CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – SOBOTA (22.01.2022)

Kolejne emocje w mistrzostw Europy piłkarzy ręcznych, mistrzostwach Europy w futsalu a także w wielkoszlemowym turnieju Australian Open. Ponadto piłkarskie emocje w ligach zagranicznych i inne wydarzenia w sobotnich transmisjach na żywo.

CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – SOBOTA (22.01.2022):

CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – SOBOTA (22.01.2022):

TELEWIZYJNE TRANSMISJE NA ŻYWO:

01:00 Tenis, Australian Open: mecze 3. rundy
Transmisja: Eurosport 1

01:00 Tenis, Australian Open: mecze 3. rundy
Transmisja: Eurosport 2

01:00 Koszykówka mężczyzn, liga NBA: Philadelphia 76ers – Los Angeles Clippers
Transmisja: Canal+ Sport

08:50 Biegi narciarskie, Visma Ski Classic: La Diagonella
Transmisja: TVP Sport

10:15 Narciarstwo alpejskie, Puchar Świata w Kitzbühel: 1. przejazd slalomu mężczyzn
Transmisja: Eurosport 2

10:20 Biegi narciarskie, Visma Ski Classic: La Diagonella
Transmisja: TVP Sport

10:45 Łyżwiarstwo figurowe, Mistrzostwa Czterech Kontynentów: program dowolny solistek
Transmisja: Polsat Sport

11:15 Narciarstwo alpejskie, Puchar Świata w Cortinie d’Ampezzo: zjazd kobiet
Transmisja: Eurosport 2

11:15 Narciarstwo dowolne, Puchar Świata w Idre: skicross
Transmisja: Polsat Sport News

12:05 Biathlon, Puchar Świata w Antholz-Anterselvie: bieg ze startu wspólnego mężczyzn
Transmisja: Polsat Sport

12:40 Łyżwiarstwo figurowe, Mistrzostwa Czterech Kontynentów: program dowolny solistek
Transmisja: Polsat Sport

13:15 Stan Futbolu – magazyn piłkarski
Transmisja: TVP Sport

13:25 Piłka nożna, liga angielska: Everton – Aston Villa
Transmisja: Canal+ Sport

13:25 Piłka nożna, 2. liga angielska: Nottingham Forest – Derby County
Transmisja: Eleven Sports 2 / Eleven Sports 4

13:45 Narciarstwo alpejskie, Puchar Świata w Kitzbühel: 2. przejazd slalomu mężczyzn
Transmisja: Eurosport 2

13:55 Piłka nożna, liga hiszpańska: Levante – Cadiz
Transmisja: nSport+

14:20 Futsal, Mistrzostwa Europy: Gruzja – Azerbejdżan
Transmisja: TVP Sport

14:45 Siatkówka mężczyzn, PlusLiga: PGE Skra Bełchatów – Jastrzębski Węgiel
Transmisja: Polsat Sport

14:50 Biathlon, Puchar Świata w Antholz-Anterselvie: sztafeta kobiet
Transmisja: Polsat Sport Extra / Eurosport 1

14:55 Piłka nożna, liga włoska: Genoa – Udinese Calcio
Transmisja: Eleven Sports 1

15:50 Snooker, Turniej Shoot Out: 2. runda
Transmisja: Eurosport 2

15:55 Piłka nożna, liga angielska: Multi Premier League
Transmisja: Canal+ Sport

15:55 Piłka nożna, liga angielska: Manchester United – West Ham United
Transmisja: Canal+ Premium

15:55 Piłka nożna, liga angielska: Leeds United – Newcastle United
Transmisja: Canal+ Sport 2

15:55 Piłka nożna, liga angielska: Brentford – Wolverhampton
Transmisja: Canal+ Family

15:55 Piłka nożna, 2. liga angielska: Birmingham City – Barnsley FC
Transmisja: Eleven Sports 3 / Eleven Sports 4

16:10 Piłka nożna, liga hiszpańska: Villarreal – RCD Mallorca
Transmisja: nSport+

16:15 Skoki narciarskie, Puchar Świata w Titisee-Neustadt: konkurs
Transmisja: Eurosport 1

16:55 Piłka nożna, liga francuska: Brest – Lille OSC
Transmisja: Eleven Sports 2

17:20 Futsal, Mistrzostwa Europy: Hiszpania – Bośnia i Hercegowina
Transmisja: TVP Sport

17:30 Siatkówka mężczyzn, PlusLiga: Projekt Warszawa – Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
Transmisja: Polsat Sport

17:30 Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga: Anwil Włocławek – WKS Śląsk Wrocław
Transmisja: Polsat Sport Extra

17:50 Łyżwiarstwo figurowe, Mistrzostwa Czterech Kontynentów: taniec dowolny par sportowych
Transmisja: Polsat Sport News

