CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – SOBOTA (23.04.2022)

Półfinałowe mecze play-off PlusLigi siatkarzy, emocje piłkarskie w europejskich ligach, ósmy dzień mistrzostw świata w snookerze, kolejne mecze turniejów tenisowych oraz inne sportowe wydarzenia w sobotnich transmisjach na żywo.

CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – SOBOTA (23.04.2022)

CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – SOBOTA (23.04.2022):

SPORTOWE TRANSMISJE NA ŻYWO:

02:30 Koszykówka mężczyzn, Liga NBA play-off: Chicago Bulls – Milwaukee Bucks
Transmisja: Canal+ Sport

04:00 Sporty walki, Bellator 278: Velasquez vs. Carmouche
Transmisja: TVP Sport

10:00 Stan Futbolu – magazyn piłkarski
Transmisja: TVP Sport

10:30 Formuła 3: Grand Prix Włoch – 1. wyścig
Transmisja: Polsat Sport Extra

11:00 Snooker: Mistrzostwa świata w Sheffield – 8. dzień
Transmisja: Eurosport 1

11:55 Statscore Futsal Ekstraklasa: MOKS Słoneczny Stok Białystok – LSSS Team Lębork
Transmisja: Canal+ Sport 5

12:25 Formuła 1: Grand Prix Emilii-Romanii – 2. sesja treningowa
Transmisja: Eleven Sports 1

12:30 Piłka nożna, FORTUNA 1. liga: Korona Kielce – Arka Gdynia
Transmisja: Polsat Sport

12:55 Piłka nożna, Liga szkocka: Motherwell FC – Rangers FC
Transmisja: Polsat Sport Premium 1

13:10 Piłka ręczna mężczyzn, PGNiG Superliga: Energa MKS Kalisz – Piotrkowianin Piotrków Trybunalski
Transmisja: TVP Sport

13:25 Piłka nożna, Liga angielska: Arsenal Londyn – Manchester United
Transmisja: Canal+ Sport 2

13:30 Tenis: Turniej ATP w Barcelonie – 1. mecz półfinałowy
Transmisja: Polsat Sport Extra

13:50 Wyścigi superbike’ów: Mistrzostwa Świata w Assen – 1. wyścig
Transmisja: Eurosport 2

14:00 Tenis: Turniej WTA w Stuttgarcie – mecz półfinałowy
Transmisja: Canal+ Family

14:45 Siatkówka mężczyzn, PlusLiga mecz półfinałowy play-off: Grupa Azoty Kędzierzyn-Koźle – Aluron CMC Warta Zawiercie
Transmisja: Polsat Sport

14:55 Piłka nożna, PKO BP Ekstraklasa: Śląsk Wrocław – Bruk-Bet Termalica Nieciecza
Transmisja: Canal+ Sport / Canal+ Sport 3

14:55 Piłka nożna, Liga włoska: Venezia FC – Atalanta Bergamo
Transmisja: Eleven Sports 2

14:55 Piłka nożna, Liga włoska: Torino FC – Spezia Calcio
Transmisja: Eleven Sports 3

15:00 Turniej DP World Tour: ISPS Handa Championship in Spain – runda 3
Transmisja: Golf Channel

15:00 Wyścigi supersportów: Mistrzostwa Świata w Assen – 1. wyścig
Transmisja: Eurosport 2

15:30 Snooker: Mistrzostwa świata w Sheffield – 8. dzień
Transmisja: Eurosport 1

15:55 Piłka nożna, Liga angielska: Manchester City – Watford FC
Transmisja: Canal+ Sport 2

15:55 Piłka nożna, Liga angielska: Leicester City – Aston Villa
Transmisja: Canal+ Family

15:55 Piłka nożna, Liga angielska: Norwich City – Newcastle United
Transmisja: Canal+ Now

15:55 Piłka nożna, 2. liga angielska: AFC Bournemouth – Fulham Londyn
Transmisja: Eleven Sports 4

