CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – SOBOTA (29.10.2022)

Mecz Valencia – Barcelona z udziałem Roberta Lewandowskiego a także emocje piłkarskie w europejskich ligach, zawody Pucharu Świata w short tracku w Montrealu, mecze PlusLigi siatkarzy oraz inne sportowe wydarzenia w sobotnich transmisjach na żywo.

CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – SOBOTA (29.10.2022)

CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – SOBOTA (29.10.2022):

SPORTOWE TRANSMISJE NA ŻYWO:

00:45 Łyżwiarstwo figurowe: Skate Canada – program krótki par sportowych
Transmisja: Polsat Sport

02:00 Koszykówka mężczyzn, NBA: Minnesota Timberwolves – Los Angeles Lakers
Transmisja: Canal+ Sport

02:10 Łyżwiarstwo figurowe: Skate Canada – program krótki solistów
Transmisja: Polsat Sport

05:30 Rugby kobiet, Mistrzostwa świata Nowa Zelandia 2022 ćwierćfinał: Francja – Włochy
Transmisja: Polsat Sport

07:00 Golf: Amatorskie Mistrzostwa Azji i Pacyfiku – 3. dzień
Transmisja: Eurosport 2

08:30 Rugby kobiet, Mistrzostwa świata Nowa Zelandia 2022 ćwierćfinał: Nowa Zelandia – Walia
Transmisja: Polsat Sport

11:00 Koszykówka mężczyzn, Liga australijska: Sydney Kings – Cairns Taipans
Transmisja: Sportklub

11:30 Stan Futbolu – magazyn piłkarski
Transmisja: TVP Sport

12:25 Piłka nożna kobiet, Ekstraliga: GKS Katowice – UKS SMS Łódź
Transmisja: TVP Sport

13:30 Kolarstwo przełajowe: Superprestige Ruddervoorde 2022 – wyścig kobiet
Transmisja: Eurosport 2

13:55 Piłka nożna, Liga hiszpańska: UD Almeria – Celta Vigo
Transmisja: Canal+ Sport 2 / Canal+ Sport 5

14:00 Tenis: Turniej ATP w Wiedniu – mecz półfinałowy
Transmisja: Polsat Sport Extra

14:30 Tenis: Turniej ATP w Bazylei – mecz półfinałowy
Transmisja: Polsat Sport News

14:30 Koszykówka mężczyzn, Liga turecka: Tofas – Besiktas Icrypex
Transmisja: Sportklub

BukmacherBonusyKod
STS.pl1660 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl3754 PLN w bonusach!BETONLINE
eFortuna.pl830 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl200% do 300 PLNBETONLINE
Fuksiarz.pl500 PLN bez obrotuBETONLINE

14:30 Piłka ręczna mężczyzn, PGNiG Superliga: ORLEN Wisła Płock – Gwardia Opole
Transmisja: TVP Sport

14:45 Siatkówka mężczyzn, PlusLiga: PGE Skra Bełchatów – Projekt Warszawa
Transmisja: Polsat Sport

14:55 Piłka nożna, PKO BP Ekstraklasa: Korona Kielce – Piast Gliwice
Transmisja: Canal+ Sport / Canal+ Sport

14:55 Piłka nożna, Liga włoska: SSC Napoli – US Sassuolo Calcio
Transmisja: Eleven Sports 1

15:00 Golf, Turniej DP World Tour: Portugal Masters – runda 3
Transmisja: Golf Channel

15:00 Kolarstwo przełajowe: Superprestige Ruddervoorde 2022 – wyścig mężczyzn
Transmisja: Eurosport 2

16:00 Padel: Turniej World Padel Tour w Gizie
Transmisja: Canal+ Family

16:10 Piłka nożna, Liga hiszpańska: Cadiz CF – Atletico Madryt
Transmisja: Canal+ Sport 2

16:25 Piłka nożna, Liga portugalska: CD Santa Clara – FC Porto
Transmisja: Eleven Sports 4

16:25 Piłka nożna, Liga holenderska: SC Heerenveen – FC Utrecht
Transmisja: Polsat Sport Premium 2

16:55 Piłka nożna, Liga francuska: Paris Saint-Germain – ESTAC Troyes
Transmisja: Canal+ Sport 5 / Eleven Sports 3

17:20 Koszykówka mężczyzn, Energa Basket Liga: WKS Śląsk Wrocław – Twarde Pierniki Toruń
Transmisja: Polsat Sport Extra

17:20 Piłka nożna, FORTUNA 1. liga: Ruch Chorzów – GKS Katowice
Transmisja: Polsat Sport News

