CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – SOBOTA (22.10.2022)

Szlagierowy mecz PlusLigi: PGE Skra Bełchatów – Asseco Resovia Rzeszów a także mnóstwo emocji piłkarskich w PKO BP Ekstraklasie i ligach europejskich oraz inne sportowe wydarzenia w sobotnich transmisjach na żywo.

CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – SOBOTA (22.10.2022)

CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – SOBOTA (22.10.2022):

SPORTOWE TRANSMISJE NA ŻYWO:

01:20 Łyżwiarstwo figurowe: Skate America – program krótki par sportowych
Transmisja: Polsat Sport

02:00 Tenis: Turniej WTA w Guadalajarze – mecz ćwierćfinałowy
Transmisja: Canal+ Sport

02:45 Łyżwiarstwo figurowe: Skate America – program krótki solistów
Transmisja: Polsat Sport

04:00 Tenis: Turniej WTA w Guadalajarze – mecz ćwierćfinałowy
Transmisja: Canal+ Sport

04:00 Sporty walki, ONE on Prime Video 3: De Ridder vs. Abdulaev
Transmisja: TVP Sport

06:00 Koszykówka mężczyzn, Liga chińska: Fujian – Liaoning
Transmisja: Sportklub

07:30 Wspinaczka: Zawody Pucharu Świata w Morioce
Transmisja: Eurosport 2

09:45 Narciarstwo alpejskie: Zawody Pucharu Świata w Soelden – 1. przejazd slalomu giganta kobiet
Transmisja: Eurosport 1

09:55 Piłka nożna kobiet, Ekstraliga: UKS SMS Łódź – AZS UJ Kraków
Transmisja: TVP Sport

12:00 Koszykówka mężczyzn, Liga turecka: Bahcesehir Koleji – Yukatel Merkezefendi Belediyesi Basket
Transmisja: Sportklub

12:00 Stan futbolu – magazyn piłkarski
Transmisja: TVP Sport

12:50 Narciarstwo alpejskie: Zawody Pucharu Świata w Soelden – 2. przejazd slalomu giganta kobiet
Transmisja: Eurosport 1

12:55 Siatkówka kobiet, TAURON Giganci Siatkówki: DevelopRes Bella Dolina Rzeszów – SSC Palmberg Schwerin
Transmisja: TVP Sport

13:25 Piłka nożna, Liga szkocka: Hearts FC – Celtic Glasgow
Transmisja: Polsat Sport Extra

13:55 Piłka nożna, Liga hiszpańska: Rayo Vallecano – Cadiz CF
Transmisja: Canal+ Sport 5

14:00 Golf, Turniej DP World Tour: Mallorca Golf Open – runda 3
Transmisja: Golf Channel

14:05 Snooker: Turniej Northern Ireland Open w Belfaście – mecz półfinałowy
Transmisja: Eurosport 1

14:30 Koszykówka mężczyzn, Liga turecka: Onvo Büyükcekmece Basketbol – Türk Telekom
Transmisja: Sportklub

Superbet
3754 PLNKOD: BETONLINE
  • 3500 PLN bez ryzyka
  • 200 PLN w bonusach
  • 34 PLN freebet
STS
1660 PLN KOD: BETONLINE
  • 1500 PLN w bonusach
  • 100 PLN bez ryzyka
  • 60 PLN za zadania

14:45 Siatkówka mężczyzn, PlusLiga: PGE Skra Bełchatów – Asseco Resovia Rzeszów
Transmisja: Polsat Sport

14:55 Piłka nożna, PKO BP Ekstraklasa: PGE FKS Stal Mielec – Wisła Płock
Transmisja: Canal+ Sport / Canal+ Sport 3

14:55 Piłka nożna, Liga włoska: US Salernitana – Spezia Calcio
Transmisja: Eleven Sports 1 / Eleven Sports 4

14:55 Siatkówka kobiet, TAURON Giganci Siatkówki: Grupa Azoty Chemik Police – SC Poczdam
Transmisja: TVP Sport

15:30 Tenis: Turniej ATP w Antwerpii – 1. mecz półfinałowy
Transmisja: Polsat Sport Extra

15:55 Piłka nożna, Liga angielska: Manchester City – Brighton & Hove Albion
Transmisja: Canal+ Sport 2

16:10 Piłka nożna, Liga hiszpańska: Real Valladolid – Real Sociedad
Transmisja: Eleven Sports 2

16:25 Piłka nożna, Liga holenderska: Feyenoord Rotterdam – Fortuna Sittard
Transmisja: Polsat Sport Premium 2