16:00 Tenis: Turniej ATP w Barcelonie – 2. mecz półfinałowy
Transmisja: Polsat Sport Extra

16:00 Tenis: Turniej WTA w Stuttgarcie – mecz półfinałowy
Transmisja: Canal+ Family

16:10 Żużel: eWinner 1. liga: Orzeł Łódź – Abramczyk Polonia Bydgoszcz
Transmisja: Canal+ Sport 5

16:25 Piłka nożna, Liga holenderska: NEC Nijmegen – Ajax Amsterdam
Transmisja: Polsat Sport News

16:55 Piłka nożna, Liga francuska: Olympique Lyon – Montpellier HSC
Transmisja: Eleven Sports 2

17:00 Triathlon: Zawody Super League Arena Games w Londynie
Transmisja: Eurosport 2

17:25 Piłka nożna, PKO BP Ekstraklasa: Piast Gliwice – Jagiellonia Białystok
Transmisja: Canal+ Sport / Canal+ Sport 3

17:30 Siatkówka mężczyzn, PlusLiga mecz półfinałowy play-off: Jastrzębski Węgiel – PGE Skra Bełchatów
Transmisja: Polsat Sport

17:50 Formuła 2: Grand Prix Włoch – 1. wyścig
Transmisja: Polsat Sport Extra

17:55 Piłka nożna, Liga włoska: Inter Mediolan – AS Roma
Transmisja: Eleven Sports 1

18:00 Koszykówka mężczyzn, Liga hiszpańska: Surne Bilbao Basket – UCAM Murcja
Transmisja: Sportklub

18:15 Piłka nożna, eWinner 2. liga: Ruch Chorzów – Radunia Stężyca
Transmisja: TVP Sport

18:25 Piłka nożna, Liga angielska: Brentford FC – Tottenham Hotspur
Transmisja: Canal+ Sport 2

18:40 Tenis: Turniej ATP w Belgradzie – 1. mecz półfinałowy
Transmisja: Polsat Sport Extra

18:55 Piłka nożna, Liga francuska: AS Saint-Etienne – AS Monaco
Transmisja: Eleven Sports 3

18:55 Piłka nożna, Liga portugalska: Benfica Lizbona – Famalicao
Transmisja: Eleven Sports 4

19:35 Żużel: eWinner 1. liga: Trans MF Devils Landshut – Stelmet Falubaz Zielona Góra
Transmisja: Canal+ Sport 5

19:45 Snooker: Mistrzostwa świata w Sheffield – 8. dzień
Transmisja: Eurosport 1

19:55 Piłka nożna, PKO BP Ekstraklasa: Lechia Gdańsk – Warta Poznań
Transmisja: Canal+ Sport / Canal+ Sport 3

19:55 Piłka nożna, Liga czeska: Sparta Praga – Banik Ostrava
Transmisja: Polsat Sport Premium 1

20:00 Turniej PGA TOUR: Zurich Classic of New Orleans – runda 3
Transmisja: Golf Channel

20:30 Siatkówka mężczyzn, PlusLiga mecz o 7. miejsce: GKS Katowice – Trefl Gdańsk
Transmisja: Polsat Sport

20:40 Piłka nożna, Liga włoska: Hellas Verona – Sampdoria Genua
Transmisja: Eleven Sports 2

20:40 Koszykówka mężczyzn: Liga hiszpańska
Transmisja: Canal+ Now

20:55 Piłka nożna, Liga francuska: Paris Saint-Germain – RC Lens
Transmisja: Canal+ Sport 2 / Eleven Sports 1

20:55 Piłka nożna, Liga holenderska: SC Cambuur – PSV Eindhoven
Transmisja: Polsat Sport Extra

21:25 Piłka nożna, Liga brazylijska: Athletico Paranaense – CR Flamengo
Transmisja: Polsat Sport News

21:55 Piłka nożna, Puchar Hiszpanii mecz finałowy: Betis Sevilla – Valencia CF
Transmisja: TVP Sport

