CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – SOBOTA (27.08.2022)

Drugi dzień mistrzostw świata siatkarzy, ósmy etap kolarskiego wyścigu Vuelta a Espana a także emocje w europejskich ligach piłkarskich oraz inne sportowe wydarzenia w sobotnich transmisjach na żywo.

CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – SOBOTA (27.08.2022)

CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – SOBOTA (27.08.2022):

SPORTOWE TRANSMISJE NA ŻYWO:

01:00 Tenis: Turniej ATP w Winston-Salem – 1. mecz półfinałowy
Transmisja: Polsat Sport Extra

01:30 NASCAR Xfinity Series: Wyścig w Daytona Beach (23)
Transmisja: Sportklub

03:00 Tenis: Turniej ATP w Winston-Salem – 1. mecz półfinałowy
Transmisja: Polsat Sport Extra

03:00 Badminton: Mistrzostwa świata Tokio 2022 – mecze półfinałowe
Transmisja: Polsat Sport News

04:00 Sporty walki: ONE 161: Moraes vs. Johnson II
Transmisja: TVP Sport

04:20 Piłka nożna, MLS: Portland Timbers – Seattle Sounders
Transmisja: Polsat Sport

06:00 Badminton: Mistrzostwa świata Tokio 2022 – mecze półfinałowe
Transmisja: Polsat Sport Extra

BukmacherBonusyKod
STS.pl1660 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl3754 PLN w bonusach!BETONLINE
eFortuna.pl830 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl200% do 300 PLNBETONLINE
Fuksiarz.pl500 PLN bez obrotuBETONLINE

09:00 Siatkówka plażowa: Turniej finałowy mistrzostw Polski – mecz 1/8 finału mężczyzn
Transmisja: Polsat Sport Extra

09:00 Badminton: Mistrzostwa świata Tokio 2022 – mecze półfinałowe
Transmisja: Polsat Sport News

09:50 Siatkówka plażowa: Turniej finałowy mistrzostw Polski – mecz 1/8 finału mężczyzn
Transmisja: Polsat Sport Extra

10:40 Siatkówka plażowa: Turniej finałowy mistrzostw Polski – mecz 1/8 finału mężczyzn
Transmisja: Polsat Sport Extra

10:40 Piłka nożna kobiet, Ekstraliga: AZS UJ Kraków – Górnik Łęczna
Transmisja: TVP Sport

10:50 Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa świata Polska i Słowenia 2022 mecz grupy E: Turcja – Chiny
Transmisja: Polsat Sport

11:30 Siatkówka plażowa: Turniej finałowy mistrzostw Polski – mecz ćwierćfinałowy kobiet
Transmisja: Polsat Sport Extra

12:00 Kajakarstwo górskie: Zawody Pucharu Świata w Pau – 1. dzień
Transmisja: Eurosport 2

12:20 Siatkówka plażowa: Turniej finałowy mistrzostw Polski – mecz o 9. miejsce mężczyzn
Transmisja: Polsat Sport Extra

12:25 Piłka nożna, PKO BP Ekstraklasa: Radomiak Radom – Korona Kielce
Transmisja: Canal+ Sport / Canal+ Sport 3

12:55 Formuła 1: Grand Prix Belgii – 3. sesja treningowa
Transmisja: Eleven Sports 1

13:00 Kolarstwo, Vuelta a Espana 8. etap: La Pola Llaviana – Yernes y Tameza
Transmisja: Eurosport 1

13:00 Siatkówka plażowa: Turniej World Beach Pro Tour Future w Baden – mecz półfinałowy kobiet
Transmisja: Polsat Sport News

13:10 Kolarstwo górskie: Mistrzostwa świata Les Gets 2022 – zjazd elity kobiet
Transmisja: Eurosport 2

13:10 Siatkówka plażowa: Turniej finałowy mistrzostw Polski – mecz ćwierćfinałowy kobiet
Transmisja: Polsat Sport Extra

13:30 Golf, Turniej DP World Tour: Omega European Masters – runda 3
Transmisja: Golf Channel

13:50 Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa świata Polska i Słowenia 2022 mecz grupy F: Holandia – Egipt
Transmisja: Polsat Sport

14:00 Siatkówka plażowa: Turniej finałowy mistrzostw Polski – mecz o 9. miejsce mężczyzn
Transmisja: Polsat Sport Extra

14:00 Siatkówka plażowa: Turniej World Beach Pro Tour Future w Baden – mecz półfinałowy kobiet
Transmisja: Polsat Sport News

