CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – SOBOTA (26.02.2022)

Finały turniejów tenisowych, kolejne zawody Pucharu Świata w sportach zimowych oraz inne sportowe wydarzenia w sobotnich transmisjach na żywo.

CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – SOBOTA (26.02.2022)

CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – SOBOTA (26.02.2022):

SPORTOWE TRANSMISJE NA ŻYWO:

03:00 Tenis: Turniej ATP w Acapulco – 1. mecz półfinałowy
Transmisja: Polsat Sport

04:00 Koszykówka mężczyzn, Liga NBA: Los Angeles Lakers – Los Angeles Clippers
Transmisja: Canal+ Sport

05:00 Tenis: Turniej ATP w Acapulco – 2. mecz półfinałowy
Transmisja: Polsat Sport

07:50 Narciarstwo dowolne: Puchar Świata w Sunny Valley – skicross
Transmisja: Eurosport 2

08:00 Narciarstwo dowolne: Puchar Świata w Sunny Valley – skicross
Transmisja: Polsat Sport Extra

09:15 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata w Garmisch-Partenkirchen – 1. przejazd slalomu mężczyzn
Transmisja: Eurosport 1

10:30 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata w Crans-Montanie – zjazd kobiet
Transmisja: Eurosport 1

11:00 Stan Futbolu – magazyn piłkarski
Transmisja: TVP Sport

11:50 Kolarstwo: UAE Tour – 7. etap
Transmisja: Eurosport 2

12:15 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata w Garmisch-Partenkirchen – 2. przejazd slalomu mężczyzn
Transmisja: Eurosport 2

12:25 Piłka ręczna mężczyzn, PGNiG Superliga: Piotrkowianin Piotrków Trybunalski – MKS Zagłębie Lubin
Transmisja: TVP Sport

12:30 Piłka nożna, FORTUNA 1. liga: Korona Kielce – Stomil Olsztyn
Transmisja: Polsat Sport

13:25 Piłka nożna, Liga angielska: Leeds United – Tottenham Hotspur
Transmisja: Canal+ Sport 2

13:25 Piłka nożna, 2. liga angielska: Blackburn Rovers – Queens Park Rangers
Transmisja: Eleven Sports 3

13:30 Biegi narciarskie: Puchar Świata w Lahti – sprinty stylem dowolnym kobiet i mężczyzn
Transmisja: Eurosport 1

13:30 Kolarstwo: Omloop Het Nieuwsblad
Transmisja: Eurosport 2

13:55 Piłka nożna, Liga hiszpańska: RCD Mallorca – Valencia CF
Transmisja: Eleven Sports 2 / Eleven Sports 4

14:45 Siatkówka mężczyzn, TAURON Puchar Polski mecz półfinałowy: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – Trefl Gdańsk
Transmisja: Polsat Sport

14:55 Piłka nożna, PKO BP Ekstraklasa: Pogoń Szczecin – Lech Poznań
Transmisja: Canal+ Sport / Canal+ Sport 3 / TVP Sport

15:35 Kombinacja norweska: Puchar Świata w Lahti
Transmisja: Eurosport 1

15:55 Piłka nożna, Liga angielska: Manchester United – Watford FC
Transmisja: Canal+ Premium

15:55 Piłka nożna, 2. liga angielska: AFC Bournemouth – Stoke City
Transmisja: Eleven Sports 3

16:00 Tenis: Turniej ATP w Dubaju – mecz finałowy
Transmisja: Polsat Sport Extra

16:00 Tenis: Turniej WTA w Doha – mecz finałowy
Transmisja: Canal+ Family

16:10 Piłka nożna, Liga hiszpańska: Getafe CF – CD Alaves
Transmisja: nSport+

16:30 Skoki narciarskie: Puchar Świata w Lahti – konkurs drużynowy
Transmisja: Eurosport 1

16:30 Kolarstwo kobiet: Omloop Het Nieuwsblad
Transmisja: Eurosport 2

16:55 Piłka nożna, Liga francuska: RC Strasbourg – OGC Nice
Transmisja: Eleven Sports 4

17:25 Piłka nożna, PKO BP Ekstraklasa: Górnik Łęczna – PGE FKS Stal Mielec
Transmisja: Canal+ Sport / Canal+ Sport 3

17:25 Piłka ręczna kobiet, PGNiG Superliga Kobiet: MKS FunFloor Perła Lublin – MKS Zagłębie Lubin
Transmisja: TVP Sport

17:55 Piłka nożna, Liga włoska: FC Empoli – Juventus Turyn
Transmisja: Eleven Sports 2

18:00 Koszykówka mężczyzn, Liga NBA: Detroit Pistons – Boston Celtics
Transmisja: Canal+ Family

18:00 Siatkówka mężczyzn, TAURON Puchar Polski mecz półfinałowy: Jastrzębski Węgiel – Asseco Resovia Rzeszów
Transmisja: Polsat Sport

18:00 Siatkówka mężczyzn, Liga włoska: Consar RCM Ravenna – Verona Volley
Transmisja: Polsat Sport Extra

18:00 Wyścigi konne: Saudi Cup
Transmisja: Polsat Sport News

18:25 Piłka nożna, Liga angielska: Everton FC – Manchester City
Transmisja: Canal+ Sport 2