17:55 Piłka nożna, liga włoska: Inter Mediolan – Venezia FC
Transmisja: Eleven Sports 1

18:25 Piłka nożna, liga angielska: Southampton – Manchester City
Transmisja: Canal+ Sport

18:25 Piłka nożna, liga hiszpańska: Sevilla FC – Celta Vigo
Transmisja: Canal+ Sport 2

19:30 Jeździectwo, Cavaliada Tour w Sopocie: powożenie, speed&music
Transmisja: TVP Sport

19:45 Snooker, Turniej Shoot Out: 2. runda
Transmisja: Eurosport 1

19:55 Piłka nożna, liga holenderska: AZ Alkmaar – SC Cambuur
Transmisja: Polsat Sport Extra

20:20 Piłka ręczna mężczyzn, Mistrzostwa Europy: Dania – Chorwacja
Transmisja: Eurosport 2

20:30 Siatkówka mężczyzn, PlusLiga: Asseco Resovia Rzeszów – Stal Nysa
Transmisja: Polsat Sport

20:40 Koszykówka mężczyzn, liga hiszpańska: Valencia BC – Herbalife Gran Canaria
Transmisja: nSport+

20:40 Piłka nożna, liga włoska: Lazio Rzym – Atalanta Bergamo
Transmisja: Eleven Sports 1

20:55 Piłka nożna, liga francuska: RC Lens – Olympique Marsylia
Transmisja: Canal+ Sport / Eleven Sports 3

20:55 Piłka nożna, liga hiszpańska: Atletico Madryt – Valencia
Transmisja: Eleven Sports 2

21:25 Piłka nożna, liga portugalska: Sporting Lizbona – SC Braga
Transmisja: Eleven Sports 4

INTERNETOWE TRANSMISJE NA ŻYWO:

01:05 Hokej, liga NHL: Columbus – Pittsburgh
Transmisja: Viaplay

01:05 Hokej, liga NHL: Carolina – NY Rangers
Transmisja: Viaplay

01:05 Hokej, liga NHL: NY Islanders – Arizona
Transmisja: Viaplay

01:05 Hokej, liga NHL: Detroit – Dallas
Transmisja: Viaplay

02:35 Hokej, liga NHL: Chicago – Minnesota
Transmisja: Viaplay

04:05 Hokej, liga NHL: Vancouver – Florida
Transmisja: Viaplay

04:05 Hokej, liga NHL: Seattle – St. Louis
Transmisja: Viaplay

04:05 Hokej, liga NHL: Anaheim – Tampa Bay
Transmisja: Viaplay

13:25 Piłka nożna, 2. liga niemiecka: Ingolstadt – Darmstadt
Transmisja: Viaplay

13:25 Piłka nożna, 2. liga niemiecka: Hansa Rostock – Heidenheim
Transmisja: Viaplay

13:25 Piłka nożna, 2. liga niemiecka: Paderborn – Werder Brema
Transmisja: Viaplay

14:25 Piłka nożna kobiet, liga włoska: Juventus Turyn – AC Fiorentina
Transmisja: Viaplay

15:00 Piłka nożna, 1. liga niemiecka: Hoffenheim – Borussia Dortmund
Transmisja: Viaplay

15:20 Piłka nożna, 1. liga niemiecka: Greuther Fuerth – FSV Mainz
Transmisja: Viaplay

15:20 Piłka nożna, 1. liga niemiecka: SC Freiburg – VfB Stuttgart
Transmisja: Viaplay

15:20 Piłka nożna, 1. liga niemiecka: Borussia Moenchengladbach – Union Berlin
Transmisja: Viaplay

15:20 Piłka nożna, 1. liga niemiecka: Bayer Leverkusen – FC Augsburg
Transmisja: Viaplay

17:30 Piłka nożna, 1. liga niemiecka: VfL Bochum – FC Koeln
Transmisja: Viaplay

17:55 Hokej, liga szwedzka: Brynas – Rogle
Transmisja: Viaplay

19:05 Hokej, liga NHL: Buffalo – Philadelphia
Transmisja: Viaplay

20:25 Piłka nożna, 2. liga niemiecka: Erzgebirge Aue – Schalke 04
Transmisja: Viaplay

21:05 Hokej, liga NHL: Boston – Winnipeg
Transmisja: Viaplay

0 / 5. Ocen: 0

Tomasz Bysiewicz
Tomasz Bysiewicz
Pasjonat sportu z ponad 15-letnim doświadczeniem dziennikarskim. Interesuję się wieloma dyscyplinami sportowymi a w szczególności piłką nożną, siatkówką i tenisem. Nie są mi obce również sporty zimowe. Nie potrafię żyć bez sportu i dobrej muzyki :)

Podobne do: CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – SOBOTA (22.01.2022)

Sport w Polsce

Wiadomości sportowe

P