CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – SOBOTA (20.08.2022)

Szósty dzień lekkoatletycznych mistrzostw Europy w Monachium, mecz Polska – Serbia w ramach siatkarskiego Memoriału Huberta Wagnera a także mnóstwo meczów w europejskich ligach piłkarskich oraz inne sportowe wydarzenia w sobotnich transmisjach na żywo.

CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? - SOBOTA (20.08.2022)
CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – SOBOTA (20.08.2022)

CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – SOBOTA (20.08.2022):

SPORTOWE TRANSMISJE NA ŻYWO:

01:00 Tenis: Turniej ATP w Cincinnati – mecz ćwierćfinałowy
Transmisja: Polsat Sport

02:30 Tenis: Turniej ATP w Cincinnati – mecz ćwierćfinałowy
Transmisja: Polsat Sport

08:30 Lekkoatletyka, Mistrzostwa Europy Monachium 2022: chód na 20 km kobiet i mężczyzn
Transmisja: TVP Sport

12:00 Kolarstwo górskie: Mistrzostwa Europy Monachium 2022
Transmisja: Eurosport 1

12:05 Kolarstwo górskie, Mistrzostwa Europy Monachium 2022: wyścig kobiet
Transmisja: TVP Sport

12:15 Triathlon: Collins Cup w Bratysławie
Transmisja: Eurosport 2

13:00 Golf, Turniej DP World Tour: D+D Real Czech Masters – runda 3
Transmisja: Golf Channel

13:00 Tenis: Turniej ATP Challenger w Kozerkach – mecz półfinałowy
Transmisja: Polsat Sport

BukmacherBonusyKod
STS.pl1660 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl1554 PLN w bonusachBETONLINE
eFortuna.pl830 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackBETONLINE
Fuksiarz.pl500 PLN bez obrotuBETONLINE

13:20 Kajakarstwo: Mistrzostwa Europy Monachium 2022 – finały
Transmisja: TVP Sport

13:25 Piłka nożna, Liga szkocka: Hibernian FC – Rangers FC
Transmisja: Polsat Sport News

13:45 Kolarstwo: PostNord Danmark Rundt – 5. etap
Transmisja: Eurosport 1

14:35 Tenis stołowy, Mistrzostwa Europy Monachium 2022: mecz półfinałowy gry pojedynczej kobiet
Transmisja: TVP Sport

14:55 Piłka nożna, PKO BP Ekstraklasa: Wisła Płock – Korona Kielce
Transmisja: Canal+ Sport / Canal+ Sport 3

15:00 Kolarstwo, Vuelta a Espana 2. etap: 's-Hertogenbosch – Utrecht
Transmisja: Eurosport 1

15:00 Tenis: Turniej ATP Challenger w Kozerkach – mecz półfinałowy
Transmisja: Polsat Sport Extra

15:30 Żeglarstwo: SailGP w Kopenhadze – 2. dzień
Transmisja: Sportklub

15:50 Żużel, 2. liga rewanżowy mecz półfinałowy play-off: OK Bedment Kolejarz Opole – Lokomotiv Daugavpils
Transmisja: Canal+ Sport 5

15:50 Siatkówka plażowa: Mistrzostwa Europy Monachium 2022
Transmisja: TVP Sport

16:00 Siatkówka mężczyzn, Memoriał Huberta Wagnera: Argentyna – Iran
Transmisja: Polsat Sport

16:55 Piłka nożna, Liga francuska: AS Monaco – RC Lens
Transmisja: Eleven Sports 2 / Canal+ Family

17:20 Piłka nożna, FORTUNA 1. liga: Wisła Kraków – Skra Częstochowa
Transmisja: Polsat Sport Extra

17:25 Piłka nożna, PKO BP Ekstraklasa: Śląsk Wrocław – Cracovia Kraków
Transmisja: Canal+ Sport / Canal+ Sport 3

17:25 Piłka nożna, Liga hiszpańska: CA Osasuna – Cadiz CF
Transmisja: Eleven Sports 3

17:50 Siatkówka kobiet, Eliminacje mistrzostw Europy: Ukraina – Cypr
Transmisja: Polsat Sport News

17:55 Piłka nożna, eWinner 2. liga: Motor Lublin – Stomil Olsztyn
Transmisja: TVP Sport

18:10 Jeździectwo: Global Champions Tour w Londynie
Transmisja: Eurosport 1

18:25 Piłka nożna, Liga włoska: Udinese Calcio – US Salernitana
Transmisja: Eleven Sports 4

18:30 Piłka nożna, Liga włoska: Torino FC – Lazio Rzym
Transmisja: Eleven Sports 1

18:30 Siatkówka mężczyzn, Memoriał Huberta Wagnera: Polska – Serbia
Transmisja: Polsat Sport