18:25 Piłka nożna, Liga hiszpańska: Rayo Vallecano – Real Madryt
Transmisja: Eleven Sports 1

18:55 Piłka nożna, Liga portugalska: CS Maritimo – Sporting Lizbona
Transmisja: Eleven Sports 3 / Eleven Sports 4

19:00 Biathlon: Mistrzostwa świata juniorów Soldier Hollow 2022 – bieg sprinterski mężczyzn
Transmisja: Polsat Sport News

19:45 Sporty walki: Armia Fight Night 12 w Gliwicach
Transmisja: TVP Sport

19:55 Piłka nożna, PKO BP Ekstraklasa: Piast Gliwice – Górnik Zabrze
Transmisja: Canal+ Sport / Canal+ Sport 3

20:00 Snooker: Turniej European Masters – mecz półfinałowy
Transmisja: Eurosport 1

20:00 Turniej PGA TOUR: The Honda Classic – runda 3
Transmisja: Golf Channel

20:30 Boks, Walka o pasy WBC, IBF, WBO World i WBA Super World w Glasgow waga superlekka: Josh Taylor – Jack Catterall
Transmisja: Polsat Sport

20:40 Piłka nożna, Liga włoska: US Sassuolo – AC Fiorentina
Transmisja: Eleven Sports 1

20:55 Piłka nożna, Liga francuska: Paris Saint-Germain – AS Saint-Etienne
Transmisja: Eleven Sports 2 / Eleven Sports 4 / nSport+

20:55 Piłka nożna, Liga hiszpańska: Atletico Madryt – Celta Vigo
Transmisja: Canal+ Sport 2

22:00 Biathlon: Mistrzostwa świata juniorów Soldier Hollow 2022 – bieg sprinterski kobiet
Transmisja: Polsat Sport News

22:00 Magazyn piłkarski Liga+
Transmisja: Canal+ Sport / Canal+ Sport 3

23:00 Eleven Gol Live – magazyn piłkarski
Transmisja: Eleven Sports 1

23:00 NASCAR Xfinity Series: Wyścig w Fontanie
Transmisja: Sportklub

VIAPLAY – TRANSMISJE NA ŻYWO:

01:05 Hokej, Liga NHL: Carolina – Columbus

02:05 Hokej, Liga NHL: St. Louis – Buffalo

02:35 Hokej, Liga NHL: Chicago – New Jersey

03:05 Hokej, Liga NHL: Colorado – Winnipeg

03:35 Hokej, Liga NHL: Arizona – Vegas

04:05 Hokej, Liga NHL: Anaheim – Los Angeles

12:30 NHL On The Fly

13:25 Piłka nożna, 2. Bundesliga: Ingolstadt – St. Pauli

13:25 Piłka nożna, 2. Bundesliga: Hansa Rostock – FC Nuernberg

13:25 Piłka nożna, 2. Bundesliga: Karlsruher – Schalke 04

13:55 Piłka nożna, Afrykańska Liga Mistrzów: ES Tunis – ES Sahel

14:25 Piłka nożna, Serie A kobiet: US Sassuolo – AC Milan

15:00 Piłka nożna, Bundesliga: Bayer Leverkusen – Arminia Bielefeld

15:00 Sporty motorowe: Indycar – Firestone GP (trening)

15:05 Rugby, Six Nations: Szkocja – Francja

15:20 Piłka nożna, Bundesliga: Greuther Fuerth – FC Koeln

15:20 Piłka nożna, Bundesliga: SC Freiburg – Hertha Berlin

15:20 Piłka nożna, Bundesliga: Borussia Moenchengladbach – VfL Wolfsburg

15:20 Piłka nożna, Bundesliga: Union Berlin – FSV Mainz

16:55 Piłka nożna, Afrykańska Liga Mistrzów: Sagrada – Petroleos

16:55 Piłka nożna, Afrykańska Liga Mistrzów: Jwaneng Galaxy – Belouizdad

17:30 Piłka nożna, Bundesliga: Eintracht Frankfurt – Bayern Monachium

17:35 Rugby, Six Nations: Anglia – Walia

17:55 Hokej, Liga szwedzka: Leksand – Lulea

18:25 Sporty motorowe: Indycar – Firestone GP (kwalifikacje)

18:35 Hokej, Liga NHL: Philadelphia – Washington

18:35 Hokej, Liga NHL: Florida – Edmonton

19:00 Sporty walki: KSW 67 – De Fries vs Stosić

19:55 Piłka nożna, Afrykańska Liga Mistrzów: WAC – Zamalek

19:55 Piłka nożna, Afrykańska Liga Mistrzów: Al Ahly – Mamelodi Sundowns

20:25 Piłka nożna, 2. Bundesliga: Dynamo Drezno – Darmstadt

21:00 Hokej, Liga NHL: Pittsburgh – NY Rangers

0 / 5. Ocen: 0

Tomasz Bysiewicz

Pasjonat sportu z ponad 15-letnim doświadczeniem dziennikarskim. Interesuję się wieloma dyscyplinami sportowymi a w szczególności piłką nożną, siatkówką i tenisem. Nie są mi obce również sporty zimowe. Nie potrafię żyć bez sportu i dobrej muzyki :)

Wiadomości sportowe

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Dodaj swój komentarz.x