17:25 Piłka nożna, PKO BP Ekstraklasa: Jagiellonia Białystok – Legia Warszawa
Transmisja: Canal+ Sport / Canal+ Sport / TVP Sport

17:30 Padel: Turniej World Padel Tour w Gizie
Transmisja: Canal+ Family

17:30 Siatkówka mężczyzn, PlusLiga: Indykpol AZS Olsztyn – BBTS Bielsko-Biała
Transmisja: Polsat Sport

17:55 Piłka nożna, Liga włoska: US Lecce – Juventus Turyn
Transmisja: Eleven Sports 2

18:00 Koszykówka mężczyzn, Liga niemiecka: Telekom Baskets Bonn – BG Göttingen
Transmisja: Sportklub

18:25 Piłka nożna, Liga hiszpańska: Sevilla FC – Rayo Vallecano
Transmisja: Eleven Sports 4

18:40 Piłka nożna, Liga holenderska: Sparta Rotterdam – Fortuna Sittard
Transmisja: Polsat Sport Premium 2

Dlaczego warto?BukmacherBonus
🔥 Najwyższe kursy 🔥Superbet3754 PLN
📱 Najlepsza aplikacja 📱eWinner610 PLN
❤️ Najlepsza oferta powitalna ❤️STS1660 PLN
🎪 Najwięcej rynków 🎪Fortuna850 PLN
🤩 Najciekawsza promocja 🤩Fuksiarz500 PLN
Ranking legalnych bukmacherów

18:55 Formuła 1: Grand Prix Meksyku – 3. sesja treningowa
Transmisja: Eleven Sports 1

18:55 Piłka nożna, Liga portugalska: Benfica Lizbona – GD Chaves
Transmisja: Eleven Sports 3

19:30 Golf, Turniej PGA TOUR: Butterfield Bermuda Championship – runda 3
Transmisja: Golf Channel

19:45 Łyżwiarstwo figurowe: Skate Canada – program dowolny solistek
Transmisja: Eurosport 1

19:55 Piłka nożna, PKO BP Ekstraklasa: Wisła Płock – Śląsk Wrocław
Transmisja: Canal+ Sport / Canal+ Sport

20:00 Short track: Zawody Pucharu Świata w Montrealu
Transmisja: Polsat Sport Extra

20:00 Łyżwiarstwo figurowe: Skate Canada – program dowolny solistek
Transmisja: Polsat Sport News

20:05 Boks, Gala KnockOut Boxing Night 25 w Zakopanem waga junior ciężka: Mateusz Masternak – Jason Whateley
Transmisja: TVP Sport

20:30 Siatkówka mężczyzn, PlusLiga: Cerrad Enea Czarni Radom – Asseco Resovia Rzeszów
Transmisja: Polsat Sport

20:40 Piłka nożna, Liga angielska: Liverpool – Leeds United
Transmisja: Canal+ Sport 2

20:40 Piłka nożna, Liga włoska: Inter Mediolan – Sampdoria Genua
Transmisja: Eleven Sports 4

Mecz na żywo: Darmowa transmisja na żywo z tego meczu będzie dostępna w usłudze STS TV, wystarczy obstawić dowolny zakład przed meczem, żeby uzyskać dostęp do setek transmisji dziennie. Rejestracja z kodem BETONLINE na stronie www.STS.pl.

20:55 Piłka nożna, Liga francuska: RC Strasbourg – Olympique Marsylia
Transmisja: Canal+ Sport 5 / Eleven Sports 3

20:55 Piłka nożna, Liga hiszpańska: Valencia CF – FC Barcelona
Transmisja: Eleven Sports 1

21:00 Tenis: Turniej ATP w Bazylei – mecz półfinałowy
Transmisja: Polsat Sport Extra

21:15 Łyżwiarstwo figurowe: Skate Canada – taniec dowolny
Transmisja: Eurosport 1

21:25 Łyżwiarstwo figurowe: Skate Canada – taniec dowolny
Transmisja: Polsat Sport News

21:50 Piłka nożna, Copa Libertadores mecz finałowy: Athletico Paranaense – CR Flamengo
Transmisja: Polsat Sport Premium 1

21:55 Formuła 1: Grand Prix Meksyku – sesja kwalifikacyjna
Transmisja: Eleven Sports 2

22:00 Liga+ – magazyn piłkarski
Transmisja: Canal+ Sport / Canal+ Sport 3

22:40 NASCAR Xfinity Series: Wyścig w Martinsville
Transmisja: Sportklub

23:00 Łyżwiarstwo figurowe: Skate Canada – ceremonia dekoracji
Transmisja: Polsat Sport