22:00 Liga+ – magazyn piłkarski
Transmisja: Canal+ Sport

22:00 NASCAR Xfinity Series: Wyścig w Lincoln
Transmisja: Sportklub

22:30 Koszykówka mężczyzn, Liga NBA play-off: Utah Jazz – Dallas Mavericks
Transmisja: Canal+ Family

23:00 Koszykówka mężczyzn, Liga NBA play-off: Utah Jazz – Dallas Mavericks
Transmisja: Canal+ Sport 2

23:15 Eleven Gol Live – magazyn piłkarski
Transmisja: Eleven Sports 1

23:55 Piłka nożna, Liga brazylijska: Palmeiras – Corinthians Paulista
Transmisja: Polsat Sport News

VIAPLAY – TRANSMISJE NA ŻYWO:

01:00 Major League Baseball: Yankees – Guardians

01:05 Hokej, Liga NHL: Columbus – Ottawa

02:05 Hokej, Liga NHL: Minnesota – Seattle

03:05 Hokej, Liga NHL: Edmonton – Colorado

04:35 Hokej, Liga NHL: Arizona – Washington

13:25 Piłka nożna, 2. Bundesliga: Schalke – Werder Brema

13:25 Piłka nożna, 2. Bundesliga: Jahn Regensburg – Hamburger SV

13:25 Piłka nożna, 2. Bundesliga: Holstein Kiel – Heidenheim

13:25 Piłka ręczna, Półfinał Pucharu Niemiec: THW Kiel – TBV Lemgo Lippe

13:30 NHL On The Fly

13:55 Piłka nożna, Bundesliga kobiet: Hoffenheim – Turbine Poczdam

14:25 Piłka nożna, Serie A kobiet: Fiorentina – Roma

15:00 Piłka nożna, Bundesliga: RB Lipsk – Union Berlin

15:10 Hokej, Liga szwedzka: Lulea – Frolunda

15:20 Piłka nożna, Bundesliga: Greuther Fuerth – Bayer Leverkusen

15:20 Piłka nożna, Bundesliga: FC Koeln – Arminia Bielefeld

15:20 Piłka nożna, Bundesliga: SC Freiburg – Borussia Moenchengladbach

15:20 Piłka nożna, Bundesliga: Eintracht Frankfurt – Hoffenheim

15:55 Rugby, Premiership: Harlequins – Leicester Tigers

16:05 Piłka ręczna, Półfinał Pucharu Niemiec: SC Magdeburg – HC Erlangen

17:00 Mieszane sztuki walki: CAGE 54 – Gronvall vs Enev

17:00 SLT Arena Games Triathlon

17:30 Piłka nożna, Bundesliga: Bayern Monachium – Borussia Dortmund

17:55 Piłka nożna, Afrykańska Liga Mistrzów ćwierćfinał: Mamelodi – Petroleos

18:35 Hokej, Liga NHL: New Jersey – Carolina

18:35 Hokej, Liga NHL: Detroit – Pittsburgh

18:35 Hokej, Liga NHL: Buffalo – NY Islanders

19:00 Major League Baseball: Yankees – Guardians

19:00 Mieszane sztuki walki: KSW 69 – Przybysz vs Martins

19:15 Boks: Fury vs Whyte

20:10 Rugby, Six Nations kobiet: Włochy – Szkocja

20:25 Piłka nożna, 2. Bundesliga: St. Pauli – Darmstadt

21:00 Hokej, Liga NHL: Boston – NY Rangers

22:00 Boks: studio – Fury vs Whyte

23:55 Piłka nożna, Afrykańska Liga Mistrzów ćwierćfinał: WAC – Belouizdad

0 / 5. Ocen: 0

Tomasz Bysiewicz

Pasjonat sportu z ponad 15-letnim doświadczeniem dziennikarskim. Interesuję się wieloma dyscyplinami sportowymi a w szczególności piłką nożną, siatkówką i tenisem. Nie są mi obce również sporty zimowe. Nie potrafię żyć bez sportu i dobrej muzyki :)

Najnowsze wiadomości

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Dodaj swój komentarz.x