CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – ŚRODA (09.02.2022)

Piąty dzień Zimowych Igrzysk Olimpijskich w Pekinie oraz inne wydarzenia sportowe w środowych transmisjach na żywo.

CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – ŚRODA (09.02.2022)

CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – ŚRODA (09.02.2022):

ZIMOWE IGRZYSKA OLIMPIJSKIE PEKIN 2022 NA ŻYWO – EUROSPORT:

02:25 Snowboard: halfpipe kobiet – kwalifikacje
Transmisja: Eurosport 2

03:15 Narciarstwo alpejskie: 1. przejazd slalomu kobiet
Transmisja: Eurosport 1

04:00 Narciarstwo dowolne: Big Air mężczyzn – finał
Transmisja: Eurosport 2

05:20 Snowboard: halfpipe mężczyzn – kwalifikacje
Transmisja: Eurosport 2

06:45 Narciarstwo alpejskie: 2. przejazd slalomu kobiet
Transmisja: Eurosport 1

07:30 Snowboard: cross kobiet – finał
Transmisja: Eurosport 2

09:00 Kombinacja norweska: konkurs na skoczni normalnej
Transmisja: Eurosport 1

09:30 Hokej mężczyzn: ROC – Szwajcaria
Transmisja: Eurosport 3

09:55 Hokej mężczyzn: ROC – Szwajcaria
Transmisja: Eurosport 1

11:55 Kombinacja norweska: bieg na 10 km
Transmisja: Eurosport 1

12:00 Short track: 3. dzień
Transmisja: Eurosport 4

12:50 Short track: 3. dzień
Transmisja: Eurosport 1

13:05 Curling mężczyzn: Szwajcaria – Norwegia
Transmisja: Eurosport 5

13:20 Saneczkarstwo: 1. przejazd dwójek mężczyzn
Transmisja: Eurosport 2

14:00 Hokej mężczyzn: Czechy – Dania
Transmisja: Eurosport 3

14:40 Hokej mężczyzn: Czechy – Dania
Transmisja: Eurosport 1

ZIMOWE IGRZYSKA OLIMPIJSKIE PEKIN 2022 NA ŻYWO – TVP:

03:10 Narciarstwo alpejskie: 1. przejazd slalomu kobiet
Transmisja: TVP Sport

06:40 Narciarstwo alpejskie: 2. przejazd slalomu kobiet
Transmisja: TVP Sport

08:55 Kombinacja norweska: konkurs na skoczni normalnej
Transmisja: TVP Sport

09:55 Hokej mężczyzn: ROC – Szwajcaria
Transmisja: TVP Sport

11:55 Kombinacja norweska: bieg na 10 km
Transmisja: TVP Sport

11:55 Short track: bieg na 1500 m mężczyzn – ćwierćfinały
Transmisja: TVP 1

12:40 Short track: bieg na 1000 m kobiet – eliminacje
Transmisja: TVP 1

13:15 Saneczkarstwo: 1. przejazd dwójek mężczyzn
Transmisja: TVP Sport

13:25 Short track: sztafeta kobiet – półfinały
Transmisja: TVP 1

14:10 Short track: bieg na 1500 m mężczyzn – półfinały i finały
Transmisja: TVP 1

14:35 Saneczkarstwo: 2. przejazd dwójek mężczyzn
Transmisja: TVP Sport

POZOSTAŁE TRANSMISJE NA ŻYWO:

11:00 Tenis, Turniej WTA w Sankt Petersburgu
Transmisja: Canal+ Sport

11:00 Tenis, Turniej ATP w Rotterdamie: mecz 2. rundy
Transmisja: Polsat Sport

12:30 Tenis, Turniej ATP w Rotterdamie: mecz 2. rundy
Transmisja: Polsat Sport

12:50 Siatkówka mężczyzn, Liga Mistrzów: Lokomotiw Nowosybirsk – Cucine Lube Civitanova
Transmisja: Polsat Sport Extra

13:00 Tenis, Turniej WTA w Sankt Petersburgu
Transmisja: Canal+ Sport

14:30 Tenis, Turniej ATP w Rotterdamie: mecz 2. rundy
Transmisja: Polsat Sport

15:50 Piłka nożna, Liga Młodzieżowa UEFA play-off: KRC Genk – Chelsea FC
Transmisja: Polsat Sport Premium 1

16:30 Tenis, Turniej ATP w Rotterdamie: mecz 2. rundy
Transmisja: Polsat Sport

17:20 Piłka nożna, FORTUNA Puchar Polski: Piast Gliwice – Górnik Zabrze
Transmisja: Polsat Sport

17:25 Koszykówka mężczyzn, Puchar Europy FIBA: Legia Warszawa – Medi Bayreuth
Transmisja: TVP Sport

17:30 Tenis, Turniej ATP w Rotterdamie: mecz 2. rundy
Transmisja: Polsat Sport Extra

18:25 Piłka nożna, Puchar Francji mecz ćwierćfinałowy: Bergerac Perigord FC – FC Versailles
Transmisja: Polsat Sport Premium 2

20:00 Tenis, Turniej ATP w Rotterdamie: mecz 2. rundy
Transmisja: Polsat Sport News

20:00 Studio Pekin – magazyn sportowy
Transmisja: Polsat Sport Extra

20:20 Siatkówka mężczyzn, Liga Mistrzów: Projekt Warszawa – Dinamo Moskwa
Transmisja: Polsat Sport

20:40 Piłka nożna, Liga angielska: Manchester City – Brentford FC
Transmisja: Canal+ Sport

20:40 Piłka nożna, Liga angielska: Tottenham Hotspur – Southampton FC
Transmisja: Canal+ Sport 2

20:55 Piłka nożna, Puchar Hiszpanii półfinał: Rayo Valecano – Betis Sevilla
Transmisja: TVP Sport

20:55 Piłka nożna, Puchar Włoch ćwierćfinał: AC Milan – Lazio Rzym
Transmisja: Polsat Sport News

21:10 Piłka nożna, Puchar Francji mecz ćwierćfinałowy: OGC Nice – Olympique Marsylia
Transmisja: Polsat Sport Premium 1

21:30 Tenis, Turniej ATP w Rotterdamie: mecz 2. rundy
Transmisja: Polsat Sport Extra

VIAPLAY – TRANSMISJE NA ŻYWO:

01:05 Hokej, Liga NHL: Washington – Columbus

01:05 Hokej, Liga NHL: Ottawa – Carolina

01:05 Hokej, Liga NHL: Montreal – New Jersey

01:05 Hokej, Liga NHL: Boston – Pittsburgh

02:05 Hokej, Liga NHL: Winnipeg – Minnesota

03:05 Hokej, Liga NHL: Edmonton – Vegas

04:05 Hokej, Liga NHL: Vancouver – Arizona

18:25 Piłka ręczna, Bundesliga: SC Magdeburg – GWD Minden

18:55 Piłka nożna, liga hiszpańska: Athletic Club – Atletico Madryt

0 / 5. Ocen: 0

Tomasz Bysiewicz

Pasjonat sportu z ponad 15-letnim doświadczeniem dziennikarskim. Interesuję się wieloma dyscyplinami sportowymi a w szczególności piłką nożną, siatkówką i tenisem. Nie są mi obce również sporty zimowe. Nie potrafię żyć bez sportu i dobrej muzyki :)

Wiadomości sportowe

Back to top button