23:00 Short track: Zawody Pucharu Świata w Montrealu
Transmisja: Polsat Sport Extra

VIAPLAY – TRANSMISJE NA ŻYWO:

00:05 Hokej, Liga NHL: Vegas – Anaheim

01:05 Hokej, Liga NHL: Carolina – NY Islanders

01:05 Hokej, Liga NHL: New Jersey – Colorado

01:05 Hokej, Liga NHL: Columbus – Boston

01:30 Major League Baseball: Astros – Phillies

04:05 Hokej, Liga NHL: Vancouver – Pittsburgh

04:35 Hokej, Liga NHL: Arizona – Winnipeg

12:50 Piłka nożna, Liga szwedzka kobiet: Umea – Brommapojkarna

12:55 Piłka nożna, Premier League: Leicester City – Manchester City

12:55 Piłka nożna, 2. Bundesliga: Kaiserslautern – FC Nuernberg

12:55 Piłka nożna, 2. Bundesliga: Regensburg – Hansa Rostock

12:55 Piłka nożna, 2. Bundesliga: Holstein Kiel – Fortuna Dusseldorf

13:00 Super League Triathlon w Neom

13:25 Piłka nożna, Championship: West Bromwich – Sheffield United

13:45 Dart: Mistrzostwa Europy – 2. kolejka

13:50 Sporty motorowe: Ferrari Challenge EU & Asia – Finali Mondiali 2022

14:25 Piłka nożna, Serie A kobiet: Inter Mediolan – AS Roma

14:50 Piłka nożna, Liga szwedzka kobiet: Hammarby – Orebro

14:55 Piłka nożna, Bundesliga: Bayern Monachium – FSV Mainz

15:20 Piłka nożna: Multiliga Premier League

15:20 Piłka nożna, Bundesliga: VfL Wolfsburg – VfL Bochum

15:20 Piłka nożna, Bundesliga: VfB Stuttgart – FC Augsburg

15:20 Piłka nożna, Bundesliga: RB Lipsk – Bayer Leverkusen

15:20 Rugby, Puchar Świata: Anglia – Grecja

15:55 Piłka nożna, Premier League: Bournemouth – Tottenham Hotspur

15:55 Piłka nożna, Premier League: Newcastle United – Aston Villa

UWAGA: Sprawdź aktualny ranking bukmacherów - wybierz bukmachera z najlepszą ofertą kursów, zakładów i bonusów na start.

15:55 Piłka nożna, Premier League: Crystal Palace – Southampton

15:55 Piłka nożna, Premier League: Brighton – Chelsea Londyn

15:55 Piłka nożna, Premier League: Brentford – Wolverhampton

15:55 Piłka nożna, Championship: Norwich City – Stoke City

15:55 Rugby, Premiership: Harlequins – London Irish

16:10 Sporty motorowe: Ferrari Challenge North America – Finali Mondiali 2022

17:20 Sporty motorowe: Ferrari Challenge Europe – Finali Mondiali 2022

17:50 Rugby, Puchar Świata: Fidżi – Szkocja

17:55 Hokej, Liga szwedzka: Orebro – Timra

18:00 Piłka nożna, Bundesliga: Eintracht Frankfurt – Borussia Dortmund

18:00 LIV Golf Team Championship – 2. runda

18:20 Rugby, Autumn Nations Series: Szkocja – Australia

18:25 Piłka nożna, Premier League: Fulham Londyn – Everton

20:00 Dart: Mistrzostwa Europy – 2. kolejka

20:00 Hokej, Liga NHL: Dallas – NY Rangers

20:15 Piłka nożna, Premier League: Liverpool – Leeds United

20:20 Rugby, Puchar Świata: Australia – Włochy

20:25 Piłka nożna, 2. Bundesliga: St. Pauli – Darmstadt

22:05 Hokej, Liga NHL: Florida – Ottawa

22:35 Hokej, Liga NHL: San Jose – Tampa Bay

23:00 Sporty motorowe: NRX Rallycross Series

UWAGA: Specjalne promocje bukmacherskie dla nowych graczy zakładów sportowych, oferują najlepsi bukmacherzy jak Fortuna, Superbet i STS.


5 / 5. Ocen: 1

Tomasz Bysiewicz

Pasjonat sportu z ponad 15-letnim doświadczeniem dziennikarskim. Interesuję się wieloma dyscyplinami sportowymi a w szczególności piłką nożną, siatkówką i tenisem. Nie są mi obce również sporty zimowe. Nie potrafię żyć bez sportu i dobrej muzyki :)

Najnowsze wiadomości

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Dodaj swój komentarz.x