CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – ŚRODA (11.05.2022)

Finałowy mecz Pucharu Włoch: Juventus Turyn – Inter Mediolan, czwarty mecz półfinałowy play-off Energa Basket Ligi w Warszawie a także turnieje tenisowe w Rzymie oraz inne sportowe wydarzenia w środowych transmisjach na żywo.

CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – ŚRODA (11.05.2022)

CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – ŚRODA (11.05.2022):

SPORTOWE TRANSMISJE NA ŻYWO:

11:00 Tenis: Turniej ATP w Rzymie – mecz 2. rundy
Transmisja: Polsat Sport

11:20 Kolarstwo, Giro d’Italia 5. etap: Katania – Mesyna
Transmisja: Eurosport 1

13:00 Tenis: Turniej ATP w Rzymie – mecz 2. rundy
Transmisja: Polsat Sport

15:00 Tenis: Turniej WTA w Rzymie – mecz 2. rundy
Transmisja: Canal+ Sport

15:00 Tenis: Turniej ATP w Rzymie – mecz 2. rundy
Transmisja: Polsat Sport

17:00 Tenis: Turniej WTA w Rzymie – mecz 2. rundy
Transmisja: Canal+ Sport

17:00 Tenis: Turniej ATP w Rzymie – mecz 2. rundy
Transmisja: Polsat Sport

17:20 Koszykówka mężczyzn, Energa Basket Liga 4. mecz półfinałowy play-off: Legia Warszawa – Anwil Włocławek
Transmisja: Polsat Sport News

17:30 Siatkówka mężczyzn, PlusLiga 3. mecz finałowy play-off: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – Jastrzębski Węgiel
Transmisja: Polsat Sport

18:55 Piłka nożna, Liga hiszpańska: CD Alaves – RCD Espanyol
Transmisja: Canal+ Sport 5

18:55 Piłka nożna, Liga francuska: OGC Nice – AS Saint-Etienne
Transmisja: Eleven Sports 2 / Eleven Sports 4

19:00 Tenis: Turniej ATP w Rzymie – mecz 2. rundy
Transmisja: Polsat Sport

19:55 Piłka nożna, Liga holenderska: Ajax AFC – SC Heerenveen
Transmisja: Polsat Sport Premium 1

20:25 Piłka nożna, Liga angielska: Watford FC – Everton FC
Transmisja: Canal+ Premium / Canal+ Now

20:25 Piłka nożna, Liga hiszpańska: Sevilla FC – RCD Mallorca
Transmisja: Eleven Sports 1

20:25 Piłka nożna, Liga belgijska: Club Brugge – Royal Union SG
Transmisja: Eleven Sports 3

20:25 Piłka nożna, Liga szkocka: Dundee United – Celtic FC
Transmisja: Polsat Sport Premium 2

20:30 Tenis: Turniej WTA w Rzymie – mecz 2. rundy
Transmisja: Canal+ Sport

20:30 Koszykówka mężczyzn, Eurocup mecz finałowy: Virtus Segafredo Bolonia – Frutti Extra Bursaspor
Transmisja: Polsat Sport Extra

20:30 Siatkówka mężczyzn, Liga włoska 4. mecz finałowy play-off: Cucine Lube Civitanova – Sir Safety Conad Perugia
Transmisja: Polsat Sport News

20:55 Piłka nożna, Liga francuska: FC Nantes – Rennes
Transmisja: Eleven Sports 2 / Eleven Sports 4

20:55 Piłka nożna, Puchar Włoch mecz finałowy: Juventus Turyn – Inter Mediolan
Transmisja: Polsat Sport

21:10 Piłka nożna, Liga angielska: Wolverhampton Wanderers – Manchester City
Transmisja: Canal+ Sport 2

21:25 Piłka nożna, Liga hiszpańska: Elche CF – Atletico Madryt
Transmisja: Canal+ Sport 5

VIAPLAY – TRANSMISJE NA ŻYWO:

00:30 Major League Baseball: Pirates – Dodgers

01:05 Hokej, Puchar Stanleya play-off: Carolina – Boston

01:35 Hokej, Puchar Stanleya play-off: Toronto – Tampa Bay

03:30 Major League Baseball: Giants – Rockies

03:35 Hokej, Puchar Stanleya play-off: Minnesota – St. Louis

04:05 Hokej, Puchar Stanleya play-off: Edmonton – Los Angeles

12:00 NHL Tonight

18:20 Piłka nożna, Liga szwedzka kobiet: Djurgarden – Umea IK

18:30 Major League Baseball: Yankees – Blue Jays

18:50 Piłka nożna, Liga szwedzka kobiet: IFK Kalmar – Vittsjo

22:00 Major League Baseball: Padres – Cubs

0 / 5. Ocen: 0

Tomasz Bysiewicz

Pasjonat sportu z ponad 15-letnim doświadczeniem dziennikarskim. Interesuję się wieloma dyscyplinami sportowymi a w szczególności piłką nożną, siatkówką i tenisem. Nie są mi obce również sporty zimowe. Nie potrafię żyć bez sportu i dobrej muzyki :)

Wiadomości sportowe

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Dodaj swój komentarz.x