16:55 Piłka nożna, Liga francuska: Montpellier HSC – Olympique Lyon
Transmisja: Canal+ Sport 5 / Canal+ Family / Eleven Sports 3 / Eleven Sports 4

17:20 Koszykówka mężczyzn, Energa Basket Liga: Grupa Sierleccy Czarni Słupsk – WKS Śląsk Wrocław
Transmisja: Polsat Sport Extra

17:20 Piłka nożna, FORTUNA 1. liga: Wisła Kraków – Podbeskidzie Bielsko-Biała
Transmisja: Polsat Sport News

17:25 Piłka nożna, PKO BP Ekstraklasa: Legia Warszawa – Pogoń Szczecin
Transmisja: Canal+ Sport / Canal+ Sport 3 / TVP Sport

17:30 Siatkówka mężczyzn, PlusLiga: Aluron CMC Warta Zawiercie – Indykpol AZS Olsztyn
Transmisja: Polsat Sport

17:55 Piłka nożna, Liga włoska: AC Milan – AC Monza
Transmisja: Eleven Sports 1

BukmacherBonusyKod
STS.pl1660 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl3754 PLN w bonusach!BETONLINE
eFortuna.pl830 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl200% do 300 PLNBETONLINE
Fuksiarz.pl500 PLN bez obrotuBETONLINE

17:55 Jeździectwo: Puchar Świata w Helsinkach
Transmisja: Eurosport 2

18:00 Siatkówka kobiet: Memoriał Grzegorza Morawskiego – mecz o 3. miejsce
Transmisja: Polsat Sport Premium 1

18:00 Koszykówka mężczyzn, Liga hiszpańska: UCAM Murcja – BAXI Manresa
Transmisja: Sportklub

18:25 Piłka nożna, Liga hiszpańska: Valencia CF – RCD Mallorca
Transmisja: Canal+ Sport 2

18:40 Piłka nożna, Liga holenderska: RKC Waalwijk – AFC Ajax Amsterdam
Transmisja: Polsat Sport Premium 2

19:00 Wyścigi supersportów: Mistrzostwa Świata w San Juan – 1. wyścig
Transmisja: Eurosport 2

19:25 Piłka ręczna mężczyzn: Klubowe mistrzostwa świata – mecz półfinałowy
Transmisja: TVP Sport

19:45 Snooker: Turniej Northern Ireland Open w Belfaście – mecz półfinałowy
Transmisja: Eurosport 1

19:55 Piłka nożna, PKO BP Ekstraklasa: Raków Częstochowa – Korona Kielce
Transmisja: Canal+ Sport / Canal+ Sport 3

20:00 Sporty walki, UFC 280 waga lekka: Charles Oliveira – Islam Makhachev; Beneil Dariush – Mateusz Gamrot
Transmisja: Polsat Sport Extra

20:30 Siatkówka mężczyzn, PlusLiga: LUK Lublin – GKS Katowice
Transmisja: Polsat Sport

20:30 Siatkówka kobiet: Memoriał Grzegorza Morawskiego – mecz finałowy
Transmisja: Polsat Sport Premium 1

20:30 Koszykówka mężczyzn, Liga niemiecka: Veolia Towers Hamburg – FC Bayern Monachium
Transmisja: Sportklub

20:40 Koszykówka mężczyzn, Liga hiszpańska: Gran Canaria – Coviran Granada
Transmisja: Canal+ Sport 5

20:40 Piłka nożna, Liga włoska: AC Fiorentina – Inter Mediolan
Transmisja: Eleven Sports 3

Mecz na żywo: Darmowa transmisja na żywo z tego meczu będzie dostępna w usłudze STS TV, wystarczy obstawić dowolny zakład przed meczem, żeby uzyskać dostęp do setek transmisji dziennie. Rejestracja z kodem BETONLINE na stronie www.STS.pl.

