CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – SOBOTA (30.07.2022)

Półfinały turnieju tenisowego WTA w Warszawie, mecz o Tarczę Wspólnoty: Liverpool FC – Manchester City, mecz o Superpuchar Holandii: Ajax Amsterdam – PSV Eindhoven a także spotkanie o Superpuchar Niemiec: RB Lipsk – Bayern Monachium oraz inne sportowe wydarzenia w sobotnich transmisjach na żywo.

CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – SOBOTA (30.07.2022)

CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – SOBOTA (30.07.2022):

SPORTOWE TRANSMISJE NA ŻYWO:

05:10 Piłka nożna, MLS: Los Angeles FC – Seattle Sounderes
Transmisja: Polsat Sport

10:55 Formuła 3: Grand Prix Węgier – 1. wyścig
Transmisja: Polsat Sport

11:25 Kolarstwo, Tour de Pologne 1. etap: Kielce – Lublin
Transmisja: Polsat Sport

11:45 Kolarstwo, Tour de Pologne 1. etap: Kielce – Lublin
Transmisja: TVP Sport

12:55 Formuła 1: Grand Prix Węgier – 3. sesja treningowa
Transmisja: Eleven Sports 1

12:55 Piłka nożna, Puchar Niemiec mecz 1. rundy: FC Viktoria 1889 Berlin – VfL Bochum
Transmisja: Eleven Sports 2 / Eleven Sports 4

12:55 Piłka nożna, Liga szkocka: Livingston FC – Rangers FC
Transmisja: Polsat Sport News

13:30 Tenis: Turniej WTA w Pradze – mecz półfinałowy
Transmisja: Canal+ Sport 2

13:55 Wyścigi superbike’ów: Mistrzostwa Świata w Moście – 1. wyścig
Transmisja: Eurosport 2

14:00 Tenis: Turniej ATP w Kitzbühel – mecz finałowy
Transmisja: Polsat Sport Extra

14:30 Golf, Turniej DP World Tour: Hero Open – runda 3
Transmisja: Golf Channel

15:00 Kolarstwo kobiet, Tour de France 7. etap: Sélestat – Le Markstein
Transmisja: Eurosport 1

15:25 Piłka nożna, Puchar Niemiec mecz 1. rundy: SV 07 Elversberg – Bayer 04 Leverkusen
Transmisja: Eleven Sports 2

15:25 Piłka nożna, Puchar Niemiec mecz 1. rundy: SSV Jahn Regensburg – FC Koeln
Transmisja: Eleven Sports 3

15:25 Piłka nożna, Puchar Niemiec mecz 1. rundy: VfB Lübeck – Hansa Rostock
Transmisja: Eleven Sports 4

15:30 Tenis: Turniej WTA w Pradze – mecz półfinałowy
Transmisja: Canal+ Sport 2

15:50 Formuła E: ePrix Wielkiej Brytanii – 1. wyścig
Transmisja: Eurosport 2

15:55 Formuła 1: Grand Prix Węgier – sesja kwalifikacyjna
Transmisja: Eleven Sports 1

17:00 Żużel, PGE Ekstraliga: Moje Bermudy Stal Gorzów – Fogo Unia Leszno
Transmisja: Canal+ Sport 5

17:20 Piłka nożna, FORTUNA 1. liga: Wisła Kraków – Arka Gdynia
Transmisja: Polsat Sport

17:25 Piłka nożna, PKO BP Ekstraklasa: Radomiak Radom – Górnik Zabrze
Transmisja: Canal+ Sport / Canal+ Sport 3

17:30 Tenis: Turniej ATP w Umag – 1. mecz półfinałowy
Transmisja: Polsat Sport News

17:30 Tenis: Turniej WTA w Warszawie – mecz półfinałowy
Transmisja: TVP Sport

17:55 Piłka nożna, Tarcza Wspólnoty: Liverpool FC – Manchester City
Transmisja: Eleven Sports 1

17:55 Piłka nożna, Puchar Niemiec mecz 1. rundy: FC Carl Zeiss Jena – VfL Wolfsburg
Transmisja: Eleven Sports 2 / Eleven Sports 4

17:55 Formuła 2: Grand Prix Węgier – 1. wyścig
Transmisja: Polsat Sport Extra

19:50 Piłka nożna, Superpuchar Holandii: Ajax Amsterdam – PSV Eindhoven
Transmisja: Polsat Sport

19:55 Piłka nożna, PKO BP Ekstraklasa: Miedź Legnica – Warta Poznań
Transmisja: Canal+ Sport / Canal+ Sport 3 / TVP Sport

20:00 Golf, Turniej PGA TOUR: Rocket Mortgage Classic – runda 3
Transmisja: Golf Channel

20:00 Żużel, PGE Ekstraliga: zielona-energia.com Włókniarz Częstochowa – Motor Lublin
Transmisja: Canal+ Sport 5

20:00 Tenis: Turniej ATP w Umag – 2. mecz półfinałowy
Transmisja: Polsat Sport News

21:45 NASCAR Xfinity Series: Wyścig w Speedway
Transmisja: Sportklub

22:00 Liga+ – magazyn piłkarski
Transmisja: Canal+ Sport / Canal+ Sport 3

22:45 Boks, Gala w Bournemouth waga junior ciężka: Chris Billam-Smith – Isaac Chamberlain
Transmisja: TVP Sport

23:55 Piłka nożna, Liga brazylijska: SC Corinthians Paulista – Botafogo FR
Transmisja: Polsat Sport

VIAPLAY – TRANSMISJE NA ŻYWO:

00:30 Major League Baseball: Marlins – Mets

01:50 Piłka nożna, Copa America kobiet mecz o 3. miejsce: Argentyna – Paragwaj

03:30 Major League Baseball: Padres – Twins

12:25 Piłka ręczna, Mistrzostwa świata juniorek: Szwecja – Islandia

14:25 Piłka ręczna, Mistrzostwa świata juniorek: Norwegia – Brazylia

14:35 W Series w Budapeszcie: wyścigi

15:00 NRX Rallycross Series – 2. runda w Szwecji

15:55 Piłka nożna, Championship: Cardiff City – Norwich City

16:25 Piłka ręczna, Mistrzostwa świata juniorek: Dania – Austria

18:00 Indycar: Grand Prix of Indy 2 – wyścigi

18:25 Piłka nożna, Championship: Middlesbrough – West Bromwich Albion

18:25 Piłka ręczna, Mistrzostwa świata juniorek: Holandia – Słowenia

19:00 LIV Golf Invitational Bedminster – 2. runda

19:00 Major League Baseball: Rays – Guardians

19:30 Piłka nożna, Superpuchar Niemiec: RB Lipsk – Bayern Monachium

20:10 Piłka nożna, mecz towarzyski: Tottenham Hotspur – AS Roma

5 / 5. Ocen: 1

Tomasz Bysiewicz

Pasjonat sportu z ponad 15-letnim doświadczeniem dziennikarskim. Interesuję się wieloma dyscyplinami sportowymi a w szczególności piłką nożną, siatkówką i tenisem. Nie są mi obce również sporty zimowe. Nie potrafię żyć bez sportu i dobrej muzyki :)

Najnowsze wiadomości

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Dodaj swój komentarz.x