CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – SOBOTA (19.03.2022)

Hitowy mecz PKO Bank Ekstraklasy: Raków Częstochowa – Legia Warszawa, drugi dzień lekkoatletycznych Halowych Mistrzostw Świata w Belgradzie, tenisowe turnieje ATP i WTA w Indian Wells oraz inne sportowe wydarzenia w sobotnich transmisjach na żywo.

CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – SOBOTA (19.03.2022)

CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – SOBOTA (19.03.2022):

SPORTOWE TRANSMISJE NA ŻYWO:

02:00 Tenis: Turniej WTA w Indian Wells – mecz półfinałowy
Transmisja: Canal+ Sport

04:00 Tenis: Turniej WTA w Indian Wells – mecz półfinałowy
Transmisja: Canal+ Sport

07:30 Biegi narciarskie: Ski Classics – Birkebeinerrennet
Transmisja: TVP Sport

08:45 Narciarstwo alpejskie: Zawody Pucharu Świata w Courchevel – 1. przejazd slalomu giganta mężczyzn
Transmisja: Eurosport 1

09:25 Lekkoatletyka, Halowe mistrzostwa świata Belgrad 2022: 2. dzień – sesja poranna
Transmisja: TVP Sport

09:30 Kolarstwo: Wyścig Mediolan-San Remo
Transmisja: Eurosport 2

10:15 Narciarstwo alpejskie: Zawody Pucharu Świata w Courchevel – 1. przejazd slalomu kobiet
Transmisja: Eurosport 1

10:40 Formuła 3: Grand Prix Bahrajnu – 1. wyścig
Transmisja: Polsat Sport Extra

11:00 Koszykówka mężczyzn, Liga turecka: Türk Telekom – Gaziantep Basketbol
Transmisja: Sportklub

11:45 Narciarstwo alpejskie: Zawody Pucharu Świata w Courchevel – 2. przejazd slalomu giganta mężczyzn
Transmisja: Eurosport 1

12:25 Piłka nożna, PKO BP Ekstraklasa: Wisła Płock – Śląsk Wrocław
Transmisja: Canal+ Sport / Canal+ Sport 3

12:30 Piłka nożna, FORTUNA 1. liga: Chrobry Głogów – GKS Tychy
Transmisja: Polsat Sport

12:40 Biathlon: Zawody Pucharu Świata w Oslo – bieg na dochodzenie kobiet
Transmisja: Polsat Sport Extra

12:45 Snowboard: Zawody Pucharu Świata w Berchtesgaden – slalom równoległy
Transmisja: Polsat Sport News

12:50 Biathlon: Zawody Pucharu Świata w Oslo – bieg na dochodzenie kobiet
Transmisja: Eurosport 1

12:55 Formuła 1: Grand Prix Bahrajnu – 3. sesja treningowa
Transmisja: Eleven Sports 1

13:25 Piłka nożna, Liga angielska: Aston Villa – Arsenal Londyn
Transmisja: Canal+ Sport 2

13:25 Piłka nożna, 2. liga angielska: Derby County – Coventry City
Transmisja: Eleven Sports 3

13:30 Narciarstwo alpejskie: Zawody Pucharu Świata w Courchevel – 2. przejazd slalomu kobiet
Transmisja: Eurosport 1

13:30 Koszykówka mężczyzn, Liga turecka: Fenerbahce Beko – Besiktas Icrypex
Transmisja: Sportklub

14:45 Siatkówka mężczyzn, PlusLiga: PGE Skra Bełchatów – Aluron CMC Warta Zawiercie
Transmisja: Polsat Sport

14:50 Biathlon: Zawody Pucharu Świata w Oslo – bieg na dochodzenie mężczyzn
Transmisja: Polsat Sport Extra

14:55 Piłka nożna, PKO BP Ekstraklasa: Raków Częstochowa – Legia Warszawa
Transmisja: TVP Sport / Canal+ Sport / Canal+ Sport 3

14:55 Piłka nożna, Liga włoska: SSC Napoli – Udinese Calcio
Transmisja: Eleven Sports 2 / Eleven Sports 4