14:30 Biathlon letni: Mistrzostwa świata Ruhpolding 2022 – sprint mężczyzn
Transmisja: TVP Sport

14:50 Siatkówka plażowa: Turniej finałowy mistrzostw Polski – mecz ćwierćfinałowy mężczyzn
Transmisja: Polsat Sport Extra

14:55 Piłka nożna, PKO BP Ekstraklasa: Miedź Legnica – Lechia Gdańsk
Transmisja: Canal+ Sport / Canal+ Sport 3

15:00 Siatkówka plażowa: Turniej World Beach Pro Tour Future w Baden – mecz ćwierćfinałowy mężczyzn
Transmisja: Polsat Sport News

15:30 Kolarstwo górskie: Mistrzostwa świata Les Gets 2022 – zjazd elity mężczyzn
Transmisja: Eurosport 2

15:40 Siatkówka plażowa: Turniej finałowy mistrzostw Polski – mecz ćwierćfinałowy mężczyzn
Transmisja: Polsat Sport Extra

15:55 Piłka nożna, Liga angielska: Liverpool – Bournemouth
Transmisja: Canal+ Sport 2

15:55 Formuła 1: Grand Prix Belgii – sesja kwalifikacyjna
Transmisja: Eleven Sports 1

16:00 Siatkówka plażowa: Turniej World Beach Pro Tour Future w Baden – mecz ćwierćfinałowy mężczyzn
Transmisja: Polsat Sport News

16:30 Siatkówka plażowa: Turniej finałowy mistrzostw Polski – mecz półfinałowy kobiet
Transmisja: Polsat Sport Extra

16:55 Piłka nożna, Liga francuska: AJ Auxerre – RC Strasbourg
Transmisja: Canal+ Family

17:20 Piłka nożna, FORTUNA 1. liga: Ruch Chorzów – Bruk-Bet Termalica Nieciecza
Transmisja: Polsat Sport Extra

17:20 Siatkówka plażowa: Turniej World Beach Pro Tour Future w Baden – mecz półfinałowy kobiet
Transmisja: Polsat Sport News

17:20 Siatkówka mężczyzn, Mistrzostwa świata Polska i Słowenia 2022 mecz grupy A: Tunezja – Portoryko
Transmisja: Polsat Sport Premium 1

17:20 Siatkówka mężczyzn, Mistrzostwa świata Polska i Słowenia 2022 mecz grupy F: Argentyna – Iran
Transmisja: Polsat Sport Premium 2

17:25 Piłka nożna, PKO BP Ekstraklasa: Pogoń Szczecin – KGHM Zagłębie Lubin
Transmisja: Canal+ Sport / Canal+ Sport 3 / TVP Sport

17:25 Piłka nożna, Liga hiszpańska: Elche CF – Real Sociedad
Transmisja: Canal+ Sport 5

18:00 Jeździectwo: Global Champions Tour w Valkenswaard
Transmisja: Eurosport 1

18:10 Siatkówka plażowa: Turniej World Beach Pro Tour Future w Baden – mecz ćwierćfinałowy mężczyzn
Transmisja: Polsat Sport News

18:25 Piłka nożna, Liga angielska: Arsenal Londyn – Fulham Londyn
Transmisja: Canal+ Sport 2

18:25 Piłka nożna, Liga włoska: Juventus Turyn – AS Roma
Transmisja: Eleven Sports 1

18:25 Piłka nożna, Liga włoska: US Cremonese – Torino FC
Transmisja: Eleven Sports 2 / Eleven Sports 4

18:55 Piłka nożna, Liga portugalska: Boavista FC – Benfica Lizbona
Transmisja: Eleven Sports 3

19:00 Tenis: Turniej WTA w Cleveland – mecz finałowy
Transmisja: Canal+ Family

19:00 Sporty walki, FEN 41 walka: Ekaterina Shakalova – Suvi Salmimies
Transmisja: Polsat Sport Fight

19:00 Piłka nożna, Liga grecka: Pas Giannina – Lamia FC
Transmisja: Sportklub

19:25 Piłka nożna, Liga hiszpańska: Rayo Vallecano – RCD Mallorca
Transmisja: Canal+ Sport 5

19:30 Golf, Turniej PGA TOUR: TOUR Championship – runda 3
Transmisja: Golf Channel

19:55 Piłka nożna, PKO BP Ekstraklasa: Widzew Łódź – Wisła Płock
Transmisja: Canal+ Sport / Canal+ Sport 3

19:55 Piłka nożna, Liga holenderska: Feyenoord Rotterdam – FC Emmen
Transmisja: Polsat Sport News

