień
Transmisja: Eurosport 1

19:55 Piłka nożna, Liga hiszpańska: Real Sociedad – RCD Mallorca
Transmisja: Eleven Sports 4

19:55 Hokej, Superpuchar Polski: GKS Katowice – Comarch Cracovia
Transmisja: TVP Sport

BukmacherBonusyKod
STS.pl1660 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl3754 PLN w bonusach!BETONLINE
eFortuna.pl830 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl200% do 300 PLNBETONLINE
Fuksiarz.pl500 PLN bez obrotuBETONLINE

20:00 Tenis: Turniej WTA w Guadalajarze – mecz 2. rundy gry
Transmisja: Canal+ Sport / Canal+ Family

20:00 Koszykówka mężczyzn, Energa Basket Liga: Tauron GTK Gliwice – Trefl Sopot
Transmisja: Polsat Sport Extra

20:30 Piłka nożna, FORTUNA Puchar Polski mecz 1/16 finału: Lech Poznań – Śląsk Wrocław
Transmisja: Polsat Sport

20:35 Piłka nożna, Liga angielska: Liverpool FC – West Ham United
Transmisja: Canal+ Sport

20:40 Piłka nożna, Puchar Niemiec mecz 2. rundy: FC Augsburg – Bayern Monachium
Transmisja: Eleven Sports 1

20:40 Piłka nożna, Puchar Niemiec mecz 2. rundy: VfB Stuttgart – Arminia Bielefeld
Transmisja: Eleven Sports 2

20:40 Piłka nożna, Puchar Niemiec mecz 2. rundy: Union Berlin – FC Heidenheim
Transmisja: Eleven Sports 3

20:50 Piłka nożna, Puchar Włoch mecz 1/16 finału: Udinese Calcio – AC Monza
Transmisja: Polsat Sport News

20:55 Piłka nożna, Liga hiszpańska: Elche CF – Real Madryt
Transmisja: Canal+ Sport 5

Mecz na żywo: Darmowa transmisja na żywo z tego meczu będzie dostępna w usłudze STS TV, wystarczy obstawić dowolny zakład przed meczem, żeby uzyskać dostęp do setek transmisji dziennie. Rejestracja z kodem BETONLINE na stronie www.STS.pl.

21:10 Piłka nożna, Liga angielska: Manchester United – Tottenham Hotspur
Transmisja: Canal+ Sport 2

23:00 Tenis: Turniej WTA w Guadalajarze – mecz 2. rundy gry
Transmisja: Canal+ Sport

VIAPLAY – TRANSMISJE NA ŻYWO:

01:05 Hokej, Liga NHL: Tampa Bay – Philadelphia

01:05 Hokej, Liga NHL: Ottawa – Boston

01:05 Hokej, Liga NHL: New Jersey – Anaheim

01:05 Hokej, Liga NHL: Columbus – Vancouver

01:35 Hokej, Liga NHL: NY Islanders – San Jose

03:05 Hokej, Liga NHL: Calgary – Vegas

03:05 Hokej, Liga NHL: Edmonton – Buffalo

03:35 Hokej, Liga NHL: Nashville – Los Angeles

Sprawdź nasz najnowszy ranking bukmacherów - idealny do NBA!

12:00 Hokej: NHL On The Fly

18:25 Piłka ręczna, Puchar Niemiec 1/8 finału: Flensburg-Handewitt – Fuechse Berlin

19:55 Piłka nożna: Multiliga Premier League

20:20 Rugby, Puchar Świata: Walia – Wyspy Cooka

20:25 Piłka nożna, Premier League: Newcastle United – Everton

20:25 Piłka nożna, Premier League: Liverpool – West Ham United

20:25 Piłka nożna, Premier League: Brentford – Chelsea Londyn

20:25 Piłka nożna, Premier League: Bournemouth – Southampton

20:55 Piłka nożna, Championship: Millwall – Watford

21:10 Piłka nożna, Premier League: Manchester United – Tottenham Hotspur

UWAGA: Nowe promocje i bonusy oferują najlepsi bukmacherzy w Polsce. Aktualna oferta promocyjna na stronie głównej w zakładce – bonusy powitalne.


5 / 5. Ocen: 5

Tomasz Bysiewicz

Pasjonat sportu z ponad 15-letnim doświadczeniem dziennikarskim. Interesuję się wieloma dyscyplinami sportowymi a w szczególności piłką nożną, siatkówką i tenisem. Nie są mi obce również sporty zimowe. Nie potrafię żyć bez sportu i dobrej muzyki :)

Najnowsze wiadomości

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Dodaj swój komentarz.x