15:40 Narciarstwo dowolne: Zawody Pucharu Świata w Megeve – jazda po muldach podwójnych
Transmisja: Polsat Sport News

15:55 Formuła 1: Grand Prix Bahrajnu – sesja kwalifikacyjna
Transmisja: Eleven Sports 1

16:00 Skoki narciarskie: Zawody Pucharu Świata w Oberstdorfie
Transmisja: Eurosport 1

16:00 Koszykówka mężczyzn, Liga turecka: Tofas – Semt77 Yalovaspor
Transmisja: Sportklub

16:10 Piłka nożna, Liga hiszpańska: Elche CF – Valencia CF
Transmisja: Canal+ Family

16:55 Piłka nożna, Liga francuska: RC Lens – Clermont Foot 63
Transmisja: Eleven Sports 3 / nSport+

17:05 Koszykówka mężczyzn, NCAA March Madness: Baylor Bears – North Carolina Tar Heels
Transmisja: Canal+ Sport 2

17:20 Koszykówka mężczyzn, Energa Basket Liga: Anwil Włocławek – Legia Warszawa
Transmisja: Polsat Sport Extra

17:25 Piłka nożna, PKO BP Ekstraklasa: Lechia Gdańsk – Górnik Łęczna
Transmisja: Canal+ Sport / Canal+ Sport 3

17:30 Siatkówka mężczyzn, PlusLiga: LUK Lublin – Trefl Gdańsk
Transmisja: Polsat Sport

17:35 Formuła 2: Grand Prix Bahrajnu – 1. wyścig
Transmisja: Polsat Sport News

17:45 Boks, Walka o pas mistrzowski IBF w Dubaju waga musza: Sunny Edwards – Muhammad Waseem
Transmisja: Eurosport 2

17:55 Piłka nożna, Liga włoska: Inter Mediolan – AC Fiorentina
Transmisja: Eleven Sports 1

18:00 Lekkoatletyka, Halowe mistrzostwa świata Belgrad 2022: 2. dzień – sesja wieczorna
Transmisja: TVP Sport

18:00 Koszykówka mężczyzn, Liga hiszpańska: Urbas Fuenlabrada – UCAM Murcja
Transmisja: Sportklub

18:10 Piłka nożna, Puchar Anglii mecz ćwierćfinałowy: Middlesbrough FC – Chelsea Londyn
Transmisja: Eleven Sports 2

18:25 Piłka nożna, Liga hiszpańska: CA Osasuna – UD Levante
Transmisja: Eleven Sports 4

18:30 Boks, Rocky Boxing Night w Stężycy waga junior ciężka: Kajetan Kalinowski – Rafał Rzeźnik
Transmisja: Polsat Sport Fight

19:00 Golf, Turniej PGA TOUR: Valspar Championship – runda 3
Transmisja: Golf Channel

19:50 Piłka nożna, PKO BP Ekstraklasa: Lech Poznań – Jagiellonia Białystok
Transmisja: Canal+ Sport / Canal+ Sport 3

20:30 Jeździectwo: Zawody Saut Hermes
Transmisja: Eurosport 1

20:30 Siatkówka mężczyzn, PlusLiga: Stal Nysa – Cerrad Czarni Radom
Transmisja: Polsat Sport

20:40 Piłka nożna, Liga włoska: Cagliari Calcio – AC Milan
Transmisja: Eleven Sports 1

20:55 Piłka nożna, Liga hiszpańska: Rayo Vallecano – Atletico Madryt
Transmisja: Canal+ Sport 2

20:55 Piłka nożna, Liga francuska: FC Nantes – Lille OSC
Transmisja: Eleven Sports 2 / Eleven Sports 4 / nSport+

21:00 Tenis: Turniej ATP w Indian Wells – mecz półfinałowy
Transmisja: Polsat Sport Extra

21:00 Sporty walki: UFC Fight Night: Volkov vs. Aspinall waga piórkowa: Arnold Allen – Dan Hooker
Transmisja: Polsat Sport News

21:25 Piłka nożna, Liga portugalska: Vitoria SC – Sporting Lizbona
Transmisja: Eleven Sports 3