20:00 Boks: Gala MB Boxing Night 13 we Wrocławiu
Transmisja: TVP Sport

20:20 Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa świata Polska i Słowenia 2022 mecz grupy A: Ukraina – Serbia
Transmisja: Polsat Sport

20:40 Piłka nożna, Liga włoska: AC Milan – Bologna FC
Transmisja: Eleven Sports 1

20:40 Piłka nożna, Liga włoska: Spezia – Sassuolo
Transmisja: Eleven Sports 2

20:55 Piłka nożna: Liga francuska: RC Lens – Rennes
Transmisja: Canal+ Sport 2 / Eleven Sports 3

21:00 Piłka nożna, Liga słoweńska: NK Olimpija Ljubljana – Kalcer Radomlje
Transmisja: Sportklub

21:05 Siatkówka mężczyzn, Mistrzostwa świata Polska i Słowenia 2022 mecz grupy E: Włochy – Kanada
Transmisja: Polsat Sport Extra

21:25 Piłka nożna, Liga portugalska: Sporting Lizbona – GD Chaves
Transmisja: Eleven Sports 4

21:55 Piłka nożna, Liga hiszpańska: UD Almeria – Sevilla FC
Transmisja: Canal+ Sport 5

22:00 Liga+ – magazyn piłkarski
Transmisja: Canal+ Sport / Canal+ Sport 3

23:00 Eleven Gol Live – magazyn piłkarski
Transmisja: Eleven Sports 1

23:00 Tenis: Turniej ATP w Winston-Salem – mecz finałowy
Transmisja: Polsat Sport Extra

23:55 Piłka nożna, Liga brazylijska: Fluminense FC – SE Palmeiras
Transmisja: Polsat Sport Premium 1

VIAPLAY – TRANSMISJE NA ŻYWO:

00:30 Major League Baseball: Marlins – Dodgers

09:00 New Zealand Darts Masters – ćwierćfinały, półfinały, finał

10:10 DTM w Nurburgring – kwalifikacja 1

12:55 Piłka nożna, 2. Bundesliga: St. Pauli – Paderborn

12:55 Piłka nożna, 2. Bundesliga: Karlsruher – Hansa Rostock

12:55 Piłka nożna, 2. Bundesliga: Darmstadt – Heidenheim

13:00 Piłka nożna, Premier League: Southampton – Manchester United

13:15 DTM w Nurburgring – wyścigi

13:25 Piłka nożna, Championship: Sunderland – Norwich City

15:00 Piłka nożna, Bundesliga: Hertha Berlin – Borussia Dortmund

15:05 DTM w Nurburgring – wyścigi

15:20 Piłka nożna, Bundesliga: FSV Mainz – Bayer Leverkusen

15:20 Piłka nożna, Bundesliga: Hoffenheim – FC Augsburg

15:20 Piłka nożna, Bundesliga: Schalke – Union Berlin

15:20 Piłka nożna, Bundesliga: RB Lipsk – VfL Wolfsburg

15:30 Piłka nożna: Multiliga Premier League

15:55 Piłka nożna, Premier League: Brentford – Everton

15:55 Piłka nożna, Premier League: Manchester City – Crystal Palace

15:55 Piłka nożna, Premier League: Chelsea Londyn – Leicester City

15:55 Piłka nożna, Premier League: Liverpool – Bournemouth

15:55 Piłka nożna, Premier League: Brighton – Leeds United

15:55 Piłka nożna, Championship: Huddersfield – West Bromwich

18:00 Piłka nożna, Bundesliga: Bayern Monachium – Borussia Moenchengladbach

18:15 Piłka nożna, Premier League: Arsenal Londyn – Fulham Londyn

20:25 Piłka nożna, Serie A kobiet: Como – Juventus

20:25 Piłka nożna, 2. Bundesliga: FC Nuernberg – Hamburger SV

21:00 Golf: US Senior Women’s Open – 3. runda

21:00 Major League Baseball: Blue Jays – Angels

UWAGA: Aktualne promocje i bonusy, jakie oferują legalni bukmacherzy znajdują się na stronie głównej.

5 / 5. Ocen: 1

Tomasz Bysiewicz

Pasjonat sportu z ponad 15-letnim doświadczeniem dziennikarskim. Interesuję się wieloma dyscyplinami sportowymi a w szczególności piłką nożną, siatkówką i tenisem. Nie są mi obce również sporty zimowe. Nie potrafię żyć bez sportu i dobrej muzyki :)

Najnowsze wiadomości

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Dodaj swój komentarz.x