18:55 Piłka nożna, Liga czeska: FK Mlada Boleslav – AC Sparta Praga
Transmisja: Polsat Sport Premium 1

19:25 Piłka nożna, Liga hiszpańska: RCD Mallorca – Betis Sevilla
Transmisja: Eleven Sports 3

19:25 Piłka nożna, 2. liga hiszpańska: Real Saragossa – UD Levante
Transmisja: Canal+ Family / Canal+ Now

19:30 Golf, Turniej PGA TOUR: BMW Championship – runda 3
Transmisja: Golf Channel

19:55 Piłka nożna, PKO BP Ekstraklasa: Warta Poznań – Widzew Łódź
Transmisja: Canal+ Sport / Canal+ Sport 3

20:10 Lekkoatletyka, Mistrzostwa Europy Monachium 2022: 6. dzień – sesja wieczorna
Transmisja: TVP Sport / TVP 1

20:15 Snooker: Turniej European Masters – mecz półfinałowy
Transmisja: Eurosport 1

20:40 Piłka nożna, Liga włoska: Inter Mediolan – Spezia Calcio
Transmisja: Eleven Sports 1

20:40 Piłka nożna, Liga włoska: Sassuolo Calcio – US Lecce
Transmisja: Eleven Sports 4

20:55 Piłka nożna, Liga francuska: Olympique Marsylia – FC Nantes
Transmisja: Canal+ Sport 5 / Eleven Sports 2

21:00 Tenis: Turniej ATP w Cincinnati – mecz półfinałowy
Transmisja: Polsat Sport

21:00 NASCAR Xfinity Series: Wyścig w Watkins Glen
Transmisja: Sportklub

21:25 Piłka nożna, Liga portugalska: FC Porto – Sporting Lizbona
Transmisja: Eleven Sports 3

22:00 Magazyn piłkarski Liga+
Transmisja: Canal+ Sport / Canal+ Sport 3

23:00 Eleven Gol Live – magazyn piłkarski
Transmisja: Eleven Sports 1

VIAPLAY – TRANSMISJE NA ŻYWO:

01:00 Major League Baseball: Braves – Astros

04:00 Major League Baseball: Dodgers – Marlins

11:00 New South Wales Darts Masters – ćwierćfinały, półfinały, finał

12:55 Piłka nożna, 2. Bundesliga: Sandhausen – Nuernberg

12:55 Piłka nożna, 2. Bundesliga: Regensburg – Karlsruher

12:55 Piłka nożna, 2. Bundesliga: Paderborn – Holstein Kiel

13:00 Piłka nożna, Premier League: Tottenham – Wolverhampton

15:20 Piłka nożna, Bundesliga: Borussia Dortmund – Werder Brema

15:20 Piłka nożna, Bundesliga: FC Augsburg – FSV Mainz

15:20 Piłka nożna, Bundesliga: VfL Wolfsburg – Schalke 04

15:20 Piłka nożna, Bundesliga: VfB Stuttgart – SC Freiburg

15:20 Piłka nożna, Bundesliga: Bayer Leverkusen – Hoffenheim

15:30 Piłka nożna: Multiliga Premier League

15:55 Piłka nożna, Premier League: Everton – Nottingham Forest

15:55 Piłka nożna, Premier League: Fulham Londyn – Brentford

15:55 Piłka nożna, Premier League: Leicester City – Southampton

15:55 Piłka nożna, Premier League: Crystal Palace – Aston Villa

15:55 Piłka nożna, Championship: Preston – Watford

18:15 Piłka nożna, Premier League: Bournemouth – Arsenal Londyn

18:20 Piłka nożna, Bundesliga: Union Berlin – RB Lipsk

18:30 Mieszane sztuki walki, PFL Playoffs: Harrison vs Jindrova

19:00 Mieszane sztuki walki, Glory 81: Saddik – Adegbuyi

19:00 Mieszane sztuki walki, KSW 73: Wrzosek – Sarara

19:00 Major League Baseball: Phillies – Mets

20:25 Piłka nożna, 2. Bundesliga: Braunschweig – Fortuna Dusseldorf

21:00 Golf: US Amateur Open – 4. kolejka

21:00 Piłka nożna: Magazyn Bundesligi

UWAGA: Na nowy sezon piłkarski, najlepsi bukmacherzy przygotowali ciekawe promocje i bonusy na start. Więcej szczegółów na stronie głównej.


5 / 5. Ocen: 1

Tomasz Bysiewicz

Pasjonat sportu z ponad 15-letnim doświadczeniem dziennikarskim. Interesuję się wieloma dyscyplinami sportowymi a w szczególności piłką nożną, siatkówką i tenisem. Nie są mi obce również sporty zimowe. Nie potrafię żyć bez sportu i dobrej muzyki :)

Wiadomości sportowe

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Dodaj swój komentarz.x