22:00 Magazyn piłkarski Liga+
Transmisja: Canal+ Sport / Canal+ Sport 3

22:10 NASCAR Xfinity Series: Wyścig w Hampton
Transmisja: Sportklub

23:00 Koszykówka mężczyzn, Liga NBA: Minnesota Timberwolves – Milwaukee Bucks
Transmisja: Canal+ Sport 2

23:00 Eleven Gol Live – magazyn piłkarski
Transmisja: Eleven Sports 1

23:00 Tenis: Turniej ATP w Indian Wells – mecz półfinałowy
Transmisja: Polsat Sport

VIAPLAY – TRANSMISJE NA ŻYWO:

00:05 Hokej, Liga NHL: Carolina – Washington

00:05 Hokej, Liga NHL: Ottawa – Philadelphia

01:05 Hokej, Liga NHL: Winnipeg – Boston

02:05 Hokej, Liga NHL: Calgary – Buffalo

03:05 Hokej, Liga NHL: Anaheim – Florida

03:35 Hokej, Liga NHL: San Jose – Colorado

12:25 Piłka nożna, liga włoska kobiet: SSC Napoli – Juventus Turyn

13:25 Piłka nożna, 2. Bundesliga: Schalke 04 – Hannover

13:25 Piłka nożna, 2. Bundesliga: Sandhausen – Hansa Rostock

13:25 Piłka nożna, 2. Bundesliga: Fortuna Dusseldorf – Hamburger SV

13:55 Piłka nożna, Bundesliga kobiet: VfL Wolfsburg – Hoffenheim

13:55 Piłka nożna, Afrykańska Liga Mistrzów: Petroleos – Zamalek

13:55 Piłka nożna, Afrykańska Liga Mistrzów: Al Hilal – Mamelodi Sundowns

14:00 NHL On The Fly

14:25 Piłka nożna, liga włoska kobiet: AS Roma – AC Milan

15:00 Piłka nożna, Bundesliga: VfB Stuttgart – FC Augsburg

15:10 Hokej, Liga szwedzka: Skelleftea – Brynas

15:10 Rugby, Six Nations: Walia – Włochy

15:20 Piłka nożna, Bundesliga: Greuther Fuerth – SC Freiburg

15:20 Piłka nożna, Bundesliga: Hertha Berlin – Hoffenheim

15:20 Piłka nożna, Bundesliga: FSV Mainz – Arminia Bielefeld

16:00 Sporty motorowe, Indycar: XPEL 375 – trening

16:00 Sporty motorowe: 12 Hours of Sebring

16:55 Piłka nożna, Afrykańska Liga Mistrzów: Jwaneng Galaxy – ES Tunis

17:30 Piłka nożna, Bundesliga: Bayern Monachium – Union Berlin

17:35 Rugby, Six Nations: Irlandia – Szkocja

18:55 Sporty motorowe, Indycar: XPEL 375 – kwalifikacje

19:00 Sporty walki, KSW 68: Parnasse vs Rutkowski

19:05 Hokej, Liga NHL: Minnesota – Chicago

19:05 Hokej, Liga NHL: NY Islanders – Dallas

19:55 Piłka nożna, Afrykańska Liga Mistrzów: Sagrada – WAC

19:55 Piłka nożna, Afrykańska Liga Mistrzów: Belouizdad – ES Sahel

20:05 Hokej, Liga NHL: Edmonton – New Jersey

20:25 Piłka nożna, 2. Bundesliga: Werder Brema – Darmstadt

20:50 Rugby, Six Nations: Francja – Anglia

21:00 Hokej, Liga NHL: Vegas – Los Angeles

22:05 Hokej, Liga NHL: Columbus – St. Louis

22:05 Hokej, Liga NHL: Arizona – Pittsburgh

0 / 5. Ocen: 0

Tomasz Bysiewicz

Pasjonat sportu z ponad 15-letnim doświadczeniem dziennikarskim. Interesuję się wieloma dyscyplinami sportowymi a w szczególności piłką nożną, siatkówką i tenisem. Nie są mi obce również sporty zimowe. Nie potrafię żyć bez sportu i dobrej muzyki :)

Najnowsze wiadomości

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Dodaj swój komentarz.x