20:40 Łyżwiarstwo figurowe: Skate America – taniec dowolny
Transmisja: Polsat Sport News

20:55 Piłka nożna, Liga francuska: Olympique Marsylia – RC Lens
Transmisja: Canal+ Sport 2 / Eleven Sports 4

20:55 Piłka nożna, Liga hiszpańska: Real Madryt – Sevilla FC
Transmisja: Eleven Sports 1

21:00 Golf, Turniej PGA TOUR: THE CJ CUP in South Carolina – runda 3
Transmisja: Golf Channel

21:15 Boks: Gala MB Boxing Night 14 w Świeradowie-Zdroju
Transmisja: TVP Sport

22:00 Liga+ – magazyn piłkarski
Transmisja: Canal+ Sport / Canal+ Sport 3

22:10 Formuła 1: Grand Prix USA – 3. sesja treningowa
Transmisja: Eleven Sports 2

22:15 Łyżwiarstwo figurowe: Skate America – program krótki solistek
Transmisja: Polsat Sport News

22:50 NASCAR Xfinity Series: Wyścig w Homestead
Transmisja: Sportklub

23:55 Formuła 1: Grand Prix USA – sesja kwalifikacyjna
Transmisja: Eleven Sports 1

UWAGA: Sprawdź aktualny ranking bukmacherów - nowe oferty promocyjne dla graczy

VIAPLAY – TRANSMISJE NA ŻYWO:

01:30 Major League Baseball: Phillies – Padres

01:35 Hokej, Liga NHL: Florida – Tampa Bay

02:35 Hokej, Liga NHL: Chicago – Detroit

03:05 Hokej, Liga NHL: Colorado – Seattle

08:30 Piłka nożna: Losowanie grup mistrzostw świata kobiet

10:00 Sporty motorowe: FIM Supercross World Championship: Grand Prix Australii

12:00 Hokej: NHL On The Fly

12:25 Piłka nożna, Premier League kobiet: Tottenham – Manchester City

12:55 Piłka nożna, Premier League: Nottingham Forest – Liverpool

12:55 Piłka nożna, Bundesliga kobiet: SC Freiburg – Bayer Leverkusen

12:55 Piłka nożna, 2. Bundesliga: Braunschweig – Paderborn

12:55 Piłka nożna, 2. Bundesliga: Regensburg – Sandhausen

12:55 Piłka nożna, 2. Bundesliga: Nuernberg – Hannover

14:25 Piłka nożna, Serie A kobiet: AC Milan – Juventus Turyn

14:50 Piłka nożna, Liga szwedzka kobiet: Vittsjo – AIK

14:55 Piłka nożna, Bundesliga: Hoffenheim – Bayern Monachium

15:20 Piłka nożna, Bundesliga: Borussia Dortmund – VfB Stuttgart

15:20 Rugby, Puchar Świata: Fidżi – Włochy

15:20 Piłka nożna, Bundesliga: SC Freiburg – Werder Brema

15:20 Piłka nożna, Bundesliga: FC Augsburg – RB Lipsk

15:20 Piłka nożna, Bundesliga: Bayer Leverkusen – VfL Wolfsburg

15:25 Piłka nożna, Liga duńska kobiet: Broendby IF – HB Koge

15:40 Piłka nożna, Premier League: Manchester City – Brighton

15:55 Rugby, Premiership: Exeter Chiefs – Saracens

15:55 Piłka nożna, Premier League: Everton – Crystal Palace

15:55 Piłka nożna, Championship: Rotherham – Hull City

17:50 Rugby, Puchar Świata: Anglia – Francja

17:55 Hokej, Liga szwedzka: HV71 – Vaxjo

18:05 Piłka nożna, Premier League: Chelsea Londyn – Manchester United

18:15 Piłka nożna, Bundesliga: Borussia Moenchengladbach – Eintracht Frankfurt

19:00 Hokej, Liga NHL: Boston – Minnesota

19:05 Hokej, Liga NHL: New Jersey – San Jose

19:15 Mieszane sztuki walki: Enfusion #113

20:20 Rugby, Puchar Świata: Nowa Zelandia – Jamajka

20:25 Piłka ręczna, Bundesliga: Flensburg-Handewitt – Frisch Auf Goeppingen

20:25 Piłka nożna, 2. Bundesliga: Arminia Bielefeld – St. Pauli

22:05 Hokej, Liga NHL: Edmonton – St. Louis

22:05 Hokej, Liga NHL: Ottawa – Arizona

23:00 Major League Baseball: Yankees – Astros

UWAGA: Specjalne bonusy na start oferują graczom najlepsi bukmacherzy jak Superbet, Fortuna czy STS. Pełna oferta dla nowych typerów na stronie głównej w zakładce – promocje bukmacherskie.


5 / 5. Ocen: 5

Tomasz Bysiewicz

Pasjonat sportu z ponad 15-letnim doświadczeniem dziennikarskim. Interesuję się wieloma dyscyplinami sportowymi a w szczególności piłką nożną, siatkówką i tenisem. Nie są mi obce również sporty zimowe. Nie potrafię żyć bez sportu i dobrej muzyki :)

Najnowsze wiadomości

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Dodaj swój komentarz.x