CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – SOBOTA (23.07.2022)

Mecz półfinałowy Ligi Narodów siatkarzy: Polska – USA, dziewiąty dzień lekkoatletycznych Mistrzostw Świata w Eugene, 20. etap kolarskiego wyścigu Tour de France, mecze 2. kolejki PKO BP Ekstraklasy oraz inne sportowe wydarzenia w sobotnich transmisjach na żywo.

CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – SOBOTA (23.07.2022)

CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – SOBOTA (23.07.2022):

SPORTOWE TRANSMISJE NA ŻYWO:

01:55 Lekkoatletyka, Mistrzostwa świata Eugene i Portland 2022: 8. dzień – sesja nocna
Transmisja: TVP Sport

04:55 Piłka nożna, Soccer Champions Tour: Juventus Turyn – CD Guadalajara
Transmisja: Polsat Sport

10:25 Skoki narciarskie kobiet: Letnie Grand Prix w Wiśle
Transmisja: TVP Sport

11:00 Tenis: Turniej ATP w Gstaad – 1. mecz półfinałowy
Transmisja: Polsat Sport Extra

12:20 Tenis: Iga Świątek i Przyjaciele dla Ukrainy – mecz pokazowy
Transmisja: TVP Sport

12:45 Kolarstwo, Tour de France 20. etap – jazda indywidualna na czas: Lacapelle-Marival – Rocamadour
Transmisja: Eurosport 1

12:55 Formuła 1: Grand Prix Francji – 3. sesja treningowa
Transmisja: Eleven Sports 1

13:00 Tenis: Turniej ATP w Gstaad – 2. mecz półfinałowy
Transmisja: Polsat Sport Extra

13:30 Electric Touring Car Racing: Wyścig we Włoszech – kwalifikacje
Transmisja: Eurosport 2

14:30 Wyścigi konne: King George and Queen Elizabeth Stakes
Transmisja: Polsat Sport News

14:55 Skoki narciarskie mężczyzn: Letnie Grand Prix w Wiśle
Transmisja: TVP Sport

15:00 Skoki narciarskie mężczyzn: Letnie Grand Prix w Wiśle
Transmisja: Eurosport 2

15:30 Tenis: Turniej ATP w Hamburgu – 1. mecz półfinałowy
Transmisja: Polsat Sport Extra

15:55 Formuła 1: Grand Prix Francji – sesja kwalifikacyjna
Transmisja: Eleven Sports 1

16:10 Żużel, eWinner 1. liga: ROW Rybnik – H. Skrzydlewska Orzeł Łódź
Transmisja: Canal+ Sport 5

17:00 Golf, Turniej DP World Tour: Cazoo Classic – runda 3
Transmisja: Golf Channel

17:10 Szermierka: Mistrzostwa świata Kair 2022 – 9. dzień
Transmisja: Eurosport 2

17:20 Piłka nożna, FORTUNA 1. liga: Arka Gdynia – Zagłębie Sosnowiec
Transmisja: Polsat Sport Extra

17:25 Piłka nożna, PKO BP Ekstraklasa: Cracovia Kraków – Korona Kielce
Transmisja: Canal+ Sport / Canal+ Sport 3

17:30 Tenis: Turniej ATP w Hamburgu – 2. mecz półfinałowy
Transmisja: Polsat Sport News

17:45 Siatkówka mężczyzn, Liga Narodów półfinał play-off: Polska – USA
Transmisja: Polsat Sport

18:30 Triathlon: Zawody PTO Canadian Open
Transmisja: Eurosport 1

18:40 Lekkoatletyka, Mistrzostwa świata Eugene i Portland 2022: 9. dzień – sesja popołudniowa
Transmisja: TVP Sport

19:55 Piłka nożna, PKO BP Ekstraklasa: Legia Warszawa – KGHM Zagłębie Lubin
Transmisja: Canal+ Sport / Canal+ Sport 3

20:45 Siatkówka mężczyzn, Liga Narodów półfinał play-off: Włochy – Francja
Transmisja: Polsat Sport

20:50 Piłka nożna kobiet, Euro 2022 mecz ćwierćfinałowy: Francja – Holandia
Transmisja: TVP Sport

21:00 Golf, Turniej PGA TOUR: 3M Open – runda 3
Transmisja: Golf Channel

21:00 Sporty walki, UFC Fight Night waga ciężka: Curtis Blaydes – Tom Aspinall
Transmisja: Polsat Sport Extra

22:00 Magazyn piłkarski Liga+
Transmisja: Canal+ Sport / Canal+ Sport 3

VIAPLAY – TRANSMISJE NA ŻYWO:

01:00 Major League Baseball: Mets – Padres

04:00 Major League Baseball: Dodgers – Giants

11:55 Piłka nożna, mecz towarzyski: Paris Saint-Germain – Urawa Red Diamonds

12:30 Fish O Mania

12:55 Piłka nożna, 2. Bundesliga: Holstein Kiel – Kaiserslautern

12:55 Piłka nożna, 2. Bundesliga: FC Nuernberg – Greuther Fuerth

12:55 Piłka nożna, 2. Bundesliga: Heidenheim – Braunschweig

14:20 Coppa Shell w Hockenheim: wyścigi

14:35 W Series w Le Castellet: wyścigi

16:10 Żużel, eWinner 1. liga: ROW Rybnik – H. Skrzydlewska Orzeł Łódź

16:30 Indycar: Iowa 250 – kwalifikacje

17:20 Trofeo Pirelli w Hockenheim: wyścigi

19:00 Mieszane sztuki walki, KSW 72: Romanowski vs Grzebyk

19:00 Major League Baseball: White Sox – Guardians

20:25 Piłka nożna, 2. Bundesliga: Hannover – St. Pauli

21:00 Dart: World Matchplay – półfinały

21:00 Indycar: Iowa 250 – wyścigi

21:50 Piłka nożna, Puchar Narodów Afryki Kobiet: Maroko – Południowa Afryka

5 / 5. Ocen: 1

Tomasz Bysiewicz

Pasjonat sportu z ponad 15-letnim doświadczeniem dziennikarskim. Interesuję się wieloma dyscyplinami sportowymi a w szczególności piłką nożną, siatkówką i tenisem. Nie są mi obce również sporty zimowe. Nie potrafię żyć bez sportu i dobrej muzyki :)

Wiadomości sportowe

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Dodaj swój komentarz.x