CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – ŚRODA (16.02.2022)

Dwunasty dzień Zimowych Igrzysk Olimpijskich w Pekinie oraz inne wydarzenia sportowe w środowych transmisjach na żywo.

CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – ŚRODA (16.02.2022):

CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – ŚRODA (16.02.2022):

ZIMOWE IGRZYSKA OLIMPIJSKIE PEKIN 2022 NA ŻYWO – EUROSPORT:

02:00 Curling kobiet: Kanada – USA
Transmisja: Eurosport 5

03:15 Narciarstwo alpejskie: 1. przejazd slalomu mężczyzn
Transmisja: Eurosport 1

05:00 Hokej mężczyzn, mecz ćwierćfinałowy: USA – Słowacja
Transmisja: Eurosport 2 / Eurosport 3

06:45 Narciarstwo alpejskie: 2. przejazd slalomu mężczyzn
Transmisja: Eurosport 1

07:00 Curling mężczyzn: Szwajcaria – Chiny
Transmisja: Eurosport 5

07:25 Hokej mężczyzn, mecz ćwierćfinałowy: ROC – Dania
Transmisja: Eurosport 2 / Eurosport 3

08:45 Biathlon: sztafeta kobiet
Transmisja: Eurosport 1

09:30 Hokej mężczyzn, mecz ćwierćfinałowy: Finlandia – Szwajcaria
Transmisja: Eurosport 3

10:15 Biegi narciarskie: sprint drużynowy kobiet i mężczyzn – eliminacje
Transmisja: Eurosport 1

11:55 Narciarstwo dowolne: skoki akrobatyczne mężczyzn
Transmisja: Eurosport 2

12:00 Biegi narciarskie: sprint drużynowy kobiet i mężczyzn – finały
Transmisja: Eurosport 1

12:00 Short track: 6. dzień
Transmisja: Eurosport 4

12:20 Hokej kobiet, mecz o 3. miejsce: Finlandia – Szwajcaria
Transmisja: Eurosport 3

13:00 Curling kobiet: Dania – Korea Płd.
Transmisja: Eurosport 5

13:30 Short track: sztafeta mężczyzn, 1500 m kobiet – finały
Transmisja: Eurosport 2

14:45 Hokej mężczyzn, mecz ćwierćfinałowy: Szwecja – Kanada
Transmisja: Eurosport 1 / Eurosport 3

17:00 Strefa medalowa – magazyn
Transmisja: Eurosport 1

ZIMOWE IGRZYSKA OLIMPIJSKIE PEKIN 2022 NA ŻYWO – TVP:

03:10 Narciarstwo alpejskie: 1. przejazd slalomu mężczyzn
Transmisja: TVP Sport

05:05 Hokej mężczyzn, mecz ćwierćfinałowy: USA – Słowacja
Transmisja: TVP 1

06:40 Narciarstwo alpejskie: 2. przejazd slalomu mężczyzn
Transmisja: TVP Sport

07:45 Hokej mężczyzn, mecz ćwierćfinałowy: ROC – Dania (od 2. tercji)
Transmisja: TVP Sport

08:40 Biathlon: sztafeta kobiet
Transmisja: TVP 1

09:35 Hokej mężczyzn, mecz ćwierćfinałowy: Finlandia – Szwajcaria
Transmisja: TVP Sport

10:00 Biegi narciarskie: sprint drużynowy kobiet i mężczyzn – eliminacje
Transmisja: TVP 1

11:55 Biegi narciarskie: sprint drużynowy kobiet i mężczyzn – finały
Transmisja: TVP 1

12:00 Narciarstwo dowolne: skoki akrobatyczne mężczyzn
Transmisja: TVP Sport

13:15 Short track: 1500 m kobiet – półfinał, sztafeta na 5000 m mężczyzn – finały
Transmisja: TVP 1

14:10 Short track: 1500 m kobiet – finały
Transmisja: TVP 1

14:25 Hokej mężczyzn, mecz ćwierćfinałowy: Szwecja – Kanada
Transmisja: TVP Sport

POZOSTAŁE TRANSMISJE NA ŻYWO:

01:00 Tenis, Turniej ATP w Rio de Janeiro – mecz 1. rundy
Transmisja: Polsat Sport

03:00 Tenis: Turniej ATP w Rio de Janeiro – mecz 1. rundy
Transmisja: Polsat Sport

11:00 Tenis: Turniej WTA w Dubaju – mecz 2. rundy
Transmisja: Canal+ Sport

15:00 Kolarstwo: Wyścig dookoła Andaluzji – 1. etap
Transmisja: Eurosport 2

16:50 Siatkówka mężczyzn, Liga Mistrzów: Dinamo Moskwa – Ziraat Bankasi Ankara
Transmisja: Polsat Sport News

17:00 Kolarstwo: Volta ao Algarve – 1. etap
Transmisja: Eurosport 2

17:00 Tenis: Turniej WTA w Dubaju – mecz 2. rundy
Transmisja: Canal+ Sport

17:20 Siatkówka mężczyzn, Liga Mistrzów: Zenit Sankt Petersburg – Berlin Recycling Volleys
Transmisja: Polsat Sport Extra

17:50 Siatkówka mężczyzn, Liga Mistrzów: Jastrzębski Węgiel – VfB Friedrichshafen
Transmisja: Polsat Sport

18:55 Piłka nożna, Liga hiszpańska: Atletico Madryt – UD Levante
Transmisja: Eleven Sports 1 / Eleven Sports 4

19:00 Tenis: Turniej WTA w Dubaju – mecz 2. rundy
Transmisja: Canal+ Sport

20:00 Studio Pekin – magazyn sportowy
Transmisja: Polsat Sport Extra

20:15 Piłka nożna, Liga Mistrzów mecz 1/8 finału: Inter Mediolan – Liverpool FC
Transmisja: Polsat Sport Premium 2

20:20 Siatkówka mężczyzn, Liga Mistrzów: Cucine Lube Civitanova – Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
Transmisja: Polsat Sport

20:20 Siatkówka mężczyzn, Liga Mistrzów: VC Greenyard Maaseik – Projekt Warszawa
Transmisja: Polsat Sport News

20:45 Piłka ręczna mężczyzn, Liga Mistrzów: SG Flensburg-Handewitt – Łomża VIVE Kielce
Transmisja: Eurosport 1

20:50 Piłka nożna, Liga Mistrzów mecz 1/8 finału: FC Salzburg – Bayern Monachium
Transmisja: Polsat Sport Premium 1

20:55 Piłka nożna, Liga Mistrzów mecz 1/8 finału: FC Salzburg – Bayern Monachium
Transmisja: TVP 1

21:00 Tenis: Turniej ATP w Rio de Janeiro – mecz 2. rundy
Transmisja: Polsat Sport Extra

23:00 Tenis: Turniej ATP w Rio de Janeiro – mecz 2. rundy
Transmisja: Polsat Sport

23:30 Piłka nożna: Liga Mistrzów – magazyn
Transmisja: Polsat Sport Premium 1

VIAPLAY – TRANSMISJE NA ŻYWO:

01:05 Hokej, Liga NHL: Pittsburgh – Philadelphia

01:05 Hokej, Liga NHL: Ottawa – St. Louis

01:05 Hokej, Liga NHL: NY Rangers – Boston

01:05 Hokej, Liga NHL: New Jersey – Tampa Bay

01:05 Hokej, Liga NHL: Buffalo – NY Islanders

02:05 Hokej, Liga NHL: Nashville – Washington

03:05 Hokej, Liga NHL: Colorado – Dallas

03:05 Hokej, Liga NHL: Calgary – Columbus

04:35 Hokej, Liga NHL: Los Angeles – Edmonton

11:00 Pool: Premier League

12:00 NHL On The Fly

18:00 Pool: Premier League

0 / 5. Ocen: 0

Tomasz Bysiewicz

Pasjonat sportu z ponad 15-letnim doświadczeniem dziennikarskim. Interesuję się wieloma dyscyplinami sportowymi a w szczególności piłką nożną, siatkówką i tenisem. Nie są mi obce również sporty zimowe. Nie potrafię żyć bez sportu i dobrej muzyki :)

Wiadomości sportowe

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Dodaj swój komentarz.x