CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – ŚRODA (09.11.2022)

Mecz mistrzostw Europy piłkarek ręcznych: Czarnogóra – Polska, mecz Ligi Mistrzów siatkarzy: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – VK CEZ Karlovarsko, mecze 1/8 finału FORTUNA Pucharu Polski a także kolejne mecze włoskiej Serie A oraz inne sportowe wydarzenia w środowych transmisjach na żywo.

CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – ŚRODA (09.11.2022)

CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – ŚRODA (09.11.2022):

SPORTOWE TRANSMISJE NA ŻYWO:

14:00 Tenis: Turniej Next Gen ATP Finals w Mediolanie – mecz fazy grupowej
Transmisja: Polsat Sport Extra

14:20 Piłka nożna, FORTUNA Puchar Polski 1/8 finału: Motor Lublin – Wisła Kraków
Transmisja: Polsat Sport

16:00 Tenis: Turniej Next Gen ATP Finals w Mediolanie – mecz fazy grupowej
Transmisja: Polsat Sport Extra

17:20 Piłka nożna, FORTUNA Puchar Polski 1/8 finału: Pogoń Szczecin – Raków Częstochowa
Transmisja: Polsat Sport Extra

17:30 Siatkówka kobiet, AL-KO Superpuchar Polski im. Andrzeja Niemczyka: Grupa Azoty Chemik Police – Developres BELLA DOLINA Rzeszów
Transmisja: Polsat Sport

17:30 Tenis: Turniej Next Gen ATP Finals w Mediolanie – mecz fazy grupowej
Transmisja: Polsat Sport Extra

17:50 Piłka ręczna kobiet, Mistrzostwa Europy 2022: Czarnogóra – Polska
Transmisja: Eurosport 1

18:25 Piłka nożna, Liga włoska: US Sassuolo Calcio – AS Roma
Transmisja: Eleven Sports 1

18:25 Piłka nożna, Liga włoska: US Lecce – Atalanta Bergamo
Transmisja: Eleven Sports 3 / Eleven Sports 4

18:55 Piłka nożna, Liga hiszpańska: Sevilla FC – Real Sociedad
Transmisja: Canal+ Sport

18:55 Piłka nożna, Liga hiszpańska: UD Almeria – Getafe CF
Transmisja: Eleven Sports 2

19:25 Piłka nożna, Liga czeska: AC Sparta Praga – FC Slovacko
Transmisja: Polsat Sport Premium 1

19:30 Tenis: Turniej Next Gen ATP Finals w Mediolanie – mecz fazy grupowej
Transmisja: Polsat Sport Extra

19:55 Piłka nożna, Liga holenderska: Ajax Amsterdam – Vitesse Arnhem
Transmisja: Polsat Sport Premium 2

20:10 Piłka ręczna mężczyzn, PGNiG Superliga: MMTS Kwidzyn – Sandra SPA Pogoń Szczecin
Transmisja: TVP Sport

20:20 Piłka ręczna kobiet, Mistrzostwa Europy 2022: Niemcy – Hiszpania
Transmisja: Eurosport 1

20:20 Siatkówka mężczyzn, Liga Mistrzów: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – VK CEZ Karlovarsko
Transmisja: Polsat Sport

20:20 Piłka nożna, FORTUNA Puchar Polski 1/8 finału: Sandecja Nowy Sącz – Śląsk Wrocław
Transmisja: Polsat Sport Extra

20:20 Koszykówka mężczyzn, Turkish Airlines Euroliga: EA7 Emporio Armani Milan – Virtus Segafredo Bologna
Transmisja: Polsat Sport Fight

20:40 Piłka nożna, Liga włoska: Inter Mediolan – Bologna FC
Transmisja: Eleven Sports 1

20:40 Piłka nożna, Liga włoska: AC Fiorentina – US Salernitana
Transmisja: Eleven Sports 3

20:40 Piłka nożna, Liga włoska: Torino FC – Sampdoria Genua
Transmisja: Eleven Sports 4

21:25 Piłka nożna, Liga hiszpańska: RCD Mallorca – Atletico Madryt
Transmisja: Eleven Sports 2

21:30 Tenis: Turniej Next Gen ATP Finals w Mediolanie – mecz fazy grupowej
Transmisja: Polsat Sport Extra

VIAPLAY – TRANSMISJE NA ŻYWO:

01:05 Hokej, Liga NHL: Toronto – Vegas

01:05 Hokej, Liga NHL: Philadelphia – St. Louis

01:05 Hokej, Liga NHL: Ottawa – Vancouver

01:05 Hokej, Liga NHL: NY Rangers – NY Islanders

01:05 Hokej, Liga NHL: New Jersey – Calgary

01:05 Hokej, Liga NHL: Buffalo – Arizona

01:05 Hokej, Liga NHL: Detroit – Montreal

01:35 Hokej, Liga NHL: Tampa Bay – Edmonton

02:05 Hokej, Liga NHL: Winnipeg – Dallas

04:05 Hokej, Liga NHL: Seattle – Nashville

04:35 Hokej, Liga NHL: Los Angeles – Minnesota

11:00 Tenis, Billie Jean King Cup: Belgia – Słowacja

11:00 Tenis, Billie Jean King Cup: Włochy – Szwajcaria

11:50 Rugby na wózkach, Puchar Świata: Australia – Hiszpania

12:00 Hokej: NHL On The Fly

14:20 Rugby na wózkach, Puchar Świata: Anglia – Irlandia

16:25 Tenis, Billie Jean King Cup: Polska – USA

17:00 Tenis, Billie Jean King Cup: Hiszpania – Kazachstan

17:50 Rugby, Puchar Świata: Kanada – Brazylia

18:20 Piłka nożna, Bundesliga: FC Koeln – Bayer Leverkusen

18:25 Piłka ręczna, Bundesliga: SC Magdeburg – Rhein-Neckar Loewen

18:25 Piłka nożna, 2. Bundesliga: Sandhausen – Heidenheim

18:25 Piłka nożna, 2. Bundesliga: Regensburg – Braunschweig

18:25 Piłka nożna, 2. Bundesliga: Hansa Rostock – FC Nuernberg

18:25 Piłka nożna, 2. Bundesliga: Greuther Fuerth – Hamburger SV

20:20 Rugby, Puchar Świata: Anglia – Papua Nowa Gwinea

20:20 Piłka nożna, Bundesliga: Eintracht Frankfurt – Hoffenheim

20:20 Piłka nożna, Bundesliga: Union Berlin – FC Augsburg

20:20 Piłka nożna, Bundesliga: Schalke 04 – FSV Mainz

20:20 Piłka nożna, Bundesliga: RB Lipsk – SC Freiburg

20:30 Piłka nożna, Carabao Cup: Manchester City – Chelsea Londyn

20:40 Piłka nożna, Carabao Cup: Nottingham Forest – Tottenham Hotspur

20:40 Piłka nożna, Carabao Cup: Wolverhampton – Leeds United

20:55 Piłka nożna, Carabao Cup: Liverpool FC – Derby County

5 / 5. Ocen: 1

Tomasz Bysiewicz

Pasjonat sportu z ponad 15-letnim doświadczeniem dziennikarskim. Interesuję się wieloma dyscyplinami sportowymi a w szczególności piłką nożną, siatkówką i tenisem. Nie są mi obce również sporty zimowe. Nie potrafię żyć bez sportu i dobrej muzyki :)

Najnowsze wiadomości

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Dodaj swój komentarz.x